Жалюзі в Донецьку

Жалюзі в Донецьку

Донецьк - промисловий центр, де трудове життя кипить і жарким літом. Мало хто може дозволити собі залишити мегаполіс на всі літні місяці і сховатися від спеки в тінистій зелені приморських міст або в лісових масивах карпатських гір. Офіси, квартири, будинки - як створити комфортну затишну атмосферу в спекотні літні дні, коли навіть кондиціонер не в силах впоратися з палючим сонцем?

Купити жалюзі, рулонні штори або ролети в Донецьку - і питання вирішене!

Жалюзі компанії Nikoss тепер можна замовити в Донецьку!

Замовити жалюзі в Донецьку можна за телефонами +38 (062) 213 14 54, +38 (099) 703 10 82, +38 (093) 598 93 55 або прямо з цього сайту.

Компанія Nikoss виробляє горизонтальні і вертикальні жалюзі, тканинні ролети різних моделей, бамбукові штори, москітні сітки. Нова система управління для жалюзі на пластикові вікна дозволяє комфортно відкривати і закривати вікна.

Якість нашої продукції відмінне, оскільки ми маємо багаторічний досвід у виготовленні жалюзі, ролет; комплектуючі та аксесуари для виробництва жалюзі ми отримуємо безпосередньо від виробників; весь процес від виміру до установки жалюзі і рулонних штор здійснюють досвідчені професіонали. Цими факторами обумовлена ​​низька ціна на жалюзі на ринку України.

Наша компанія запрошує до партнерства і всіляко підтримує дилерів, надаючи найвигідніші умови для роботи.

У нас найнижчі оптові ціни на жалюзі, рулонні штори, ролети!

Жалюзі можна замовити і купити в інших містах України: Жалюзі в Дніпропетровську, жалюзі в Одесі, жалюзі в Полтаві, жалюзі в Харкові, жалюзі в Києві.

Автор: Микола Пунько

5/ 5 (1)
Опубликавано: 10.06.2019
Просмотрено: 222 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору