Бамбукові рулонні штори

Бамбукові рулонні штори мають багатовікову історію. Вони стали одними з перших конструкцій, які зробила людина, прагнучи, захиститися від сонця. Їх унікальність в тому, що до наших днів принципи створення майже не змінилися. Як і на зорі людства використовувався один з найбільш доступних матеріалів – швидкорослий бамбук. Його стебла зв'язувалися між собою, утворюючи щільні і пружні полотна. За ці якості штори цінують і сьогодні. Крім цього, матеріал не викликає алергічних реакцій, так як абсолютно натуральний, він нечутливий до ультрафіолетової дії і не деформується під впливом зовнішніх факторів. Штори будуть довго служити в дитячій і спальні, на кухні і у вітальні. Такий декор для вікон підійдуть для літніх веранд в заміському будинку і може використовуватися дизайнерами для зонування простору в приміщенні. Використовуючи їх, можна швидко створити легкі перегородки і також без праці прибрати конструкції, піднявши вгору.

Бамбукові рулонні штори

Бамбукові рулонні штори відрізняються від інших моделей тим, що вал, на який намотується полотно, що знаходиться знизу. Він є одночасно і обтяжувачем. Регулюється висота з допомогою системи шнурів. Робляться моделі, в яких бамбукове полотно збирається в складки. Карнизи бувають дерев'яними або металевими. Серед переваг таких штор – невелика вага, тому їх можна встановлювати на стіни з гіпсокартону. Бамбук не деформується через вологості, і підходить для ванних кімнат або кухонь. У цих кімнатах він буде виглядати чудово. Завдяки потягам, якими обробляються штори, вони не припадають пилом, що дозволяє звести час прибирання до мінімуму.

Не володіючи великою різноманітністю відтінків, бамбукові штори компенсують цей недолік оригінальним зовнішнім виглядом. Такий декор світлих тонів виглядає дуже ошатно й святково. Темні варіанти підійдуть любителям азіатських мотивів в інтер'єрі. Конструкції чудово поєднуються з легким тюлевими завісами, лляними і бавовняними шторами. Для створення гармонійного ансамблю можуть використовуватися такі тканини, як батист, шовк.

Виклик замірника - БЕЗКОШТОВНО!
Модель Вартість
Бамбукові рулонні штори від 487 грн до 879 грн за м. кв
Округлення за площі до 0,7 м. кв.
Стандартний замір, установка одного виробу
*не стандартним монтажем вважається робота на висоті більше 3м, а так само застосування спецзасобів і спецтехніки

Київ: 10%

Інші міста: 60 - 80 грн.

*сума виміру і установки не менше 250грн.

Як замовити
бамбукові рулонні штори?

Самостійна установка Виклик замірника
Крок 1: Ви самостійно міряєте вікна (якщо потрібно ми розповімо як) Крок 1: Ви викликаєте замірника по телефону або через сайт
Крок 2: Ми прораховуємо вироби, Ви оплачуєте замовлення на Карту приватбанку Крок 2: Замірник приїжджає на об'єкт із зразками, знімає розміри і оголошує суму замовлення (без передоплати при стабільному курсі гривні)
Крок 3: Через 2-7 днів ви забираєте замовлення в будь-якому відділенні "Нової Пошти" або будь-якого іншого перевізника Крок 3: Через 2-7 днів монтажник встановлює вироби, прийнявши роботу Ви з ним расчитываетесь.
Крок 4: Ви задоволені залишаєте відгук Крок 4: Ви задоволені залишаєте відгук
0/ 5 (0)