Жалюзі і ролети в Черкасах

Зміст
Установка сонцезахисних систем в Черкасах. На які типи сонцезахисних систем варто звертати увагу?

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Грамотно підібрані жалюзі або рольставні - це дуже важливий елемент затишку в домі. Вони здатні прекрасно захищати житло від надлишку сонячного світла, а значить - оберігати ваш сон, виконувати функції шумоізоляції, а ще попереджати злом, - з цим відмінно справляються спеціальні захисні ролети. Звичайно ж, дуже важливо вибрати ту сонцезахисну систему, яка підійде саме для вашого будинку. Тут потрібно враховувати кілька факторів: величину вашого приміщення і розмір віконного отвору, стиль, в якому виконаний ваш інтер'єр, ваші особисті естетичні уподобання, переваги за матеріалами, а також бюджет. Грамотний вибір жалюзі вимагає ще й уваги до деталей, тобто до фурнітури. Від її якості і виконання буде залежати зручність експлуатації і зовнішній вигляд конструкції.

Зазвичай жалюзі комплектуються такою фурнітурою:

  1. Карниз - елемент, до якого кріпляться ламелі жалюзі. Виготовляється з алюмінію або дерева, пластикові аналоги недовговічні. У рулонних шторах карниз замінюється котушкою, на яку намотується тканина. Найчастіше, саме від якості карниза сильно залежить довговічність жалюзі;
  2. Бігунки - елементи кріплення ламелей вертикальних жалюзі до карнизу, зазвичай виготовляються з пластика. Можуть бути також виготовлені, наприклад, з дерева, або ж металу;
  3. Сполучний ланцюжок об'єднує вертикальні ламелі знизу, горизонтальні - з боків. Може бути використана спеціальна мотузка, але волосінь буде куди міцніше;
  4. Тростини і ланцюжки управління;
  5. Важки використовуються в вертикальних і рулонних жалюзі для утримування їх у вертикальному положенні.

Може бути використана додаткова фурнітура, наприклад, ергономічна рукоятка або декоративна планка. Вся металеві деталі повинні бути хромовані або оцинковані: на це варто звертати особливу увагу. Елементи фурнітури кріплять так, щоб при необхідності їх можна було легко замінити, їх колір зазвичай максимально наближений до кольору жалюзі. Звичайно ж, на такому типі фурнітури справа не обмежується, трохи інакше вона виглядає у тих жалюзі і ролетів, які управляються дистанційно, або навіть синхронізуються з системами типу "розумний будинок". У будь-якому випадку, фурнітура повинна бути зроблена якісно.

Установка сонцезахисних систем в Черкасах. На які типи сонцезахисних систем варто звертати увагу?

Насправді, тут немає ніякої однозначної рекомендації. Якщо ви віддаєте перевагу класиці, ви цілком можете замовити просто горизонтальні або вертикальні жалюзі в прийнятному для вас колірному рішенні з найпростішим, механічним управлінням. Якщо для вас важлива стовідсоткова захист від сонця і вранці ви вважаєте за краще спати, то замовте штори-блекаут, це - прекрасне вкладення в здоровий і якісний сон. Віддаєте перевагу еко-матеріали - беріть джутові, бамбукові, тканинні ролети. А якщо у вас  дизайнерський інтер'єр, то краще за все купити римські штори: вони виглядають дуже стильно і відмінно доповнюють практично будь-які дизайнерські рішення зважаючи на свою мінімалістичний. Якщо ви живете на першому поверсі, або ж у вас  приватний будинок, то спробуйте захисні ролети, які вбережуть ваше житло від злому. Це рішення також відмінно підходить для магазинів, кафе, клінік та інших комерційних закладів.

У будь-якому випадку, варто вибирати жалюзі або ролети точно за розмірами ваших вікон. Грамотні майстри завжди роблять попередні виміри: зокрема, фахівці компанії Nikoss. Якщо ви плануєте установку сонцезахисних систем (Люзі, ролетів, рулонних штор, штор-блекаут) в Черкасах, то можете сміливо звертатися до нас. Багаторічний досвід роботи, тисячі задоволених клієнтів в різних містах України, чесні ціни, величезний асортимент продукції, можливість реалізувати унікальний, дизайнерський проект, грамотна установка, попередні виміри і облік всіх побажань, - все це у нас!

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 14.08.2021
Коментарів: 2
Коментарі
Ольга 15.09.2019 в 04:52
new comment
Женя, я так же слышала, что в Черкассах открылась такая хорошая фирма по изготовлению жалюзей. Хочется теперь цены уточнить и задать парочку вопросов касаемо по доставки в разные регионы.
Женя 16.08.2019 в 15:01
new comment
Это хорошие новости, что и в Черкассах появилась такая фирма по изготовлению и продаже качественных жалюзей и роллетов. Можно будет заказать партию жалюзей, как для офиса, так и для дома.
Отменить
Додати коментар
Вибір ролет на вікна
Окна и их оформление помогают создать особенную атмосферу в помещении. Она заключается в подчеркивании стиля или решении только функциональной задачи. Совместить красоту и практичность помогут ролеты на окна от компании «Никосс». Мы предлагаем большой выбор тканей, джутовые и бамбуковые модели.
Детальніше
Які механізми для рулонних штор найнадійніші і функціональні
Які механізми для рулонних штор найнадійніші і функціональні
Механізм для рулонних штор - важлива деталь, так як від нього залежить довговічність і зручність експлуатації даного пристосування. Яка конструкція з пружинним і ланцюговий механізмом і влаштування таких жалюзі?
Чому саме горизонтальні жалюзі VENUS?
Чому саме горизонтальні жалюзі VENUS?
Часто, зробивши ремонт або просто генеральне прибирання в будинку, ми помічаємо, що без будь-яких конкретних змін ми не відчуваємо новизни і привабливості нашого житла. Зробити будинок затишніше і сучасніше допоможуть правильно підібрані жалюзі.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00