• Головна
  • Блог
  • Жалюзі на вікна - сучасна система захисту від яскравого сонця і нескромних поглядів

Жалюзі на вікна - сучасна система захисту від яскравого сонця і нескромних поглядів

Жалюзі на вікна - сучасна система захисту від яскравого сонця і нескромних поглядів

Жалюзі є пристроєм для вікон з сонцезахисної функцією, яке складається з пластин (вертикальних або горизонтальних), так званих ламелей. Також донне пристрій може захистити його власників від небажаних поглядів, якщо вікна виходять на сусідній будинок або сховатися від навколишніх, живучи на першому поверсі. Розглянемо, які жалюзі краще підходять для різних видів вікон в різних приміщеннях і, які жалюзі є кращим захистом від сонця і нескромних поглядів.
 
На сьогоднішній день існують наступні види жалюзі:
 
1) горизонтальні жалюзі;
 
2) вертикальні жалюзі;
 
3) рулонні жалюзі.
 
Ви можете купити наприклад жалюзі або тканинні ролети з безкоштовним виміром в Києві, в Харкові, в Дніпрі, в Одесі.
 
Горизонтальні жалюзі є найпопулярнішими жалюзі так, як підходять для всіх приміщень будинку, квартири або офісу. Перевагами є: захисні властивості від проникнення ультрафіолетових променів в приміщення і можливість регулювати ступінь освітленості. Відмінно захистять від сонця і цікавих на балконах, кухнях і ванних кімнатах так, як вони не вбирають бруд і запахи.
 
Вертикальні жалюзі часто використовують в офісних приміщення, на великих вікнах в будинках і квартирах. За рахунок широких пластин захищають від сонячного світла і настирливих поглядів.
 
Рулонні жалюзі є відмінним сучасним замінником класичних штор і тюлі. Дані жалюзі є найбільш декоративними жалюзі так, як даний пристрій складається з щільної спеціальної тканини і механізму, який згортає жалюзі в рулон. Підходять для вікон в будь-яких приміщеннях. Виготовляються ці жалюзі з тканини різної щільності, вони можуть захищати від сонячного світла від 25% до 75%, а також існують і дуже щільні тканини, які не пропускають сонячне світло на всі 100%, це є перевагою даних жалюзі з точки зору захисту від сонця і непрошених глядачів.
 
Таким чином, щоб убезпечити себе від яскравих сонячних променів і нескромних поглядів перехожих чи сусідів підійде будь-який вид жалюзі на вікна, в незалежності від того в якому приміщенні вони будуть використовуватися.
Популярні питання наших клієнтів
Чи можна виготовити вертикальні жалюзі для офісу з логотипом компанії?

Будь-яку символіку компанії можна нанести на вертикальні тканинні жалюзі. Принт можна виконати за допомогою термодруку і УФ друку. Уф друк більш сучасний спосіб нанесення принта, але і ціна буде трохи дорожче. В результаті ви отримаєте штори, які абсолютно не шкодять здоров'ю, добре зберігають малюнок, не бояться вологи і перепадів температури.

Чи можна купити вже готові тканинні жалюзі з малюнком?

Зазвичай зображення на поверхню тканинних жалюзі наноситься за індивідуальним замовленням, так як ціна таких жалюзі буде вище. Малюнок надає замовник відповідно до своїх вимог. Це може бути сімейне фото, пейзаж, натюрморт, тотем або символіка.

Які жалюзі вибрати вертикальні або горизонтальні?

Основна відмінність горизонтальних жалюзі від вертикальних - безшумність при експлуатації. Ламелі не обмежують доступ до вікна, залишають вільним підвіконня і не заважають циркуляції повітря. Але для панорамних вікон більше підійдуть жалюзі з вертикальними ламелями.

Чому вертикальні жалюзі перестали повертатися?

Ламелі можуть перестати повертатися через: обриву сполучної ланцюжка; виходу з ладу бігунків; ослаблення шнура управління; поломки гачка, яким ламель кріпиться до сполучної ланцюжку.

Ламелі можуть перестати повертатися через: обриву сполучної ланцюжка; виходу з ладу бігунків; ослаблення шнура управління; поломки гачка, яким ламель кріпиться до сполучної ланцюжку.?

Найчастіше можна. Для цього зазвичай досить замінити пошкоджений елемент на новий. Якщо ви придбали жалюзі у нас, то ви можете купити пошкоджений елемент, зателефонувавши менеджеру. І ми надішлемо вам деталь новой почтой.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 21.09.2021
Коментарів: 6
Коментарі
Рита 02.12.2020 в 23:39
new comment
Мне нравятся вертикальные жалюзи своим удобством. Также за ими легко смотреть . Достойный выбор.
Аня 30.10.2020 в 18:01
new comment
Мне и то, и другое нравится. Не могу определиться, что из этого и в какой комнате будет лучшим решением.
Яна 30.10.2020 в 18:00
new comment
Чем мне нравятся жалюзи - это то, что окна всегда прикрыты, а дневной свет все равно попадает в комнату при открытых жалюзи.
Костя 07.08.2019 в 14:33
new comment
Современный мир предлагает большое разнообразие жалюзи и штор в любом исполнении и под любые задачи и условия. После долгих лет пользования горизонтальными пластиковыми жалюзи перешел на деревянные и рулонные.
Аня 30.10.2020 в 18:02
new comment
А вы бамбуковые не пробовали? Какие лучше, тише и дольше служат и менее выгорают? Деревянные или бамбуковые?
Алиса 05.08.2019 в 22:56
new comment
Может, кому-то нравятся обычные шторы, а мне больше по вкусу жалюзи. Сейчас такое разнообразие на рынке, можно подобрать то, что придется по душе именно вам. У нас цветные с рисунком.
Отменить
Додати коментар
Ефект триплексу на вікна або триплекс?
Застосування у вікнах і фасадах скла виготовленого за триплекс технології дозволить зробити ваше приміщення більш безпечним. Його буде складно розбити як зсередини так і зовні. Але, навіть при розбитті, скло не розлетиться в різні боки завдаючи при цьому пошкодження людині
Детальніше
Вертикальні або горизонтальні жалюзі: що вибрати?
Вертикальні або горизонтальні жалюзі: що вибрати?
Які жалюзі краще - вертикальні або горизонтальні? Відрізняються жалюзі горизонтальні від вертикальних тим, що у горизонтальних жалюзі не один, а два карниза: зверху і знизу. Вибираючи між горизонтальними і вертикальними, слід пам'ятати, що перший варіант довговічніше.
Сам собі дизайнер: 6 програм для створення інтер'єру мрії
Сам собі дизайнер: 6 програм для створення інтер'єру мрії
Перед облаштуванням реальної квартири або будинку багатьом хочеться спробувати сили в дизайнерському мистецтві. Сучасні програми і додаток дозволяють зробити цією сидячи в улюбленому кріслі з кухлем чаю. Не потрібно вчитися, здобувати навички. Є програма і ви. Можна починати творити. Велика кількість додатків - це не тільки простір для можливостей, але і для того, щоб в них загубитися.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00