Жалюзі на замовлення в Житомирі

Жалюзі на замовлення в Житомирі

Якісні жалюзі або ролети - це справжній маст-хев будинку, в офісі, в магазині, салоні краси, клініці, - де завгодно. Сонцезахисні системи дозволяють уберегти приміщення від надлишку сонячного світла, а деякі варіації ще й чудово працюють на шумоізоляцію і захист від злому. Різних варіантів сонцезахисних систем сьогодні існує досить багато. До яких з них звернутися, якщо ви плануєте установку в Житомирі?

Жалюзі і ролети на замовлення в Житомирі: які краще вибрати?

Вибір зараз великий. Якщо ви хочете екологічний варіант - беріть сонцезахисні системи з дерева або джуту, якщо ви вважаєте за потрібне звернути увагу на демократичні моделі - краще брати пластик. Обов'язково орієнтуйтеся, також на розмір, стилістику приміщення, розмір віконного отвору. Які жалюзі вибрати для невеликого віконного отвору? Однозначно, горизонтальні. Їх універсальність полягає в тому, що вони можуть застосовуватися для організації вікон майже будь-якого розміру і навіть для похилих мансардних вікон. В цілому, класичні горизонтальні жалюзі дійсно вибирають досить часто, до сих пір це - найбільш популярна модель.

Переваги класичних горизонтальних жалюзі:

  1. Вони займають мінімум місця, дуже компактні;
  2. Широкі можливості в регулюванні сонячного світла, адже горизонтальні ламелі повертаються під потрібним кутом, а жалюзі можна піднімати на необхідний рівень, аж до повного звільнення вікна. Вони дуже універсальні в цьому сенсі і прості в управлінні.
  3. Простий монтаж і різноманітність варіантів кріплення: на стулку вікна, у віконний отвір, за віконним отвором. Змонтувати їх можна і самостійно, але краще, звичайно, довіритися професіоналам.
  4. Великий вибір матеріалів. Дерево, пластик алюміній, - варіантів вистачає.

Чи є мінуси в класичних горизонтальних жалюзі?

З мінусів відзначають меншу міцність і зручність в обігу в порівнянні з вертикальними жалюзі. Горизонтальні жалюзі можуть монтуватися між рамами - така конструкція значно економить місце, зберігаючи при цьому зручність, адже механізм управління виноситься всередину кімнати. Для похилих вікон передбачені мансардні конструкції, які відрізняються наявністю спеціальних тросів, які допомагають утримувати жалюзі паралельно вікна. Але при цьому, варто розуміти, що якщо ви вибираєте вертикальні жалюзі, то в матеріалах ви дещо обмежені: як правило, їх роблять тканинними, рідше - пластиковими.

Альтернативні сонцезахисні системи: на що варто звернути увагу?

Звичайно ж, установка жалюзі - це не єдиний спосіб позбавити приміщення від надлишку сонячного світла. Ви також можете встановити ролети, рулонні штори, які можуть бути зроблені не тільки з тканини, але і з інших, екологічних матеріалів, наприклад, джуту або бамбука. Управлятися такі системи також можуть різними способами: як механічним, так і дистанційним. Крім завдання захисту від сонця, такі системи також можуть оберігати житло від злому: такими властивостями володіють захисні ролети. А деякі різновиди рулонних штор відмінно працюють на шумоізоляцію, завдяки чого, роблять ваше житло ще більш затишним.

Установка і виготовлення жалюзі і ролетів в Житомирі: тільки Nikoss!

Якщо ви плануєте установку жалюзі, ролетів, штор-блекаут, або ж інший солнецезащітной системи, то ви можете замовити і виготовлення, і заміри, і установку у фахівців компанії Nikoss. У нас - тільки найвищу якість, відмінний асортимент і можливість створити повністю унікальний проект, грамотна установка і чесні ціни!

5/ 5 (1)
Опубликавано: 15.08.2019
Просмотрено: 543 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору