Джутові рулонні штори

Природні матеріали все більше цінуються в інтер'єрі. Вони дозволяють створити особливу атмосферу в приміщенні і забезпечують безпеку для здоров'я людини. Декоруючи вікна джутовыми рулонними шторами, ви отримуєте ефектний дизайн, можливість регулювати денне освітлення в кімнаті і можете не хвилюватися про їх вплив на що знаходяться в приміщенні людей. Ці якості й досконалі механізми управління такими конструкціями зробили джутові рулонні штори особливим елементом інтер'єру.

Вони ідеально підійдуть до різних мотивів стилю етно, кантрі, непогано гармонують в інтер'єрах зі змішаними течіями декору. Робляться полотна для таких штор з волокон рослин, які ростуть в Африці і багатьох азіатських країнах. Завдяки сучасним технологіям обробки вони створюють досить тонкі поверхні з матовим блиском. Такий ефект досягається завдяки тому, що застосовується натуральний лак. Для створення різних відтінків використовуються природні барвники. Використовуються різні методи плетіння, і часто саме це стає головною родзинкою джутових штор. Вони дуже ефектно виглядають, і завжди будуть привертати увагу.

Завдяки особливостям сировини, з якої виготовляються полотна, вони володіють чудовим повітропроникними якості і здатність до терморегуляції. Тому при відкритих вікнах навіть найменшого подуву вітру буде достатньо, щоб в приміщенні можна було відчути прохолоду, незважаючи на літню спеку. Такі штори не деформуються з-за підвищеної вологості та сухого повітря

Їх конструкція складна і складається з валу, який розташовується у верхній частині системи. Як правило, він нічим не декорується і є оригінальною прикрасою конструкції. Регулюється висота джутового полотна завдяки цепочному механізму. В будь-який дизайн вони додадуть екзотичні нотки, а також чарівність первозданної природи. Завдяки плетіння штори м'яко розсіюють навіть прямі сонячні промені, створюючи в приміщення приємний напівтемрява. Він ідеальний для відпочинку та досягнення релаксу. Нерідко такі штори встановлюються в офісах, що впливає на настрій працівників.

Виклик замірника - БЕЗКОШТОВНО!
Модель Вартість
Джутові рулонні штори
від 469 грн до 674 грн за м. кв
Округлення за площі до 0,7 м. кв.
Стандартний замір, установка одного виробу
*не стандартним монтажем вважається робота на висоті більше 3м, а так само застосування спецзасобів і спецтехніки

Київ: 10%

Інші міста: 60 - 80 грн.

*сума виміру і установки не менше 250грн.

Як замовити
джутові рулонні штори?

Самостійна установка Виклик замірника
Крок 1: Ви самостійно міряєте вікна (якщо потрібно ми розповімо як) Крок 1: Ви викликаєте замірника по телефону або через сайт
Крок 2: Ми прораховуємо вироби, Ви оплачуєте замовлення на Карту приватбанку Крок 2: Замірник приїжджає на об'єкт із зразками, знімає розміри і оголошує суму замовлення (без передоплати при стабільному курсі гривні)
Крок 3: Через 2-7 днів ви забираєте замовлення в будь-якому відділенні "Нової Пошти" або будь-якого іншого перевізника Крок 3: Через 2-7 днів монтажник встановлює вироби, прийнявши роботу Ви з ним расчитываетесь.
Крок 4: Ви задоволені залишаєте відгук Крок 4: Ви задоволені залишаєте відгук
0/ 5 (0)