Жалюзі в офіс

Зміст
Переваги жалюзі. Чому варто встановити саме їх, а не вішати штори?
Вибір жалюзі в офіс: на що звертати увагу?
Якісні жалюзі для офісу: де можна замовити?

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

В будь-якому офісі без жалюзі не обійтися. Оскільки зараз весь персонал працює з комп'ютерами, яскраве сонце є великою перешкодою, створюючи відблиски, відсвічуючи від екрану монітора, а влітку ще й нестерпно нагріваючи приміщення. Правда ось вибір правильних жалюзі для офісу іноді може бути справжнісінькою проблемою. На що ж варто звертати увагу?

Переваги жалюзі. Чому варто встановити саме їх, а не вішати штори?

 • свобода вибору стильового рішення, ви можете вибрати все, що завгодно;
 • можливість дистанційного керування, як і звичайного механічного;
 • широкий вибір тканин і кольорів, які підійдуть будь-якого інтер'єру;
 • індивідуальний розмір, жалюзі робляться на замовлення і підійдуть будь-якого вікна;
 • максимальне відображення сонячних променів для максимального комфорту;
 • можлива установка в приміщеннях з підвищеним рівнем вологи;
 • можливо також повне затемнення;
 • експлуатаційна простота, абсолютна простота в догляді;
 • надійність, довговічність;
 • зручність.

Безсумнівно, фаворитом для установки в офісних приміщеннях є стандартні горизонтальні жалюзі. Це можуть бути і пластикові, і алюмінієві, і дерев'яні жалюзі, — все залежить від інтер'єру офісу і переваг співробітників.

Велика функціональність і зручність – не єдині переваги сучасних жалюзі. Вони відмінно вписуються в сучасний дизайн завдяки величезному вибору кольорів, розмірів, видів і фактур, що надзвичайно важливо для сучасних офісів, де повинен забезпечуватися повний комфорт для співробітників, причому як функціональний, так і естетичний.

Крім відмінних сонцезахисних властивості, жалюзі відрізняються високою екологічною безпекою, можливістю установки на будь-які віконні конструкції, легким відходом. На що ж варто звертати увагу в першу чергу, якщо ви плануєте покупку і установку жалюзі в офіс?

Вибір жалюзі в офіс: на що звертати увагу?

 1. Звертайте увагу на освітленість приміщення. Якщо, наприклад, вікна офісу виходять на сонячну сторону, то дуже важливо вибирати ті жалюзі, які забезпечують максимум захисту від сонця.
 2. Важливо, щоб жалюзі ідеально підходили розміром вікна. Співпрацюйте лише з тими компаніями, які виготовляють жалюзі на замовлення: тільки так ви зможете домогтися повного збігу, а значить - найбільш якісного захисту від сонця.
 3. Сьогодні існує досить багато різних конструкцій жалюзі. Ламелі можуть бути розташовані горизонтально, вертикально, це можуть бути зовсім не класичні жалюзі, а штори-плісе, римські штори, ролети, - варіантів більш, ніж достатньо. Якщо ви хочете повного захисту від сонця, то зверніть увагу на штори блекаут: вони повністю блокують сонячні промені: настільки, що презентації на проекторі ви можете проводити легко навіть в світлий час доби.
 4. Максимум уваги варто приділити підбору матеріалу, з якого зроблені жалюзі. Жалюзі найчастіше виготовляються з пластика, текстилю, дерева, бамбука, можуть бути також альтернативні матеріали. Пластик простий в догляді, - це найбільш поширений матеріал дл створення сонцезахисних систем. Дерево і бамбук - найбільш екологічні. Текстиль - легкий, простий у догляді, існує в безлічі різних варіацій.
 5. Дуже важливо, щоб жалюзі підходили інтер'єру вашого офісу, в деяких випадках краще за все звернутися за консультаціями до дизайнерів. Або ж ви просто можете вибрати максимально універсальний варіант, - наприклад, класичні жалюзі в пастельних відтінках.
 6. Конструкція повинна бути максимально зручною і функціональною, ви можете вибрати варіант як з механічним управлінням, так і з дистанційним, - за допомогою пульта. Останній варіант в хай-тек офісах буде дуже хороший.
 7. Не варто економити на жалюзі в офіс. По-перше, якісні сонцезахисні системи навряд чи можуть бути дешевими в принципі, по-друге, ваші співробітники в такому випадку, точно будуть задоволені.

Якісні жалюзі для офісу: де можна замовити?

Якісні жалюзі ви можете без проблем замовити у фахівців компанії Nikoss. Ми вже багато років працюємо з різного роду сонцезахисними системами, розробляємо індивідуальні рішення, консультуємо, виготовляємо якісні жалюзі, - вертикальні, горизонтальні, тканинні, пластикові, джутові, - будь-які. З нами, якісний захист від сонця - це доступно, просто і швидко!

Задати питання
Опубликавано: 20.05.2019
Комментариев: 6
Коментарі
Kristina
10.09.2019 в 20:04 #
new comment
Почему это вес придерживаются мнения, что жалюзи для офиса должны быть исключительно классическими? Видела много раз в офисах разноцветные жалюзи и ролеты, смотрятся они в сто разу лучше обычных.
Саша
28.08.2019 в 04:37 #
new comment
Для офиса стоит выбирать классические горизонтальные жалюзи белого цвета, для того чтобы они подчеркивали офисную обстановку и вписывались в общий интерьер, но никак не цветные!
Оля
09.09.2019 в 23:31 #
new comment
Совершенно с Вами не согласна! У нас были белые, которые вскоре стали серые (уж часто кто-то то рукой их заденет, то ленится раздвигать) и стирать их никто не спешил. Сейчас цветные - намного уютнее и практичнее!
Витя
25.08.2019 в 21:03 #
new comment
Для офиса имеется много вариантов. Нас устраивают вертикальные цветные жалюзи. Такие жалюзи можно назвать новинкой, смотрятся очень необычно, стоят дешево. Просмотреть можно различные варианты.
Никита
14.08.2019 в 01:24 #
new comment
В условиях офиса шторы очень не практичные, их нужно часто стирать, они визуально занимают больше места. Жалюзи все же более практичны в этом отношении, и придают офису деловой вид, а не комнаты для отдыха:)
Slavik
07.08.2019 в 02:05 #
new comment
В офис кстати можно выбрать вертикальные жалюзи, именно они смотрятся оригинально и подчеркнут рабочую обстановку, но так же стоит учитывать, общий дизайн-интерьера, чтобы определиться с расцветкой.
Отменить
Додати коментар
Дизайн кухні в хрущовці
Зробити найтісніший кухню багатофункціональної, комфортною і дуже затишній цілком реально. Якщо площа вашої кухні не перевищує і 6 кв. м, то ви володар так званої кухні в хрущовці. Такі приміщення будувалися ще за часів правління товариша Хрущова. Кухні цього типу не відрізняються хорошим дизайном і великою площею, головне їх призначення це приготування їжі. Далі в статті ми розглянемо, які заходи потрібно вжити для того щоб збільшити площу на кухні і зробити її максимально зручною
Детальніше
Тренди в дизайні інтер'єру 2020
Тренди в дизайні інтер'єру 2020
Сучасне суспільство намагається перейти від споживання до більш екологічного і раціонального способу життя. Приймаючи рішення про придбання меблів
Стиль маньєризм в інтер'єрі
Стиль маньєризм в інтер'єрі
Стиль маньеризм сьогодні незаслужено забутий і абсолютно даремно: за ступенем естетичності і вишуканості, він цілком може посперечатися з класицизмом, бароко і рококо.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наши менеджеры свяжутся с Вами в кратчайшие сроки и ответят на все вопросы.

Щодня з 9:00 до 21:00
Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень