• Головна
  • Блог
  • Жалюзі на вікна - сучасна система захисту від яскравого сонця і нескромних поглядів

Жалюзі на вікна - сучасна система захисту від яскравого сонця і нескромних поглядів

Жалюзі на вікна - сучасна система захисту від яскравого сонця і нескромних поглядів

Жалюзі є пристроєм для вікон з сонцезахисної функцією, яке складається з пластин (вертикальних або горизонтальних), так званих ламелей. Також донне пристрій може захистити його власників від небажаних поглядів, якщо вікна виходять на сусідній будинок або сховатися від навколишніх, живучи на першому поверсі. Розглянемо, які жалюзі краще підходять для різних видів вікон в різних приміщеннях і, які жалюзі є кращим захистом від сонця і нескромних поглядів.
 
На сьогоднішній день існують наступні види жалюзі:
 
1) горизонтальні жалюзі;
 
2) вертикальні жалюзі;
 
3) рулонні жалюзі.
 
Ви можете купити наприклад жалюзі або тканинні ролети з безкоштовним виміром в Києві, в Харкові, в Дніпрі, в Одесі.
 
Горизонтальні жалюзі є найпопулярнішими жалюзі так, як підходять для всіх приміщень будинку, квартири або офісу. Перевагами є: захисні властивості від проникнення ультрафіолетових променів в приміщення і можливість регулювати ступінь освітленості. Відмінно захистять від сонця і цікавих на балконах, кухнях і ванних кімнатах так, як вони не вбирають бруд і запахи.
 
Вертикальні жалюзі часто використовують в офісних приміщення, на великих вікнах в будинках і квартирах. За рахунок широких пластин захищають від сонячного світла і настирливих поглядів.
 
Рулонні жалюзі є відмінним сучасним замінником класичних штор і тюлі. Дані жалюзі є найбільш декоративними жалюзі так, як даний пристрій складається з щільної спеціальної тканини і механізму, який згортає жалюзі в рулон. Підходять для вікон в будь-яких приміщеннях. Виготовляються ці жалюзі з тканини різної щільності, вони можуть захищати від сонячного світла від 25% до 75%, а також існують і дуже щільні тканини, які не пропускають сонячне світло на всі 100%, це є перевагою даних жалюзі з точки зору захисту від сонця і непрошених глядачів.
 
Таким чином, щоб убезпечити себе від яскравих сонячних променів і нескромних поглядів перехожих чи сусідів підійде будь-який вид жалюзі на вікна, в незалежності від того в якому приміщенні вони будуть використовуватися.
Опубликавано: 17.03.2019
Комментариев: 2
Коментарі
Костя
07.08.2019 в 14:33 # Ответить
new comment
Современный мир предлагает большое разнообразие жалюзи и штор в любом исполнении и под любые задачи и условия. После долгих лет пользования горизонтальными пластиковыми жалюзи перешел на деревянные и рулонные.
Алиса
05.08.2019 в 22:56 # Ответить
new comment
Может, кому-то нравятся обычные шторы, а мне больше по вкусу жалюзи. Сейчас такое разнообразие на рынке, можно подобрать то, что придется по душе именно вам. У нас цветные с рисунком.
Отменить
Додати коментар
Сучасний дизайн в інтер'єрі квартири: що це і як використовувати
Оформляючи сучасний стиль в інтер'єрі, головне, що потрібно виконати, - створити максимально функціональний простір, використовуючи новітні технологічні досягнення і дизайнерські ідеї. Вітається стриманість у застосуванні колірного оформлення. Завдяки грамотному поєднанню шпалер, підлогового покриття, оформлення стелі і підбору елементів декору можна при обмеженому бюджеті створити гарний інтер'єр на будь-якої площі. Дизайни інтер'єру квартир в сучасному стилі відрізняються великою різноманітністю в порівнянні з іншими напрямками. Деякі стилі вважаються спадщиною класичних напрямків, наприклад, сучасний прованс і сучасна класика, інші, навпаки, створювалися відповідно до новітніх тенденцій. Виділити будь-які загальні правила, характерні для створення сучасних стилів, непросто, тому що кожний з них відрізняється своїми особливостями.
Детальніше
Спальня і вітальня в одній кімнаті
Спальня і вітальня в одній кімнаті
В однокімнатних або двокімнатних квартирах часто доводиться поєднувати спальню і вітальню. Але як це зробити? Деякі вважають за краще не викручуватись і просто відпочивати на дивані, але є більш цікаві способи зробити багатофункціональну кімнату з гарним дизайном. Давайте розглянемо кожен з них.
Що вибрати: рулонні штори або жалюзі?
Що вибрати: рулонні штори або жалюзі?
Вертикальні і горизонтальні, алюмінієві, пластикові і тканинні, різних кольорів і розмірів, вони завжди користувалися популярністю на ринку. Чому ж останнім часом все більш затребуваними стають рулонні штори? Давайте розберемося з цим докладніше.
Ваше питання
Потрібна допомога?
Наш відразу-ж менеджер зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень