Жалюзі, ролети, римські штори або плісе?

Жалюзі, ролети, римські штори або плісе?

Що краще вибрати в свою квартиру мул приватний будинок: жалюзі, ролети, римські штори або плісе? Як правильно підбирати светоізоляцію в свій будинок? Чим відрізняються жалюзі, ролети, римські штори і плісе, - один від одного?

Найважливіше погода в домі, - саме так співалося у всьому відомій пісні. На щастя, вже давно прийшли ті часи, коли погода в домі більше не залежить від погоди на обличчі: адже існує просто величезна кількість різних варіантів теплоізолюючих, шумоизолирующих систем, засобів, які обмежують надходження занадто яскравого сонячного світла. Мова, звичайно ж, йде про такі речі як жалюзі, ролети, римські штори і плісе. Сьогодні ми розповімо вам про те, чим вони відрізняються між собою і яку з систем краще вибрати.

Жалюзі: що це таке?

Навряд чи в світі є хоч одна людина, які жодного разу не бачив би жалюзі. Горизонтальні і вертикальні планки ефективно перешкоджають і розсіюють сонячне світло з вулиці. До того ж, розставивши їх, можна легко побачити обстановку за вікном. Такий варіант підходить для тих, хто бажає зберегти приватність і позбутися від сторонніх поглядів з вулиці. Жалюзі дозволяють самостійно регулювати рівень освітленості кімнати і вибирати оптимальний варіант. Жалюзі надзвичайно зручні у використанні і до сих пір залишаються одним з найбільш оптимальних способів закрити вікна від сторонніх очей, а також самостійно регулювати рівень освітленості в приміщенні. Вони відмінно підходять для будинків, квартир, офісів, відмінно виглядають і в навчальних закладах. Жалюзі виготовляються з чотирьох основних матеріалів:

  • пластик;
  • дерево;
  • бамбук;
  • алюміній.

За рахунок цього жалюзі мають низьку ціну, але при цьому володіють надійними властивостями. Найбільш популярні, звичайно ж, пластикові жалюзі. При нормальних умовах використання вони прослужать від 5 до 7 років, іноді - дольше.Лучше всього жалюзі виглядають на кухні. Крім цього, жалюзі надзвичайно прості в догляді.

Ролети: що вони з себе представляють?

Тканинні (вони, до речі, можуть бути зроблені і з інших матеріалів) ролети представляють собою спеціальну сонцезахисну систему, що складається з прямокутного шматка тканини, намотують на трубчастий вал. Тканинні ролети також прекрасно захищають приміщення від перегрівання влітку, вони відмінно регулюють ступінь освітленості в приміщенні, не дуже дорого коштують, а також блокують надмірне потрапляння сонячного світла. Правда, варто враховувати, що догляд за ними потрібен ретельний: бажано раз на рік здавати їх в хімчистку, адже пил на них може осідати досить відчутно, а самостійно чистити такий текстиль не варто. Ролети краще використовувати вдома, в офіційних установах вони виглядають не дуже гармонійно.

Римські штори: що це таке?

Римські штори, по своїй суті, є різновидом тканинних жалюзі. Вони виглядають надзвичайно елегантно: якщо на вас ще впливає стереотип про те, що жалюзі додадуть приміщенню якусь офіціозність, то ви можете сміливо вибирати саме римські штори. Римські штори по довжині і ширині повністю збігаються з параметрами вікна, прекрасно захищаючи їх від сонячного світла. Величезний вибір кольорів, фактур і патернів - це те, чому вибирають римські штори, вони дійсно здатні оживити будь-який інтер'єр. Як правило, вони виготовляються індивідуально. Римські штори роблять інтер'єр вишуканим, допомагають додати в нього цікавий акцент, при цьому вони досить функціональні.

Жалюзі плісе: що вони з себе представляють?

Це, безумовно, найбільш свіже віяння в індустрії. Жалюзі плісе складаються з тканини, яка збирається при додаванні & ldquo; гармошкою & rdquo; між двома карнизами. Це - яскравий і оригінальний акцент в інтер'єрі, крім цього, вони прекрасно захищають кімнату від сонячного кольору, прості в управлінні. Жалюзі-плісе робляться з різних варіантів текстилю, підібрати можна абсолютно будь-який відтінок і фактуру.

Жалюзі, ролети, римські штори або плісе: що краще вибрати?

Якщо ви спираєтесь на показник практичності і довговічності, то пластикові або дерев'яні жалюзі, безумовно, будуть найпростішими в догляді. Якщо ви вибираєте, виходячи з естетичного фактора, звертайте увагу на римські штори або плісе. За показником надійного захисту від сонця, а також за показником шумо- і теплоізоляції, робіть вибір на користь ролетів. Будь-який з цих видів світлозахисних систем, вам допоможуть виготовити і встановити фахівці компанії Nikoss: по найбільш приємними цінами, в чудовій якості - на століття, швидко і правильно!

0/ 5 (0)
Опубликавано: 10.06.2019
Просмотрено: 311 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору