Жалюзі на замовлення або готові?

Жалюзі на замовлення або готові?

Сьогодні існує досить багато способів захистити своє житло від надлишку сонячного світла. Ринок повний безліччю різних сонцезахисних систем, таких як жалюзі, ролети, штори блекаут, римські штори, - вибрати точно є з чого. Опцій при плануванні установки сонцезахисних систем існує багато: ви можете як купити вже готовий продукт, наприклад, в будівельному гіпермаркеті і встановити його самостійно, так і замовити жалюзі або ролети за індивідуальним проектом. Який же з варіантів краще вибрати?

Жалюзі на замовлення або вже готові: що краще вибрати?

Насправді, дуже багато залежить від ваших планів, що стосуються зовнішнього вигляду приміщення, фінансів і смаків, в цілому.

Готові жалюзі: основні переваги

  1. Ви отримаєте свої жалюзі або ролети максимально швидко. Все тому, що в цьому випадку майстрам не потрібен запас часу на їх виготовлення.
  2. Такі варіанти, як правило, відчутно дешевше.

Основні мінуси готових жалюзі:

  1. Вибір готових жалюзі обмежений. Це обумовлено тим, що при існуючому на сьогоднішній день асортименті видів жалюзі і великій кількості матеріалів, виробники пропонують готові жалюзі тільки з популярних, недорогих матеріалів. Полиці магазинів і інтернет- магазинів просто не вміщають усього розмаїття жалюзі, і продавці не обтяжують себе зайвим товаром на складі. Отже, готові жалюзі можна вибрати тільки з "ходових", а не з усього асортименту, який пропонує ринок жалюзі.
  2. Ви не завжди можете знайти в асортименті той розмір, який підійде саме для ваших вікон.
  3. Як правило, в асортименті ви можете знайти досить стандартні варіанти, стандартних відтінків і з найбільш популярних матеріалів. Якщо вам захочеться ексклюзиву, то робити сонцезахисну систему краще, все-таки, на замовлення.

Жалюзі і ролети на замовлення: плюси

  1. Дійсно вражаючий асортимент. Повний набір каталогів всієї продукції дозволяє вибрати будь-які жалюзі на замовлення. Крім усього іншого, якщо навіть ви не знайшли в каталогах той колір, розмір, матеріал, який вас цікавить, то майстри просто виготовлять для вас сонцезахисну систему за індивідуальним проектом.
  2. Оперативність. Висока конкуренція на ринку жалюзі змушує продавців жалюзі на замовлення діяти оперативно. В середньому, з моменту звернення до кінцевого результату 1-3 дні. У більшості Компаній існує опція "терміново". Звичайно, якщо мова йде про ексклюзивне варіанті, то може доведеться і почекати, але в цілому, дуже вже довго чекати вам не доведеться.
  3. Наявність послуг. Жалюзі на замовлення зазвичай продаються "під ключ". Пакет послуг включає в себе: завмер, доставку, установку жалюзі. Таким чином, вам точно не потрібно буде займатися установкою жалюзі самостійно, адже професіонали зроблять все за вас.
  4. Жалюзі або ролети будуть зроблені точно під розмір вашого вікна, а значить виглядати вони будуть дійсно максимально гармонійно.


Мінуси замовлення жалюзі і ролетів за індивідуальним проектом: які вони?

Не те, щоб це був істотний недолік, а швидше особливість: як правило, жалюзі або ролети на замовлення обходяться трохи дорожче готового варіанту. Але це повністю перекривається перевагами такого підходу, плюс - необхідно враховувати, що жалюзі або ролети - це те, що буде радувати вас і надійно захищати від сонячного світла протягом довгих років. А отже, економити на них все ж не варто.

Де можна замовити якісні жалюзі?

Якщо ви перебуваєте в пошуках якісної сонцезахисної системи - як готової, так і з можливістю створити її на замовлення, за індивідуальним проектом, то у фахівців компанії Nikoss, ви запросто можете це зробити. У нас - дійсно висока якість послуг, приємні ціни, колосальний досвід роботи і тисячі задоволених замовників у всіх містах України. Якісний захист будинку від сонця разом з нами - це дійсно просто!

0/ 5 (0)
Опубликавано: 28.07.2019
Просмотрено: 532 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору