Журнальний столик у якості елементу декору

Журнальний столик можна використовувати для чого завгодно. На нього можна ставити напої, проводячи час у вітальні, складати журнали і книги і навіть зробити головною прикрасою кімнати

Журнальний столик у якості елементу декору

Незалежно від того, віддаєте ви перевагу творчому безладу або ж навпаки, любите щоб все лежало на своїх місцях, журнальний столик буде ідеальним способом втілити свої дизайнерські фантазії.

Ось кілька ідей для оформлення вашого столика

 1. Різноманітність
 2. Для декору використовуйте предмети різні за фактурою, матеріалами і розміром. Можна покласти книги поруч зі свічником і вазою зі свіжими квітами на простий білий журнальний столик.

 3. Нестандартний підхід
 4. Замість великого журнального столика використовуйте важкі скульптурні циліндри, які можна легко перемістити. Потім додайте яскраві акценти, такі як квіти і книги, щоб вони виділялися на білому тлі.

 5. Розмір не має значення
 6. Навіть найменший журнальний столик може стати повноцінною прикрасою вітальні. Для цього обмежте себе одним або двома предметами декору. Все, що вам потрібно, це міні-ваза з квітами, і все готово.

 7. Додаткове місце для зберігання
 8. Ще одна перевага журнального столика - він служить сховищем для підлогових подушок, які забезпечують додаткові місця для сидіння.

 9. Додайте трохи зелені
 10. Хочете поставити кімнатну рослину на свій стіл, але не бажаєте присвячувати багато часу догляду за нею, тоді використовуйте сукуленти. Вони додадуть у ваш інтер'єр живу енергію, при цьому не вимагаючи особливого догляду.

 11. Суміщайте різні елементи декору
 12. Складіть книги і поставте на них статуетку, свічник або вазу з квітами. Це зробить стіл більш компактним і менш захаращеним.

 13. Використовуйте цікаві світильники
 14. Поставте на журнальний столик велику лампу, яка буде не тільки декоративним, але і функціональним предметом.

 15. Стіл в якості підставки
 16. Використовуйте свій журнальний столик, щоб показати свої колекції: марки, книги і навіть витвори мистецтва. Гості захочуть все подивитися і оцінять ваші старання.

 17. Структуруйте простір
 18. Якщо ви любитель суворого порядку, то можете використовувати це і в оформленні журнального столика. А для розмежування стільниці поставте на неї тацю або декоративну коробку.

 19. Не бійтеся використовувати великі столики
 20. Вони не здаватимуться такими масивними, якщо ви покладете на них тацю. Це допомагає розбити поверхню на ділянки.

 21. Пориньте в історію
 22. Використовуйте старовинні предмети, наприклад, дерев'яні горщики або збільшувальне скло з рогової ручкою. Вони додають атмосферності в кімнату, а також слугують прикрасою.

 23. Мінімалізм в інтер'єрі
 24. Якщо сумніваєтесь в поєднанні різних елементів, то краще віддайте перевагу мінімалізму. Все, що вам потрібно, це невелика ваза з квітами, щоб додати трохи фарб.

 25. Два краще ніж один
 26. Два великих барабанних столики займають місце одного великого у вітальні, що набагато зручніше. Ви також можете з легкістю переміщувати їх туди, де вони потрібні.

Існує безліч варіантів оформлення журнальних столиків і серед них ви обов'язково підберете підходящий варіант.

0/ 5 (0)
Опубликавано: 31.07.2020
Просмотрено: 180 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору