Жалюзі на замовлення або готові?

Зміст
Жалюзі на замовлення або вже готові: що краще вибрати?
Готові жалюзі: основні переваги
Основні мінуси готових жалюзі:
Жалюзі і ролети на замовлення: плюси
Мінуси замовлення жалюзі і ролетів за індивідуальним проектом: які вони?
Де можна замовити якісні жалюзі?

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Сьогодні існує досить багато способів захистити своє житло від надлишку сонячного світла. Ринок повний безліччю різних сонцезахисних систем, таких як жалюзі, ролети, штори блекаут, римські штори, - вибрати точно є з чого. Опцій при плануванні установки сонцезахисних систем існує багато: ви можете як купити вже готовий продукт, наприклад, в будівельному гіпермаркеті і встановити його самостійно, так і замовити жалюзі або ролети за індивідуальним проектом. Який же з варіантів краще вибрати?

Жалюзі на замовлення або вже готові: що краще вибрати?

Насправді, дуже багато залежить від ваших планів, що стосуються зовнішнього вигляду приміщення, фінансів і смаків, в цілому.

Готові жалюзі: основні переваги

  1. Ви отримаєте свої жалюзі або ролети максимально швидко. Все тому, що в цьому випадку майстрам не потрібен запас часу на їх виготовлення.
  2. Такі варіанти, як правило, відчутно дешевше.

Основні мінуси готових жалюзі:

  1. Вибір готових жалюзі обмежений. Це обумовлено тим, що при існуючому на сьогоднішній день асортименті видів жалюзі і великій кількості матеріалів, виробники пропонують готові жалюзі тільки з популярних, недорогих матеріалів. Полиці магазинів і інтернет- магазинів просто не вміщають усього розмаїття жалюзі, і продавці не обтяжують себе зайвим товаром на складі. Отже, готові жалюзі можна вибрати тільки з "ходових", а не з усього асортименту, який пропонує ринок жалюзі.
  2. Ви не завжди можете знайти в асортименті той розмір, який підійде саме для ваших вікон.
  3. Як правило, в асортименті ви можете знайти досить стандартні варіанти, стандартних відтінків і з найбільш популярних матеріалів. Якщо вам захочеться ексклюзиву, то робити сонцезахисну систему краще, все-таки, на замовлення.

Жалюзі і ролети на замовлення: плюси

  1. Дійсно вражаючий асортимент. Повний набір каталогів всієї продукції дозволяє вибрати будь-які жалюзі на замовлення. Крім усього іншого, якщо навіть ви не знайшли в каталогах той колір, розмір, матеріал, який вас цікавить, то майстри просто виготовлять для вас сонцезахисну систему за індивідуальним проектом.
  2. Оперативність. Висока конкуренція на ринку жалюзі змушує продавців жалюзі на замовлення діяти оперативно. В середньому, з моменту звернення до кінцевого результату 1-3 дні. У більшості Компаній існує опція "терміново". Звичайно, якщо мова йде про ексклюзивне варіанті, то може доведеться і почекати, але в цілому, дуже вже довго чекати вам не доведеться.
  3. Наявність послуг. Жалюзі на замовлення зазвичай продаються "під ключ". Пакет послуг включає в себе: завмер, доставку, установку жалюзі. Таким чином, вам точно не потрібно буде займатися установкою жалюзі самостійно, адже професіонали зроблять все за вас.
  4. Жалюзі або ролети будуть зроблені точно під розмір вашого вікна, а значить виглядати вони будуть дійсно максимально гармонійно.


Мінуси замовлення жалюзі і ролетів за індивідуальним проектом: які вони?

Не те, щоб це був істотний недолік, а швидше особливість: як правило, жалюзі або ролети на замовлення обходяться трохи дорожче готового варіанту. Але це повністю перекривається перевагами такого підходу, плюс - необхідно враховувати, що жалюзі або ролети - це те, що буде радувати вас і надійно захищати від сонячного світла протягом довгих років. А отже, економити на них все ж не варто.

Де можна замовити якісні жалюзі?

Якщо ви перебуваєте в пошуках якісної сонцезахисної системи - як готової, так і з можливістю створити її на замовлення, за індивідуальним проектом, то у фахівців компанії Nikoss, ви запросто можете це зробити. У нас - дійсно висока якість послуг, приємні ціни, колосальний досвід роботи і тисячі задоволених замовників у всіх містах України. Якісний захист будинку від сонця разом з нами - це дійсно просто!

Задати питання
Опубликавано: 28.07.2019
Комментариев: 12
Коментарі
Дарья
08.09.2019 в 00:42
new comment
Все зависит от бюджета, от наполненности кошелька. У меня дома были оба варианта и сейчас я заказываю новые и только в проверенной фирме. Есть больше возможностей подобрать то, что хочешь!
Валерия
20.08.2019 в 20:25
new comment
В своем доме мы с мужем почти все делаем на заказ. Хочется, что бы жилище было эксклюзивным. К жалюзи это тоже относится. К тому же, эксклюзив не всегда бывает дорог. Мы выбираем фактура, цвет, экспериментируем с формой. Получается необычно, уютно и комфортно.
Светлана
19.08.2019 в 23:27
new comment
Я только за жалюзи на заказ. У нас дома были оба варианта, но попробовав заказать, я точно никогда не буду покупать готовые, как бы они не были выгодны по цене. Они никогда идеально не будут установлены.
Мария
13.08.2019 в 15:02
new comment
В офис можно приобрести готовые. Если речь идет о жилом помещении и о создании в нем красоты и уюта - то, конечно, на заказ. Жалюзи должны соответствовать интерьеру по цвету и фактуре. Они должны завершить обустройство жилища. Разница в цене не так уж и велика.
Зина
11.08.2019 в 17:14
new comment
Конечно же каждый решает для себя исходя из возможностей и времени. Но точно знаю, что выгоднее приобретать готовые. Не всегда это получается, так как не у всех стандартные окна.
Кира
11.08.2019 в 06:08
new comment
По своему опыту знаю, что готовые жалюзи выйдут подешевле и по срокам быстрее, купил и устанавливай. Но не всегда габариты совпадают. На лоджию пришлось заказывать, зато всё идеально.
Анна
06.08.2019 в 14:49
new comment
Как по мне на заказ брать лучше, особенно если есть особые пожелания, например я очень долго не могла найти жалюзи, которые подходят именно моим окнам, из-за их размера, решила сделать на заказ, через пару дней все пришло, все идеально и все нравится, и я считаю, что оно того стоит.
Алиса
06.08.2019 в 07:52
new comment
Конечно готовые жалюзи и подешевле выйдут и не нужно знать по срокам изготовления. Но мне например на лоджию нужны были не стандартного метража. Поэтому и пришлось заказывать по размерам.
Ирина
06.08.2019 в 07:48
new comment
Конечно каждый решает по своему, но у меня стандартные окна поэтому брала жалюзи уже готовые. Просто определилась горизонтальные или вертикальные , выбрала цвет и нужные материалы.
Вика
05.08.2019 в 15:41
new comment
При стандартном размере окна и не очень высоких запросах вполне подойдут готовые жалюзи. При установке разобрались самостоятельно. У нас на окнах светлые жалюзи. Аккуратно вписываются в интерьер. По размеру всё подошло.
Раиса
02.09.2019 в 02:01
new comment
Вика, я бы все таки побоялась покупать готовые жалюзи, все таки имеются риски, что таки жалюзи напросто не подойдут и потом деньги ведь никто не вернет. Так что лучше сделать на заказа и не волноваться!
Алеся
01.08.2019 в 21:45
new comment
Жалюзи отлично вписались в наш интерьер. Отлично защищают яркого солнца, а так же от посторонних глаз. Легко мыть. У нас нестандартные окна, поэтому пришлось заказывать под заказ. Через три дня после заказа жалюзи висели на окнах. Спасибо за оперативность!
Отменить
Додати коментар
Квартира в лофт дизайні: як зробити все правильно
Стиль лофт передбачає вільне, невимушене, еклектичне, а, крім того, зручне і масштабне простір. Причому для створення інтер'єру в дусі лофт не потрібно переїжджати на занедбану фабрику або перетворювати квартиру в індустріальний склад і в терміновому порядку шукати старі цеглини для імітації заводських стін. Уявіть: ви тільки в'їхали в квартиру без ремонту, з голими стінами, і думаєте, що витратите досить значну суму на її дизайн і облаштування
Детальніше
Римські штори або жалюзі
Римські штори або жалюзі
Перш за все, особливо хочеться відзначити, що ідеального варіанту на всі випадки життя просто не існує. При належному догляді і експлуатації, а також за умови грамотного виконання і установки, навіть недорогі пластикові жалюзі здатні довго і вірно виконувати свої функції.
Як вибрати штори на кухню?
Як вибрати штори на кухню?
Щоб інтер'єр кухні виглядав стильно і мав закінчений зовнішній вигляд, слід підібрати штори. Як вибрати штори для кухні? Головне їхнє завдання - створювати затишок, домашню атмосферу, візуально додавати легкості і простору, захищати від сторонніх очей, підкреслювати форму вікна, маскувати всі недоліки. Тому традиційні штори, мають безліч декоративних елементів, тут недоречні.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наши менеджеры свяжутся с Вами в кратчайшие сроки и ответят на все вопросы.

Щодня з 9:00 до 21:00
Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень