Жалюзі, тканинні ролети в Одесі!

Жалюзі, тканинні ролети в Одесі!

Курортне місто Одеса як завжди радує жителів і відпочиваючих теплою морською водою і жарким сонечком. Так, погрітися на пляжі, позасмагати, поплавати в чудовій морській воді чудово! Але прийшовши додому, хочеться відпочити в затіненому прохолодному приміщенні, то це квартира, то чи санаторій, пансіонат, готель. Не треба забувати і про те, що багато жителів Одеси навіть в спекотні літні місяці повинні проводити в офісах, на виробництвах, в кондитерських цехах, виконуючи різну необхідну роботу.
 
Сонцезахисні системи в Одесі просто необхідні як вдома, так і в офісі!
 
Компанія Nikoss пропонує вам допомогу у вирішенні цієї проблеми. Ми виробляємо сонцезахисні системи найвищої якості з матеріалів кращих виробників Європи, Малайзії, Туреччини, Китаю. Отримуючи комплектуючі для виготовлення жалюзі безпосередньо від виробника, ми маємо можливість представити своїм покупцям мінімальні ціни на жалюзі та ролети, вироблені нашою компанією.
 
Купити жалюзі та рулонні штори в Одесі можна, зателефонувавши за телефонами +38 (048) 709 08 10, +38 (099) 703 10 82, +38 (093) 598 93 55. Також замовити жалюзі і ролети в Одесі можна прямо з нашого сайту.
 
Жалюзі можна замовити і купити в інших містах України: Жалюзі в Дніпропетровську, жалюзі в Одесі, жалюзі в Полтаві, жалюзі в Харкові, жалюзі в Києві.
 
Запрошуємо до співпраці дилерів та компанії, що спеціалізуються на виготовленні вікон. Вигідні умови співпраці! Низькі оптові ціни на жалюзі та комплектуючі!
 
Автор: Микола Пунько
5/ 5 (1)
Опубликавано: 10.06.2019
Просмотрено: 214 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору