Жалюзі на замовлення або готові?

Зміст
Жалюзі на замовлення або вже готові: що краще вибрати?
Готові жалюзі: основні переваги
Основні мінуси готових жалюзі:
Жалюзі і ролети на замовлення: плюси
Мінуси замовлення жалюзі і ролетів за індивідуальним проектом: які вони?
Де можна замовити якісні жалюзі?

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Сьогодні існує досить багато способів захистити своє житло від надлишку сонячного світла. Ринок повний безліччю різних сонцезахисних систем, таких як жалюзі, ролети, штори блекаут, римські штори, - вибрати точно є з чого. Опцій при плануванні установки сонцезахисних систем існує багато: ви можете як купити вже готовий продукт, наприклад, в будівельному гіпермаркеті і встановити його самостійно, так і замовити жалюзі або ролети за індивідуальним проектом. Який же з варіантів краще вибрати?

Жалюзі на замовлення або вже готові: що краще вибрати?

Насправді, дуже багато залежить від ваших планів, що стосуються зовнішнього вигляду приміщення, фінансів і смаків, в цілому.

Готові жалюзі: основні переваги

  1. Ви отримаєте свої жалюзі або ролети максимально швидко. Все тому, що в цьому випадку майстрам не потрібен запас часу на їх виготовлення.
  2. Такі варіанти, як правило, відчутно дешевше.

Основні мінуси готових жалюзі:

  1. Вибір готових жалюзі обмежений. Це обумовлено тим, що при існуючому на сьогоднішній день асортименті видів жалюзі і великій кількості матеріалів, виробники пропонують готові жалюзі тільки з популярних, недорогих матеріалів. Полиці магазинів і інтернет- магазинів просто не вміщають усього розмаїття жалюзі, і продавці не обтяжують себе зайвим товаром на складі. Отже, готові жалюзі можна вибрати тільки з "ходових", а не з усього асортименту, який пропонує ринок жалюзі.
  2. Ви не завжди можете знайти в асортименті той розмір, який підійде саме для ваших вікон.
  3. Як правило, в асортименті ви можете знайти досить стандартні варіанти, стандартних відтінків і з найбільш популярних матеріалів. Якщо вам захочеться ексклюзиву, то робити сонцезахисну систему краще, все-таки, на замовлення.

Жалюзі і ролети на замовлення: плюси

  1. Дійсно вражаючий асортимент. Повний набір каталогів всієї продукції дозволяє вибрати будь-які жалюзі на замовлення. Крім усього іншого, якщо навіть ви не знайшли в каталогах той колір, розмір, матеріал, який вас цікавить, то майстри просто виготовлять для вас сонцезахисну систему за індивідуальним проектом.
  2. Оперативність. Висока конкуренція на ринку жалюзі змушує продавців жалюзі на замовлення діяти оперативно. В середньому, з моменту звернення до кінцевого результату 1-3 дні. У більшості Компаній існує опція "терміново". Звичайно, якщо мова йде про ексклюзивне варіанті, то може доведеться і почекати, але в цілому, дуже вже довго чекати вам не доведеться.
  3. Наявність послуг. Жалюзі на замовлення зазвичай продаються "під ключ". Пакет послуг включає в себе: завмер, доставку, установку жалюзі. Таким чином, вам точно не потрібно буде займатися установкою жалюзі самостійно, адже професіонали зроблять все за вас.
  4. Жалюзі або ролети будуть зроблені точно під розмір вашого вікна, а значить виглядати вони будуть дійсно максимально гармонійно.


Мінуси замовлення жалюзі і ролетів за індивідуальним проектом: які вони?

Не те, щоб це був істотний недолік, а швидше особливість: як правило, жалюзі або ролети на замовлення обходяться трохи дорожче готового варіанту. Але це повністю перекривається перевагами такого підходу, плюс - необхідно враховувати, що жалюзі або ролети - це те, що буде радувати вас і надійно захищати від сонячного світла протягом довгих років. А отже, економити на них все ж не варто.

Де можна замовити якісні жалюзі?

Якщо ви перебуваєте в пошуках якісної сонцезахисної системи - як готової, так і з можливістю створити її на замовлення, за індивідуальним проектом, то у фахівців компанії Nikoss, ви запросто можете це зробити. У нас - дійсно висока якість послуг, приємні ціни, колосальний досвід роботи і тисячі задоволених замовників у всіх містах України. Якісний захист будинку від сонця разом з нами - це дійсно просто!

Популярні питання наших клієнтів
Хочу встановити штору плісе всередині отвору, як виконати виміри?

При кріпленні на верхній, стельовий, укіс в обов'язковому порядку необхідно враховувати висоту штори в складеному вигляді, щоб виключити подальші незручності для відкривання вікна. Від бічних поверхонь до полотна повинно бути не менше 4-5 мм вільного простору.

Скільки часу знадобиться, щоб виготовити жалюзі?

Зазвичай виготовлення жалюзі займає 1-5 днів, в залежності від складності замовлення.

Хочу замовити рулонні штори в кухню, який матеріал можна вибрати?

Для кухні бажано вибирати рулонну штору з негорючої тканиною. Це може бути тканина з вогнетривкого волокна - скловолокно або твітер; тканини з вогнезахисним просоченням з антипіреном - тканини, що мають сертифікат з пожежної лабораторії.

Які ролети краще - на замовлення або готові?

Щоб отримати ідеальні по дизайну і розмірам ролети краще замовити їх виготовлення за індивідуальними параметрами. Величезний вибір тканин, представлених в каталозі, дозволить вибрати кращий варіант. Ви можете зробити всі виміри самі, або довіритися нашим фахівцям. Через кілька днів після оформлення замовлення до вас приїде досвідчений майстер і змонтує ролети.

Купив готові жалюзі, можна їх встановити самостійно?

Звичайно можна. Залежно від типу системи жалюзі можуть кріпитися різними способами. Стельові і настінні види кріплень виконуються за допомогою свердління. Для установки прикручуються кріпильні планки, а з їх допомогою фіксується знімний блок з ламелями.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 06.06.2021
Коментарів: 14
Коментарі
Зарина 02.12.2020 в 22:34
new comment
Даже не знала, что ролеты можно изготовить на заказ. Это особенно актуально для владельцев частных домов, где окна часто имеют нестандартную форму и размер.
Дарья 08.09.2019 в 00:42
new comment
Все зависит от бюджета, от наполненности кошелька. У меня дома были оба варианта и сейчас я заказываю новые и только в проверенной фирме. Есть больше возможностей подобрать то, что хочешь!
Валерия 20.08.2019 в 20:25
new comment
В своем доме мы с мужем почти все делаем на заказ. Хочется, что бы жилище было эксклюзивным. К жалюзи это тоже относится. К тому же, эксклюзив не всегда бывает дорог. Мы выбираем фактура, цвет, экспериментируем с формой. Получается необычно, уютно и комфортно.
Светлана 19.08.2019 в 23:27
new comment
Я только за жалюзи на заказ. У нас дома были оба варианта, но попробовав заказать, я точно никогда не буду покупать готовые, как бы они не были выгодны по цене. Они никогда идеально не будут установлены.
Кристина 03.12.2020 в 11:39
new comment
Согласна с вами. У нас тоже нестандартные оконные проемы, на все окна делали на заказ. Свою идею воплотили в жизнь.
Мария 13.08.2019 в 15:02
new comment
В офис можно приобрести готовые. Если речь идет о жилом помещении и о создании в нем красоты и уюта - то, конечно, на заказ. Жалюзи должны соответствовать интерьеру по цвету и фактуре. Они должны завершить обустройство жилища. Разница в цене не так уж и велика.
Зина 11.08.2019 в 17:14
new comment
Конечно же каждый решает для себя исходя из возможностей и времени. Но точно знаю, что выгоднее приобретать готовые. Не всегда это получается, так как не у всех стандартные окна.
Кира 11.08.2019 в 06:08
new comment
По своему опыту знаю, что готовые жалюзи выйдут подешевле и по срокам быстрее, купил и устанавливай. Но не всегда габариты совпадают. На лоджию пришлось заказывать, зато всё идеально.
Анна 06.08.2019 в 14:49
new comment
Как по мне на заказ брать лучше, особенно если есть особые пожелания, например я очень долго не могла найти жалюзи, которые подходят именно моим окнам, из-за их размера, решила сделать на заказ, через пару дней все пришло, все идеально и все нравится, и я считаю, что оно того стоит.
Алиса 06.08.2019 в 07:52
new comment
Конечно готовые жалюзи и подешевле выйдут и не нужно знать по срокам изготовления. Но мне например на лоджию нужны были не стандартного метража. Поэтому и пришлось заказывать по размерам.
Ирина 06.08.2019 в 07:48
new comment
Конечно каждый решает по своему, но у меня стандартные окна поэтому брала жалюзи уже готовые. Просто определилась горизонтальные или вертикальные , выбрала цвет и нужные материалы.
Вика 05.08.2019 в 15:41
new comment
При стандартном размере окна и не очень высоких запросах вполне подойдут готовые жалюзи. При установке разобрались самостоятельно. У нас на окнах светлые жалюзи. Аккуратно вписываются в интерьер. По размеру всё подошло.
Раиса 02.09.2019 в 02:01
new comment
Вика, я бы все таки побоялась покупать готовые жалюзи, все таки имеются риски, что таки жалюзи напросто не подойдут и потом деньги ведь никто не вернет. Так что лучше сделать на заказа и не волноваться!
Алеся 01.08.2019 в 21:45
new comment
Жалюзи отлично вписались в наш интерьер. Отлично защищают яркого солнца, а так же от посторонних глаз. Легко мыть. У нас нестандартные окна, поэтому пришлось заказывать под заказ. Через три дня после заказа жалюзи висели на окнах. Спасибо за оперативность!
Отменить
Додати коментар
Теплоізоляція вікон квартири і будинки
Зима - це не тільки свята, пухнастий сніг, мороз, який щипає шкіру, але і потреба в максимальному обігріві приміщення для підтримки комфортної температури. З огляду на вартість опалення, доцільно подумати над тим, як можна оптимально знизити тепловтрати.
Детальніше
Мавританський стиль в інтер'єрі
Мавританський стиль в інтер'єрі
Серед сучасного розмаїття різних стилів в інтер'єрі, саме етнічні зараз - в максимальному фаворі. Звичайно ж, частіше ті, хто підбирають для себе новий дизайн інтер'єру, роблять ставку, наприклад, на індійський традиційний стиль, італійська, французька.
Японські штори
Японські штори
Японські елементи інтер'єру значно відрізняються від європейських традицій. Це цікаве поєднання функціональності і мінімалізму. Якщо під час ремонту прийшла ідея оформити житлове або робоче простір в стилі, характерному для Країни висхідного Сонця, то ми детально розповімо, як підібрати японські штори, про особливості цього практичного деталі.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00