Жалюзі і ролети в Лисичанську

Жалюзі і ролети в Лисичанську

Жалюзі і ролети - це справжній маст-хев в будь-якому будинку. Вони допомагають регулювати освітленість, опціонально - захищати житло від злому, підтримувати оптимальну температуру, ізолювати приміщення від шуму, - жалюзі це суцільні плюси. Безумовно, дуже важливо правильно підібрати сонцезахисну систему під свої потреби і під стиль інтер'єру будинку, але в цілому, змінити обридлі штори на функціональні і практичні жалюзі або ролети, - це дуже хороша ідея.

Жалюзі: якими вони бувають?

Якщо говорити про жалюзі, то виділяють, як правило, вертикальні і горизонтальні. Вертикальні жалюзі - це вертикальне розміщення панелей або ламелей, які кріплять за рахунок карниза за допомогою спеціальних замків. Таке розміщення дає можливість рухати жалюзі вправо і вліво, контролюючи при цьому потоки сонячного світла. Як правило, вертикальні жалюзі робляться з тканини, вони досить прості в догляді, при цьому, компактні, оптимально захищають від сонця, мають просте управління, вони бюджетних і служать досить довго. А ще, тканину, що застосовується для створення вертикальних жалюзі, як правило, має спеціальне просочення, яка дозволяє їм менше бруднитися.

Горизонтальні жалюзі - це горизонтальне розміщення ламелей, з'єднаних між собою шнурами і посаджені на карниз. Ця особливість конструкції дає можливість застосовувати такі жалюзі не тільки методом накладки на віконну раму, а й вмонтувати їх усередині віконного отвору. Матеріал, з якого виробляють класичні жалюзі, може бути як штучного, так і натурального складу. Наприклад, це може бути алюміній і пластик, деревина. Рідше горизонтальні жалюзі роблять з тканини.

Які жалюзі вибрати? Тут все залежить від ваших особистих переваг. Як правило, вертикальні жалюзі більш вдало виглядають в домашніх інтер'єрів, горизонтальні - відмінно підходять для комерційних приміщень. Якщо мова йде про горизонтальних дерев'яних жалюзі, то вони відмінно підійдуть і для будинку, додадуть інтер'єру респектабельності і особливого стилю.

Які є альтернативи шторам і класичним жалюзі?

До більш сучасного вигляду сонцезахисних систем відносять рулонні штори або ролети. Вони часто, зроблені з тканини. Кріпляться такі системи за допомогою карниза, регулюються за рахунок їх згортання або ж навпаки. Тканинний матеріал не викликає алергічної реакції, має пилевідштовхуючий функцію. Ролети можуть бути дуже різними, різняться вони за матеріалами і за особливостями конструкції. Наприклад, широко поширені рулонні штори блекаут: вони блокують максимум сонячних променів, ніж здобули свою популярність в інтер'єрах, наприклад, спалень. А захисні ролети або захисні ролети, зроблені зі сталі, дозволяють оптимально захистити комерційне або житлове приміщення від злому.

Ролети день-ніч можуть стати у вашому будинку не тільки оптимальної сонцезахисної системою, але і прикрасою інтер'єру: адже крім функціональної складової, вони ще й дуже красиві, вони відчутно додають затишку приміщенню.

Практичні чи жалюзі?

Жалюзі і ролети в рази практичніше класичних штор. Штори необхідно періодично прати, а це - досить складно, тоді як вертикальні і горизонтальні жалюзі можна чистити будь-яким господарським засобом для видалення пилу або бруду. Для жалюзі з дерев'яного матеріалу досить простий вологого прибирання, а для жалюзі з тканини - легкого прання, опціонально - хімчистки, але в цілому, завдяки пилевідштовхуючим особливостям матеріалу, часто це робити не потрібно.

Якісні жалюзі в Лисичанську: де можна купити?

Якщо ви перебуваєте в пошуках якісних жалюзі в Лисичанську, то оптимальний варіант, ви без проблем знайдете в асортименті інтернет-магазину Nikoss. Крім допомоги у виборі, наші фахівці здійснять всі необхідні виміри, а також грамотно встановлять будь-яку з вибраних вами систем. Величезна різноманітність відтінків, матеріалів, конструкцій, можливість виготовити сонцезахисну систему за індивідуальним проектом, чесні ціни, - все це у нас!

5/ 5 (1)
Опубликавано: 16.09.2019
Просмотрено: 160 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору