Жалюзі в Івано-Франківську від Nikoss

Жалюзі в Івано-Франківську від Nikoss

Якісні жалюзі або ролети - це справжній маст-хев в кожному будинку. Вони не займають багато місця, вони не виглядають застарілими як, наприклад, класичні штори і тюль, вони здатні гідно прикрасити практично будь-який інтер'єр, а заодно - захистити приміщення від сонця. Деякі види ролет, наприклад - захисні ролети, в тому числі, здатні захистити приміщення від злому. Які ж жалюзі варто ставити в Івано-Франківську і до кого варто звернутися з питань вибору і установки?

Як правильно вибрати жалюзі в Івано-Франківську?

У будь-якому випадку, варто визначитися з видом жалюзі. Вид жалюзі залежить від розташування і матеріалу ламелей. Ламелі - це пластини жалюзі, що виконують основні функції всієї сонцезахисної системи. Залежно від напрямку ламелей жалюзі можуть бути вертикальними і горизонтальні. Крім цього існують рулонні штори, де роль ламелей виконує цілісне полотно. Такі сонцезахисні системи також називаються ролетами, виконані вони можуть бути з самих різних матеріалів.

Яка різниця між горизонтальними і вертикальними жалюзі і що краще вибрати?

Горизонтальні жалюзі. Стандартні горизонтальні жалюзі мають пластини товщиною 16 або 25 мм. Такий вид жалюзі вважається класичним, адже найперші вироби були саме такого типу: вони також залишаються надзвичайно популярними і зараз. Найкраще вони, безумовно, виглядають в офісних, а також комерційних приміщеннях, в житлових будинках вони далеко не завжди додають затишку. Проте, горизонтальні жалюзі щільно прикривають вікно, пропускають мінімум сонячного світла і дуже легкі в експлуатації. Відзначимо відразу, що особливо добре горизонтальні жалюзі підходять невеликим вікнам, в невеликих приміщеннях, адже вертикальні жалюзі все-таки мають властивість візуально робити приміщення трохи менше. До особливостей цього виду можна віднести те, що їх можна встановити окремо на кожну стулку вікна або навіть всередині склопакета.

Вертикальні жалюзі схожі зі звичайними шторами. Вони гірше захищають приміщення від сонячних променів, але мають масу інших особливостей і переваг. По-перше, такі жалюзі можна встановлювати на вікна будь-якої форми, по-друге, вони абсолютно не збирають пил і досить прості в догляді, по-третє, вони мають кілька різних способів відкривання, так що ви можете підібрати зручний саме вам: від механізму відкривання, до механізму відкривання, від центру і до центру., а також механічний спосіб, або ж електричний - за допомогою пульта управління.

Якщо сама концепція жалюзі як така вам не дуже подобається - по будь-яким причин, то ви можете зробити вибір на користь ролетів. Ролети ще називають рулонними шторами і функцію захисту від сонця, в даному випадку, виконує цілісний шматок тканини. Тканини використовуються різні - залежно від ступеня захисту від сонця. Це можуть бути штори-блекаут, де тканина повністю блокує проникнення сонячних променів, або, наприклад ролети день-ніч, що складаються з двох типів тканини: повністю прозорою і повністю непрозорою, - за допомогою спеціального механізму управління, ви можете оптимально регулювати ступінь освітленості приміщення. Ролети виготовляються з різних типів тканин - як натуральних, так і синтетичних, самих різних відтінків, тому ви без проблем підберете оптимальний варіант для вашого інтер'єру.

Якісні жалюзі і ролети в Івано-Франківську: до кого можна звернутися?

Якщо ви плануєте установку сонцезахисних систем в Івано-Франківську і вам потрібна допомога у виборі, виготовленні жалюзі або ролет, а також в їх установці, то фахівці компанії Nikoss із задоволенням вам допоможуть. У нас приємні ціни, висока якість, тисячі задоволених клієнтів по всій Україні, а також послуги "під ключ" - від вибору потрібного вам типу сонцезахисних систем, до всіх необхідних замірів та повноцінної, грамотної установки.

5/ 5 (1)
Опубликавано: 31.08.2019
Просмотрено: 227 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору