Жалюзі в ванній кімнаті

Жалюзі в ванній кімнаті

В сучасних житлових приміщеннях, будь то квартира в новобудові або приватний котедж, все частіше і частіше можна зустріти ванну кімнату з одним або декількома вікнами. Вікно у ванній - це прекрасно! Практично весь світловий день в таких приміщеннях світло і затишно, економія електроенергії на освітленні, є можливість регулярно провітрювати приміщення.
 
При оформленні та декоруванні вікна у ванній кімнаті є ряд важливих особливостей: часті зміни температури в приміщенні, різка зміна вологості і т.д. Саме тому використання різних видів жалюзі практичніше, ніж застосування традиційних тканинних штор, які сильніше схильні до впливу зовнішніх факторів, ніж спеціально оброблені матеріали з яких виготовляються системи жалюзі.
 
Часто на практиці для декорування вікон у ванній кімнаті застосовуються системи рулонних штор, це дуже практично так як штори такого типу практично не займають місця і прекрасно справляються із завданням обмеження проникнення «цікавих поглядів» в Ваше особистий простір. При виготовленні таких штор використовується спеціальні тканини, призначені для використання в приміщеннях з підвищеною вологістю. Також ці тканини покриті спеціальним антигрибкові покриттям, що значно збільшує термін служби таких штор і дозволяє максимально довго зберегти їх зовнішню привабливість.
 
Також при необхідності можна нанести на зовнішню сторону рулонних штор спеціальне світловідбиваюче напилення, що дозволить відображати основну частину теплового випромінювання назад на вулицю, і зберегти прохолоду в приміщенні - а це додаткова економія на кондиціонуванні.
 
Матеріали, використовувані при виробництві таких рулонних штор, мають всі необхідні сертифікати якості, що підтверджують їх безпеку, відсутність виділення різних шкідливих речовин.
 
Ще однією важливою перевагою використання рулонних штор у ванній кімнаті, перед традиційними тканинними шторами є їх простота в догляді і обслуговуванні. Їх не треба знімати і піддавати прання і прасування, а досить просто протерти вологою ганчіркою.
 
Існує дуже великий вибір кольорів і відтінків, що дозволить Вам вибрати саме таку штору, яка ідеально підійде до інтер'єру Вашої ванної кімнати. Також є можливість нанесення будь-якого зображення на рулонний штору за допомогою фотодруку, що дозволять ще більше розширити можливість створення унікальної атмосфери.
0/ 5 (0)
Опубликавано: 10.06.2019
Просмотрено: 14 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору