Жалюзі, тканинні ролети в Одесі!

Жалюзі, тканинні ролети в Одесі![sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Курортне місто Одеса як завжди радує жителів і відпочиваючих теплою морською водою і жарким сонечком. Так, погрітися на пляжі, позасмагати, поплавати в чудовій морській воді чудово! Але прийшовши додому, хочеться відпочити в затіненому прохолодному приміщенні, то це квартира, то чи санаторій, пансіонат, готель. Не треба забувати і про те, що багато жителів Одеси навіть в спекотні літні місяці повинні проводити в офісах, на виробництвах, в кондитерських цехах, виконуючи різну необхідну роботу.
 
Сонцезахисні системи в Одесі просто необхідні як вдома, так і в офісі!
 
Компанія Nikoss пропонує вам допомогу у вирішенні цієї проблеми. Ми виробляємо сонцезахисні системи найвищої якості з матеріалів кращих виробників Європи, Малайзії, Туреччини, Китаю. Отримуючи комплектуючі для виготовлення жалюзі безпосередньо від виробника, ми маємо можливість представити своїм покупцям мінімальні ціни на жалюзі та ролети, вироблені нашою компанією.
 
Купити жалюзі та рулонні штори в Одесі можна, зателефонувавши за телефонами +38 (048) 709 08 10, +38 (099) 703 10 82, +38 (093) 598 93 55. Також замовити жалюзі і ролети в Одесі можна прямо з нашого сайту.
 
Жалюзі можна замовити і купити в інших містах України: Жалюзі в Дніпропетровську, жалюзі в Одесі, жалюзі в Полтаві, жалюзі в Харкові, жалюзі в Києві.
 
Запрошуємо до співпраці дилерів та компанії, що спеціалізуються на виготовленні вікон. Вигідні умови співпраці! Низькі оптові ціни на жалюзі та комплектуючі!
 
Автор: Микола Пунько
Опубликавано: 16.03.2019
Комментариев: 1
Коментарі
Инна
02.08.2019 в 22:16 # Ответить
new comment
На кухне у нас красивые тканевые роллеты, очень практично и симпатично, намного лучше обычных занавесок, по-моему. А в офисе у нас обычные белые жалюзи, как на фотографии сверху.
Отменить
Додати коментар
Ідеї по дизайну маленької спальні
Для деяких мешканців принципово присутність книжкового стелажа в спальні, кому-то потрібно викроїти дорогоцінні метри для установки дитячого ліжечка, а місця іноді не вистачає навіть для основних предметів меблів. Але вихід є завжди. Ми постаралися зібрати для всіх власників скромних житлових площ надихаючі приклади дизайнів спалень, мають дуже скромні розміри. Варіанти інтер'єрів в різних стилістичних напрямках, колірних палітрах, функціональної наповненості та суміщення з іншими житловими сегментами.
Детальніше
На що звернути увагу при виборі жалюзі з дерева
На що звернути увагу при виборі жалюзі з дерева
Дерев'яні жалюзі на пластикові вікна є неодмінним атрибутом сучасних вікон. Які існують види дерев'яних жалюзі, для якого інтер'єру вони підходять, і як їх самостійно встановити на пластикові вікна.
Бюджетні жалюзі: на які варто звертати увагу?
Бюджетні жалюзі: на які варто звертати увагу?
Кожен може потрапити в ситуацію, коли оновлення інтер'єру та будь-яких його функціональних складових просто необхідно, але кошти не дозволяють вибрати абсолютно будь-який варіант.
Ваше питання
Потрібна допомога?
Наш відразу-ж менеджер зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень