Жалюзі для дитячої кімнати

Жалюзі для дитячої кімнати

Дитяча кімната – це особливий простір, яке вимагає правильного підходу до створення атмосфери. Для організації віконного простору використовують тюль, штори і жалюзі. Детальніше зупинимося на останньому варіанті.

Вибір жалюзі

Перед оформленням звернемо увагу на види жалюзі. Вони поділяються на вертикальні і горизонтальні.

 

Вертикальні

Горизонтальні

Збираються справа-наліво (і навпаки відповідно);

виконані з м'яких матеріалів (тканина, вологостійка тканина);

тихіше в використанні, не шумлять на вітрі і від дотиків;

без проблем стираються в пральній машинці;

не втрачають з часом колір.

Опускаються вниз і вгору;

виконані з міцних матеріалів (дерево, пластик, алюміній);

економний варіант;

універсальні для всіх типів інтер'єру;

шумлять на вітрі;

 

Судячи з характеристик зрозуміло, що для дитячої кімнати оптимальним варіантом будуть вертикальні жалюзі, що не брудняться так легко, як горизонтальні, не шумлять під час сну, легко стираються.

Матеріали жалюзі

Крім виду жалюзі ми розповімо про матеріали, з яких виконано більшість жалюзі в магазинах.

  • Алюміній. Міцний матеріал, який прослужить кілька років вірою і правдою. У магазинах продаються варіації жалюзі з алюмінію в різних кольорах. Єдиний недолік матеріалу – шум, який створюється при взаємодії зі « шторами ».
  • Дерево. Дерев'яні жалюзі – універсальні варіант для дитячої. Екологічний матеріал має високу міцність і надійністю. А також легко піддається чищенню, що важливо. Дерев'яна текстура добре підійде для традиційного стилю в інтер'єрі.
  • Бамбук. Матеріал невибагливий, екологічний, не вимагає особливих умов догляду. Під власною вагою трохи провисають, але не критично. Це один з оптимальних варіантів для дитячої кімнати.
  • Пластик. Полімерні жалюзі служать відмінним помічником на певний час. Але як основу пластик краще не брати через те, що з часом структура ламається і жалюзі, відповідно, теж.

Оформлення жалюзі

Крім зручності у використанні потрібно належну увагу приділити дизайну жалюзі, так як мова йде про дитячу кімнату. Перше, що спадає на думку, – білий колір. Він стандартний і буде гармонійно виглядати в будь-якому стилі інтер'єру, що, безумовно, плюс. Не радимо замовляти або купувати жалюзі з персонажами з казок, мультиків. Смаки дітей змінюються зі швидкістю світла, а міняти кожен раз жалюзі – не найкращий варіант, погодьтеся. Тому краще віддавати перевагу нейтральним структурам, які поєднуються з іншими предметами інтер'єру.

Крім кольору звертайте увагу на загальне оформлення віконного простору. Для дитячої кімнати відмінно підійдуть додаткові штори або ламбрекен. Вибирайте матеріали, які легко чистяться. Для дитячої це важливо.

Краще оформляти дитячу в нейтральних тонах, які не будуть набридати дитині. Відмовтеся від фотожалюзі (жалюзі з печаткою) на користь мінімалістичний рішень, про які не доведеться шкодувати з виходом нового улюбленого мультика.

Також рулонні штори – це не ідеальний варіант для дитячої. Без регулярного чищення вони накопичують алергени, які можуть негативно вплинути на самопочуття дитини.

0/ 5 (0)
Опубликавано: 12.06.2019
Просмотрено: 567 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору