Компанія Nikoss є одним з провідних виробників жалюзі і ролет на ринку України! Нікосс - від імені засновника бізнесу Миколи Пунько і сонцезахисних систем. Нікосс успішно працює на ринку сонцезахисних систем більше 20-ти років.

Інтернет-магазин сонцезахисних систем Nikoss пропонує купити жалюзі на вікна, вертикальні жалюзі, горизонтальні жалюзі, дерев`яні жалюзі, тканинні ролети, бамбукові ролети, ролети День-Ніч, ролети, а також рулонні штори і римські штори для будинку, дитячої кімнати , спальні офісу.

У нас ви можете замовити виготовлення і доставку жалюзі, ролет та рулонних, римських штор оптом і в роздріб в будь-яке місто України! Працюємо швидко і якісно!

Після покупки не забудьте залишити відгук про роботу нашого персоналу і про якість нашої продукції.

Наша компанія заснована в 1997 році, і ось вже багато років успішно розвивається, завоювавши довіру споживачів. Ви можете побачити виготовлені нами жалюзі і ролети на вікнах офісів великих компаній, приватних будинків і квартир, банків, навчальних закладів.

Оскільки філії компанії Nikoss розташовані в найбільших містах України, можна також викликати замірника в Києві, в Харкові, в Одесі, в Дніпрі, ми постійно розширюємо нашу мережу, уточнюйте у менеджера про можливість виїзду замірника.

Дещо про нашу продукцію:

Жалюзі (з французької мови jalousie - «ревнощі») - світлозахисні пристрої, що складаються з горизонтальних або вертикальних пластин, які називаються ламелі;

Горизонтальні жалюзі - це жалюзі з горизонтальними ламелями. Ламелі з`єднані між собою системою ниток;

Вертикальні жалюзі - це жалюзі, як Ви вже зрозуміли, основна відмінність яких від горизонтальних у вертикальному розміщенні. Ідеальне рішення для офісу;

Тканинні ролети - часто їх називають рулонні штори. Їх головна відмінність в тому, що тканинне полотно накручується на вал. Бувають відкритого, закритого типу, а також джутові, бамбукові, День-Ніч;

Римські штори - полотно для римських штор може бути дуже різним. Часто використовуються натуральні тканини, наприклад, льон, ситець, шовк, сатин, жаккард і так далі;

Захисні ролети - їх часто називають рольставні. Виготовляються такі ролети з алюмінієвого або сталевого профілю.

Пропонуємо звернути увагу на:

Ролети День-Ніч - новинка, яка відрізняється оригінальним зовнішнім виглядом і функціональними можливостями. Вони дозволяють ефективно регулювати денне освітлення, зменшуючи або збільшуючи світлопроникність по всій площі полотна. Їх конструкції поєднали в собі якості жалюзі і тканинних ролет.

 

Ми створили промо кліп, і в кожному розділі відео про жалюзі, тканинні ролети, захисні ролети, рулонні і римські штори, щоб ви змогли більше дізнатися і приємно провести час.

Приємного перегляду.

Никосс

Наша команда майстрів

Наша команда складається з висококласних фахівців: менеджерів, які в телефонному режимі допоможуть швидко підібрати за допомогою веб-сайту якісні жалюзі, ролети або штори, а також в Києві, Харкові, Одесі та Дніпрі з майстрів, які виїдуть з матеріалами і допоможуть з виміром і установкою.

Фахівці компанії Nikoss відстежують всі новинки в світі сучасного дизайну і виготовлення сонцезахисних систем. Для виготовлення жалюзі, ролет або те ж саме роллет, рулонних і римських штор ми використовуємо найсучасніші розробки, новітню фурнітуру і матеріали від відомих виробників з Європи, Ізраїлю, Малайзії, Китаю, наша продукція виготовляється тільки з сертифікованих матеріалів.

Висококласні професіонали в області дизайну, виготовлення і монтажу жалюзі, ролет та штор в найкоротші терміни виготовлять для вас необхідну Вам продукцію в великому асортименті моделей, кольорів і відтінків в найкоротші терміни.

7 Цікавих фактів
про компанію Nikoss

1 Середній вік нашої команди 35 років. NIKOSS жалюзі вік команди
2 Лідер з продажу сонцезахисних систем в Україні
на думку Торгово-Промислової Палати.
NIKOSS лідер продажу жалюзі
3 Сумарний досвід роботи нашої команди більше 200 років. NIKOSS жалюзі сумарний досвід роботи команди більше 200 років
4 Команда Никосс щорічний відвідувач виставки
«100% Design London»
NIKOSS жалюзі відвідувач виставки 100% Design London
5 Вся продукція має сертифікати відповідності та висновки сан-епідем експертизи. NIKOSS жалюзі сертифікати відповідності та висновки сан-епідем експертизи
6 Наша продукція виготовляється з матеріалів та фурнітури виробництва ЄС та Ізраїлю. NIKOSS жалюзі матеріали з ЄСNIKOSS жалюзі матеріали з Ізраїлю
7 Всього в нашій колекції більше 1000 видів тканин, алюмінію, бамбука, дерева і джуту. NIKOSS жалюзі 1000 видів тканин, алюмінію, бамбука, дерева і джуту

Звернувшись в нашу компанію, ви отримаєте повний спектр послуг, починаючи від дизайну, виміру до монтажу жалюзі та гарантійного обслуговування.

Однією з заслуг нашої компанії є низькі ціни на жалюзі при винятковій якості виготовлення і швидкому виконанні самого складного замовлення.

Чим обумовлена ціна
на нашу продукцію?

NIKOSS Власне виробництво на автоматизованому обладнанні.
NIKOSS Досвідчений персонал, який не допускає помилок при роботі.
NIKOSS Прямі закупівлі матеріалів і фурнітури у виробників з ЄС та Ізраїлю.
NIKOSS Закупівлі матеріалів великим оптом, дають можливість ставити мінімальні ціни.
NIKOSS Ці факторы дозволяють нам тримати низькі ціни на якісну продукцію.

Для того, щоб замовити жалюзі на вікна, захисні ролети на вікна та двері, достатньо зателефонувати за вказаними на сайті телефонами або відправити замовлення прямо з сайту, на якому ви можете ознайомитися з фото жалюзі і ролет, а також з відео установки жалюзі. Наш дизайнер зі зразками продукції може виїхати додому у зручний для вас час. Майстер зробить точні виміри, щоб не виникло проблем при установці. Виготовлення жалюзі відбувається в самі короткі терміни (в залежності від складності дизайну від 3 до 7 днів), потім наші фахівці встановлять їх швидко, якісно і акуратно.

Гарантія встановлених нами жалюзі — 1 рік за умови правильної експлуатації!

Запрошуємо дилерів на умовах вигідної співпраці!

Чому жалюзі виготовляються
від 3 до 5 днів, а не за 1 день?

NIKOSS 1 день - порізка та складання по всім стандартам, без поспіху
(висушування клею і т. д.).
NIKOSS 2 день – тривала перевірка виробу відділом технічного контролю в опущеному положенні.
NIKOSS 3 день - доставка. Т. к. у нас найбільший завод в Україні, тому ми забезпечуємо швидку та безпечну доставку.
NIKOSS В сезон кількість замовлень завжди збільшується, тому можлива невелика черга.
І пам`ятайте українське прислів`я: «Що швидко робиться, те криве родиться.»