Жалюзі, тканинні ролети в Одесі!

Жалюзі, тканинні ролети в Одесі![sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Курортне місто Одеса як завжди радує жителів і відпочиваючих теплою морською водою і жарким сонечком. Так, погрітися на пляжі, позасмагати, поплавати в чудовій морській воді чудово! Але прийшовши додому, хочеться відпочити в затіненому прохолодному приміщенні, то це квартира, то чи санаторій, пансіонат, готель. Не треба забувати і про те, що багато жителів Одеси навіть в спекотні літні місяці повинні проводити в офісах, на виробництвах, в кондитерських цехах, виконуючи різну необхідну роботу.
 
Сонцезахисні системи в Одесі просто необхідні як вдома, так і в офісі!
 
Компанія Nikoss пропонує вам допомогу у вирішенні цієї проблеми. Ми виробляємо сонцезахисні системи найвищої якості з матеріалів кращих виробників Європи, Малайзії, Туреччини, Китаю. Отримуючи комплектуючі для виготовлення жалюзі безпосередньо від виробника, ми маємо можливість представити своїм покупцям мінімальні ціни на жалюзі та ролети, вироблені нашою компанією.
 
Купити жалюзі та рулонні штори в Одесі можна, зателефонувавши за телефонами +38 (048) 709 08 10, +38 (099) 703 10 82, +38 (093) 598 93 55. Також замовити жалюзі і ролети в Одесі можна прямо з нашого сайту.
 
Жалюзі можна замовити і купити в інших містах України: Жалюзі в Дніпропетровську, жалюзі в Одесі, жалюзі в Полтаві, жалюзі в Харкові, жалюзі в Києві.
 
Запрошуємо до співпраці дилерів та компанії, що спеціалізуються на виготовленні вікон. Вигідні умови співпраці! Низькі оптові ціни на жалюзі та комплектуючі!
 
Автор: Микола Пунько
Задати питання
Опубликавано: 16.03.2019
Комментариев: 1
Коментарі
Инна
02.08.2019 в 22:16
new comment
На кухне у нас красивые тканевые роллеты, очень практично и симпатично, намного лучше обычных занавесок, по-моему. А в офисе у нас обычные белые жалюзи, как на фотографии сверху.
Отменить
Додати коментар
Стиль лофт в сучасному інтер'єрі
Стиль лофт (від англ. Loft - горище) - архітектурний напрям в дизайні інтер'єрів ХХ-XXI століть, для якого житлове або офісний простір створюється шляхом переобладнання горищних приміщень, будівель промзони (занедбаних внаслідок підвищення цін на оренду в центрі міста фабрик, заводів, складів ).
Детальніше
Коричневі рулонні штори
Коричневі рулонні штори
Серед усіх можливих варіантів дизайну інтер'єру, найбільш часто сьогодні вибирають самі нейтральні рішення. Мінімалізм, базові, дорогі відтінки: все те, що дає багато можливостей для варіативності в інтер'єрі. Насправді, це дійсно дуже зручно: зовнішній вигляд інтер'єру, таким чином, змінюється за рахунок зміни аксесуарів, що завжди свіжо і незатратно.
Чи потрібні взагалі жалюзі в квартирі або приватному будинку?
Чи потрібні взагалі жалюзі в квартирі або приватному будинку?
Вибір оптимальної сонцезахисної системи - це завжди справа досить-таки відповідальна. Все-таки на комфорт в будинку впливає дуже багато факторів і надлишок сонячного світла в спекотні дні - не найкраще, що можна уявити.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наши менеджеры свяжутся с Вами в кратчайшие сроки и ответят на все вопросы.

Щодня з 9:00 до 21:00
Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень