Жалюзі в Сумах по самим приємним цінами

Зміст
Рулонні штори: що вони з себе представляють? Установка рулонних штор в Сумах
Що з себе представляють римські штори? Установка римських штор в Сумах
Класичні горизонтальні або вертикальні жалюзі: що потрібно про них знати?
А що ще?
Якісні жалюзі, ролети та інші сонцезахисні системи в Сумах: тільки від Nikoss!

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Установка якісної сонцезахисної системи - це те, що безумовно, робить будинок відразу ж більш затишним і комфортним. Втім, якісний захист від сонця ніде не завадить: ні в офісі, ні в дошкільному закладі, ні в лікарнях і клініках. Якщо ви плануєте установку жалюзі або ролет в Сумах, то фахівці компанії Nikoss із задоволенням вам допоможуть. Але що ж краще вибрати: жалюзі, ролети, або ж інші, ще більш цікаві варіанти?

Рулонні штори: що вони з себе представляють? Установка рулонних штор в Сумах

Рулонні штори відкритого типу характеризуються тим, що тканина намотується на вал в рулоні, і ви бачите її малюнок і фактуру. У той час як рулонні штори закритого типу мають таку ж конструкцію, однак сам вал з тканиною закривається спеціальним коробом. До того ж в комплект входять спеціальні напрямні, які роблять вікно і рулонні штори єдиним цілим. А ще рулонні штори зручні своїм способом управління: вони можуть управлятися як механічно, так і дистанційно - за допомогою пульта. А деякі доповнюють такими жалюзі свою систему "розумний будинок". Колір короба може мати різні відтінки. Щодо використання, то тут ареал починається від балконів і лоджій та закінчується офісами і медичними установами. Виготовлення та встановлення рулонних штор в Сумах ви можете без проблем замовити у фахівців компанії Nikoss: за розумними цінами, вибравши варіант з величезного асортименту. Якщо ви плануєте розробку індивідуального проекту, то і це побажання буде враховано!

Що з себе представляють римські штори? Установка римських штор в Сумах

Римські штори - це різновид декору вікон, які складаються з будь-якої тканини, яка використовується для пошиття штор, і спеціального карниза, який збирає тканину в складки або в рулон. Застосовують їх на будь-яких вікнах. Існує проблема з вікнами, які мають велику висоту, оскільки римські штори збираються в складки і закривають лише 1/3 вікна, таке зазвичай подобається не кожному. Але якщо у вас стандартні вікна, то для хвилювань немає причин. Плюсом римських штор є то, що тканину ви можете вибрати самостійно, де б то не було, а потім принести її нам для виготовлення. Римські штори виглядають дуже красиво, відразу ж роблячи приміщення більш затишним: будь то квартира або офіс. Замовити виготовлення і установку римських штор в Сумах, ви можете без проблем у фахівців компанії Nikoss: по самим розумними цінами.

Класичні горизонтальні або вертикальні жалюзі: що потрібно про них знати?

Вибір класичних вертикальних або горизонтальних жалюзі зараз дуже великий. Вони можуть бути зроблені з різних матеріалів - наприклад, пластика, алюмінію або тканини. Якщо ви не знаєте, що вибрати - беріть цей варіант. Жалюзі - це сонцезахисна система, яка дійсно відмінно захищає від надлишку сонячного світла. А ще якісні жалюзі відмінно працюють на шумоізоляцію, прикрашають інтер'єр, не займають занадто багато місця, а вже про різноманітність колірних варіацій і згадувати не варто.

А що ще?

Ринок сонцезахисних систем дуже великий і, крім вищеописаних варіантів, ви можете також вибрати штори блекаут, які чудово блокують сонячне світло в спальні і сприяють якісному сну, екологічні джутові ролети або дерев'яні жалюзі, які виглядають максимально респектабельно і красиво. Якщо ви живете в квартирі на першому поверсі, бо ж хочете захистити свій офіс або вітрину, то зверніть увагу на захисні ролети, зроблені з якісної сталі і оптимально попереджають будь-яким спробам злому.

Якісні жалюзі, ролети та інші сонцезахисні системи в Сумах: тільки від Nikoss!

Якщо ви хочете придбати якісні жалюзі або ролети в Сумах, або ж зробити варіант за власним проектом, на замовлення і з установкою, то фахівці компанії Nikoss із задоволенням вам допоможуть. Вертикальні і горизонтальні жалюзі, пластикові, алюмінієві, тканинні, дерев'яні, джутові, якісні ролети, штори-блекаут, захисні ролети і багато іншого, - все це ви без проблем знайдете у нас!

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 22.10.2020
Коментарів: 5
Коментарі
KarinaB 25.08.2019 в 16:36
new comment
Алена, действительно выбор впечатляет, а цены радуют. Раннее в Суммах не встречали такого широкого выбора жалюзей и ролетов, теперь имеется возможность приобрести по доступным ценам.
Олег 25.08.2019 в 00:24
new comment
Ребята посоветуйте, какие жалюзи лучше поставить в комнату площадью 10 м2, вертикальные или же горизонтальные, с учетом того, что комната имеет северное расположение и находится на 4 этаже?
Таня 04.09.2019 в 23:55
new comment
Олег, я бы здесь выбирала не от размера комнаты, а от функциональности. Если это квартира, то я бы однозначно взяла рулонные шторы (да и в офис тоже). Мне горизонтальные не нравятся, потому что их быстро ломают (проверено на своих коллегах), но вертикальные больше пропускают свет.
Витя 18.08.2019 в 21:32
new comment
Интересно, насколько востребованы вертикальные жалюзи? Просто уже не один раз наблюдал, что в офисах начали использовать именно вертикальные жалюзи, да и смотрятся они намного лучше обычных горизонтальных.
Алена 18.08.2019 в 04:20
new comment
Хочу заказать у вас рулонные шторы. Как можно вызвать замерщика и где посмотреть каталог, чтобы выбрать ткань? В самих Суммах есть представительство или фирмы, которые с вами работают?
Отменить
Додати коментар
Стиль арт-нуво в інтер'єрі
Арт-нуво - це стиль в мистецтві в цілому і, в дизайні інтер'єрів, зокрема, який просто обожнює французька буржуазія. Стиль цей, в цілому, з французькими коренями і щоб перейнятися ним, ви можете вивчити стиль типових паризьких квартир.
Детальніше
Чи можна прати вертикальні тканинні жалюзі?
Чи можна прати вертикальні тканинні жалюзі?
Вертикальні тканинні жалюзі - це надзвичайно популярний варіант сонцезахисної системи як вдома, так і в навчальних закладах і офісах. Вони недорогі, надійні, відмінно вписуються практично в будь-який інтер'єр, легко керовані, вибрати можна практично будь-яке колірне рішення, а ще, за ними дуже просто доглядати.
Тренди в дизайні інтер'єру 2020
Тренди в дизайні інтер'єру 2020
Сучасне суспільство намагається перейти від споживання до більш екологічного і раціонального способу життя. Приймаючи рішення про придбання меблів
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00