Жалюзі в Шкільному класі

Жалюзі в Шкільному класі

Часто можна почути таку думку, що «Школа - це другий дім для наших діточок». І це правда, адже значну частину часу наші діти проводять в шкільному класі, особливо ті які залишаються на додаткові заняття або займаються в продовженої групи.
 
Вікна шкільного навчального класу в обов'язковому порядку повинні бути обладнані системою сонцезахисту. Так як створення комфортної обстановки в класі плідно впливає на стан як учнів, так і вчителів.
 
На сьогоднішній день в більшості сучасних шкіл при декоруванні вікон класного приміщення, все більше і більше використовуються різні системи жалюзі, системи рулонних штор, замість громіздких традиційних тканинних штор. Адже переваги таких систем очевидні - це значно менша концентрація пилу і бруду на поверхні штори за рахунок спеціальних просочень, що дозволяє в свою чергу значно поліпшити мікроклімат в приміщенні і скоротити кількість захворювань учнів, зберегти і підвищити їх імунітет.
 
Сучасні жалюзі дозволять значно комфортніше регулювати ступінь і інтенсивність проникнення сонячного світла в клас, за рахунок повороту ламелей досягаються максимально комфортні умови, які дають можливість учням легше сприймати нову інформацію, а вчителям спрощує їх професійну діяльність.
 
Ви можете купити наприклад жалюзі або тканинні ролети з безкоштовним виміром в Києві, в Харкові, в Дніпрі, в Одесі.
 
При виборі систем жалюзі для шкільного класу варто звернути увагу на ряд важливих моментів. Одні з основних - це безпека! Намагайтеся вибирати такі системи, в яких використовуються ламелі, які не мають гострих кутів. Найбільш раціональним рішенням буде застосування не жорстких матеріалів з натуральних тканин, оброблених спеціальним вогнестійким просоченням.
 
Простота в догляді - також одна з вирішальних переваг систем жалюзі перед традиційними шторами, адже вони не так вимогливі в обслуговуванні! Їх не треба прати і прасувати, досить просто протерти вологою ганчіркою або пропилососити, не знімаючи з вікна.
 
Найбільш часто в шкільних класах використовуються вертикальні жалюзі. Вони володіють всіма перерахованими вище властивостями, а також мають краще співвідношення ціни і якості.
 
Також останнім часом часто стали використовуватися рулонні штори або так звані рольштори. Такий вибір є більш дорогим, але так як рольштор складається з цільного полотна - значно знижується ймовірність поломки або розриву вироби.
0/ 5 (0)
Опубликавано: 10.06.2019
Просмотрено: 705 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору