Жалюзі в Шкільному класі

Жалюзі в Шкільному класі

Часто можна почути таку думку, що «Школа - це другий дім для наших діточок». І це правда, адже значну частину часу наші діти проводять в шкільному класі, особливо ті які залишаються на додаткові заняття або займаються в продовженої групи.
 
Вікна шкільного навчального класу в обов'язковому порядку повинні бути обладнані системою сонцезахисту. Так як створення комфортної обстановки в класі плідно впливає на стан як учнів, так і вчителів.
 
На сьогоднішній день в більшості сучасних шкіл при декоруванні вікон класного приміщення, все більше і більше використовуються різні системи жалюзі, системи рулонних штор, замість громіздких традиційних тканинних штор. Адже переваги таких систем очевидні - це значно менша концентрація пилу і бруду на поверхні штори за рахунок спеціальних просочень, що дозволяє в свою чергу значно поліпшити мікроклімат в приміщенні і скоротити кількість захворювань учнів, зберегти і підвищити їх імунітет.
 
Сучасні жалюзі дозволять значно комфортніше регулювати ступінь і інтенсивність проникнення сонячного світла в клас, за рахунок повороту ламелей досягаються максимально комфортні умови, які дають можливість учням легше сприймати нову інформацію, а вчителям спрощує їх професійну діяльність.
 
Ви можете купити наприклад жалюзі або тканинні ролети з безкоштовним виміром в Києві, в Харкові, в Дніпрі, в Одесі.
 
При виборі систем жалюзі для шкільного класу варто звернути увагу на ряд важливих моментів. Одні з основних - це безпека! Намагайтеся вибирати такі системи, в яких використовуються ламелі, які не мають гострих кутів. Найбільш раціональним рішенням буде застосування не жорстких матеріалів з натуральних тканин, оброблених спеціальним вогнестійким просоченням.
 
Простота в догляді - також одна з вирішальних переваг систем жалюзі перед традиційними шторами, адже вони не так вимогливі в обслуговуванні! Їх не треба прати і прасувати, досить просто протерти вологою ганчіркою або пропилососити, не знімаючи з вікна.
 
Найбільш часто в шкільних класах використовуються вертикальні жалюзі. Вони володіють всіма перерахованими вище властивостями, а також мають краще співвідношення ціни і якості.
 
Також останнім часом часто стали використовуватися рулонні штори або так звані рольштори. Такий вибір є більш дорогим, але так як рольштор складається з цільного полотна - значно знижується ймовірність поломки або розриву вироби.
Популярні питання наших клієнтів
Яку колірну гамму краще вибрати для жалюзі в шкільному класі?

Якщо вам необхідні жалюзі в клас, дитячий сад, то краще віддати перевагу спокійним пастельним тонам: білим, бежевим, рожевим, блакитним, світло-жовтим, світло-зеленим.

Який тип штор для шкільних установ підходить найбільше?

Найбільш популярним варіантом жалюзі для школи є вертикальні тканинні жалюзі. Вони просочені спеціальним антиалергенним і пилевідштовхуючим засобом, тому в шкільному кабінеті пилу буде менше.

На що варто звернути увагу перед покупкою і вибором жалюзі для шкіл?

Вибираючи штори необхідно звернути увагу на вимоги до висвітлення в школі, дизайну, типу і виду матеріалу, кріпленням (система буде кріпитися на стелю, вікно або віконний проріз), розміром, типом управління.

Як правильно доглядати за тканинними жалюзі в шкільних класах?

Догляд тут досить простий. Можна застосувати сухе прибирання (якщо ламелі просякнуті складом). У випадку з алюмінієвими ламелями їх можна очистити мильним розчином. Отпариватель в цьому випадку краще не використовувати.

Чому жалюзі краще, ніж штори в шкільному класі, в чому переваги?

За допомогою жалюзі легше регулювати освітлення в класі, також з їх допомогою можна швидко прибрати з дошки відблиски, а світло в приміщенні при цьому не змінюється. Жалюзі дають можливість розсіяти світло в потрібній частині класу.

Задати питання
Опубликавано: 17.03.2019
Комментариев: 6
Коментарі
Лама
19.09.2019 в 05:16
new comment
Раньше вообще и не задумывались, чтобы установить хорошие жалюзи в школьном классе. А смотрятся как раз такие жалюзи очень не плохо, так же отличная защита от назойливого солнечного света.
Tinkova Ira
16.08.2019 в 18:43
new comment
Вопрос в том, какие лучше всего использовать жалюзи для школы, горизонтальные или вертикальные. Хотелось чтобы они прослужили максимально длительный срок, а так же были удобны в использовании.
Жанна Валерьевна
13.08.2019 в 13:58
new comment
Как по мне в школьном классе должны присутствовать светлые классические жалюзи без излишеств, чтобы не отвлекать внимание детей. Так же стоит учесть, что жалюзи будут постоянно пачкаться и за ними потребуется тщательный уход!
Лариса
03.10.2019 в 08:41
new comment
Это точно. Ничего лишнего не должно быть, детям нужна банальная защита от солнца, особенно весной, когда в классах бывает дышать нечем. Главное, чтобы жалюзи были точно поразмеру окна и не длинными, так как дети постоянно цепляются за лишние см и от этого жалюзи ломаются и т.д.
Костя
06.08.2019 в 15:53
new comment
Чтобы не собирать каждый год на шторы в класс, мы, родители скинулись на на рулонные шторы. Жалюзи могут детвора и поломать, а рулонные шторы на раме уже только при сильном желании можно повредить.
Анна Сергеевна
03.08.2019 в 22:24
new comment
После ремонта в школе решили повесить на окна жалюзи вместо привычных занавесок. Получилось очень здорово, нам и детям понравилось, интерьер стал более современным, на мой взгляд.
Отменить
Додати коментар
Якісні жалюзі і ролети в Мукачево
Якісні, грамотно підібрані жалюзі - це той предмет інтер'єру, який крім своєї візуальної краси відрізняється ще й відмінним функціоналом і практичністю. Якщо ви до цих пір залишаєтеся адептом класичних штор, то зараз - саме час переглянути пріоритети.
Детальніше
Арабський стиль в інтер'єрі
Арабський стиль в інтер'єрі
Сучасна різноманітність різних стилів в інтер'єрі просто вражає. Від мінімалістичний до вельми помпезних, від універсальних, практично не прив'язаних до конкретних стильових течій до етнічних.
Як вибрати тканинні ролети
Як вибрати тканинні ролети
Сучасний світ жалюзі вже неможливо уявити без тканинних ролет. Акуратні рами металопластикових та дерев'яних вікон прикрашають тканинні ролети різних кольорів. Іноді вони прикріплені над віконним
Щодня з 9:00 до 21:00

Наши менеджеры свяжутся с Вами в кратчайшие сроки и ответят на все вопросы.

Щодня з 9:00 до 21:00
Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень