Жалюзі в ванній кімнаті

Жалюзі в ванній кімнаті

В сучасних житлових приміщеннях, будь то квартира в новобудові або приватний котедж, все частіше і частіше можна зустріти ванну кімнату з одним або декількома вікнами. Вікно у ванній - це прекрасно! Практично весь світловий день в таких приміщеннях світло і затишно, економія електроенергії на освітленні, є можливість регулярно провітрювати приміщення.
 
При оформленні та декоруванні вікна у ванній кімнаті є ряд важливих особливостей: часті зміни температури в приміщенні, різка зміна вологості і т.д. Саме тому використання різних видів жалюзі практичніше, ніж застосування традиційних тканинних штор, які сильніше схильні до впливу зовнішніх факторів, ніж спеціально оброблені матеріали з яких виготовляються системи жалюзі.
 
Часто на практиці для декорування вікон у ванній кімнаті застосовуються системи рулонних штор, це дуже практично так як штори такого типу практично не займають місця і прекрасно справляються із завданням обмеження проникнення «цікавих поглядів» в Ваше особистий простір. При виготовленні таких штор використовується спеціальні тканини, призначені для використання в приміщеннях з підвищеною вологістю. Також ці тканини покриті спеціальним антигрибкові покриттям, що значно збільшує термін служби таких штор і дозволяє максимально довго зберегти їх зовнішню привабливість.
 
Також при необхідності можна нанести на зовнішню сторону рулонних штор спеціальне світловідбиваюче напилення, що дозволить відображати основну частину теплового випромінювання назад на вулицю, і зберегти прохолоду в приміщенні - а це додаткова економія на кондиціонуванні.
 
Матеріали, використовувані при виробництві таких рулонних штор, мають всі необхідні сертифікати якості, що підтверджують їх безпеку, відсутність виділення різних шкідливих речовин.
 
Ще однією важливою перевагою використання рулонних штор у ванній кімнаті, перед традиційними тканинними шторами є їх простота в догляді і обслуговуванні. Їх не треба знімати і піддавати прання і прасування, а досить просто протерти вологою ганчіркою.
 
Існує дуже великий вибір кольорів і відтінків, що дозволить Вам вибрати саме таку штору, яка ідеально підійде до інтер'єру Вашої ванної кімнати. Також є можливість нанесення будь-якого зображення на рулонний штору за допомогою фотодруку, що дозволять ще більше розширити можливість створення унікальної атмосфери.
Опубликавано: 17.03.2019
Комментариев: 6
Коментарі
Verona T
10.09.2019 в 04:05 # Ответить
new comment
Кстати не плохая идея, чтобы в ванной комнате установить жалюзи, у нас как раз окно выходит на соседские окна и его приходится постоянно закрывать. А вот с помощью таких жалюзей можно было бы быстро решить проблему.
Даша Пенко
16.08.2019 в 18:48 # Ответить
new comment
На данный момент у меня в ванной комнате стоит специальное окошко, сделанное по типу горизонтальных жалюзей. То есть оно идет в виде стеклянных пластин и открывается именно таким образом, но теперь задумываемся, чтобы прикупить и жалюзи в дополнение.
Карина
06.08.2019 в 15:49 # Ответить
new comment
Завидую тем, у кого ванная комната с окном и видом на улицу, особенно если на верхнем этаже и вокруг домов нет:) Я думаю, что светоотражающий элемент на окно и жалюзи станут удачным сочетанием.
Kristi
05.08.2019 в 20:42 # Ответить
new comment
Я так понимаю если выбирать жалюзи для ванной комнаты, они должны быть из специального покрытия или подойдут любые? Просто ведь стоит учитывать, что в ванной комнате повышенная влажность и может скапливаться грибок или плесень.
Илона
03.08.2019 в 22:21 # Ответить
new comment
Хорошо, когда есть окошко в ванной, у нас в новой квартире есть, к счастью. Установили на нем жалюзи, очень удобно. Жалюзи не намокают, не плесневеют и смотрятся очень даже к месту.
Лера
15.09.2019 в 01:53 # Ответить
new comment
Илона, знаю таких, кто устанавливает жалюзи в ванной комнате даже не имея никакого окошка, а именно просто для красоты, чтобы выглядело эффектней. Почему-то решили, что жалюзи боятся влаги, а напрасно!
Отменить
Додати коментар
Жалюзі, ролети, римські штори або плісе?
Найважливіше погода в домі, - саме так співалося у всьому відомій пісні. На щастя, вже давно прийшли ті часи, коли погода в домі більше не залежить від погоди на обличчі.
Детальніше
Тренд: кухня без верхнього ярусу
Тренд: кухня без верхнього ярусу
І знову ми говоримо про облаштування кухні, як про один з найпопулярніших приміщень в будинку, де щодня збирається вся родина, друзі або гості. Тут важливий комфорт, функціональність і, звичайно, естетика, адже кухня повинна бути гармонійною.
Купити горизонтальні стандартні жалюзі в Києві
Купити горизонтальні стандартні жалюзі в Києві
Стандарт - це всім відомі звичайні горизонтальні жалюзі, ламелі яких спочатку були тільки алюмінієві. У виробництві горизонтальних жалюзі Standart застосовується стандартний карниз (короб)
Ваше питання
Потрібна допомога?
Наш відразу-ж менеджер зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень