Жалюзі, тканинні ролети в Києві

Жалюзі, тканинні ролети в Києві

Тканинні ролети давно вже не вимагають рекламування. Численні переваги тканинних ролет висунули їх на перші позиції серед різних видів жалюзі.

Що ж це за переваги?

По-перше, простота і зручність, які притаманні як управління ролетами, так і догляду за нею. Друге - це величезний вибір кольорів тканин і малюнків на них, що робить вельми приємним підбір тканинних ролет для дому або офісу. Звідси випливає і третій пункт: тканинні ролети доречні в будь-якому приміщенні. Дитячі садки та школи, офіси і банки, фабричні цехи, медичні установи, кафе і бутіки - всюди тканинні ролети виглядають доречно, стильно і поєднують функції захисту від сонця з прикрасою і збагаченням інтер'єру.
 
І, звичайно ж, не можна обійти питання ціни. Ціна тканинних ролет залежить від модифікації (тканинні ролети відкритого, закритого типу, безпосередньо для металопластикових вікон) і від ціни тканини, з якої вони виготовляються.
 
Тканина - це основна складова тканинної ролети, і особливо слід приділити увагу фактурами тканин, оскільки від їх різноманітності залежить функціональність тканинних ролет та їх застосування для певних приміщень. Тканини для виготовлення ролет обробляють спеціальними пиловідштовхуючими і антистатичними складами. Ці просочення не дають забруднень зіпсувати роллету, а також оберігають її від руйнівних променів сонця, тому тканинні ролети завжди виглядають новими. І якщо все-таки на тканинну ролету потрапили якісь серйозні забруднення (адже діти і гості бувають у всіх), очистити її можна легко вологою тканиною.
 
Оптові ціни на тканинні ролети значно відрізняються від роздрібних, тому дуже вигідно замовити тканинні ролети відразу для всіх приміщень, де ви плануєте встановити ролети, або скооперуватися з друзями для спільного придбання жалюзі.
 
Автор: Микола Пунько
0/ 5 (0)
Опубликавано: 10.06.2019
Просмотрено: 379 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору