Жалюзі, тканинні ролети в Одесі!

Жалюзі, тканинні ролети в Одесі![sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Курортне місто Одеса як завжди радує жителів і відпочиваючих теплою морською водою і жарким сонечком. Так, погрітися на пляжі, позасмагати, поплавати в чудовій морській воді чудово! Але прийшовши додому, хочеться відпочити в затіненому прохолодному приміщенні, то це квартира, то чи санаторій, пансіонат, готель. Не треба забувати і про те, що багато жителів Одеси навіть в спекотні літні місяці повинні проводити в офісах, на виробництвах, в кондитерських цехах, виконуючи різну необхідну роботу.
 
Сонцезахисні системи в Одесі просто необхідні як вдома, так і в офісі!
 
Компанія Nikoss пропонує вам допомогу у вирішенні цієї проблеми. Ми виробляємо сонцезахисні системи найвищої якості з матеріалів кращих виробників Європи, Малайзії, Туреччини, Китаю. Отримуючи комплектуючі для виготовлення жалюзі безпосередньо від виробника, ми маємо можливість представити своїм покупцям мінімальні ціни на жалюзі та ролети, вироблені нашою компанією.
 
Купити жалюзі та рулонні штори в Одесі можна, зателефонувавши за телефонами +38 (048) 709 08 10, +38 (099) 703 10 82, +38 (093) 598 93 55. Також замовити жалюзі і ролети в Одесі можна прямо з нашого сайту.
 
Жалюзі можна замовити і купити в інших містах України: Жалюзі в Дніпропетровську, жалюзі в Одесі, жалюзі в Полтаві, жалюзі в Харкові, жалюзі в Києві.
 
Запрошуємо до співпраці дилерів та компанії, що спеціалізуються на виготовленні вікон. Вигідні умови співпраці! Низькі оптові ціни на жалюзі та комплектуючі!
 
Автор: Микола Пунько
Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 21.09.2021
Коментарів: 2
Коментарі
Инна 02.08.2019 в 22:16
new comment
На кухне у нас красивые тканевые роллеты, очень практично и симпатично, намного лучше обычных занавесок, по-моему. А в офисе у нас обычные белые жалюзи, как на фотографии сверху.
Юра 29.10.2020 в 12:47
new comment
А если не секрет, во сколько вот вам обошлись такие тканевые роллеты, и какие лучше всего выбрать?
Отменить
Додати коментар
Зонування кімнати: підводні камені і ефективні рішення
Сьогодні практично кожна молода людина, яка живе одна, хоче мати невелику квартиру-студію: це модно, цікаво, а головне - бюджетно. Але ще в кінці минулого століття таке житло було справжньою дивиною, і життя в одній великій кімнаті здавалася жителям СРСР чимось дивним і навіть безглуздим. Однак, як і в кожної медалі є дві сторони, в оформленні квартири-студії є свої підводні камені. Дизайнери LaPrimavera діляться своїм досвідом і знаннями в оформленні цього типу житла. Позитивна сторона медалі. Об'єднання кухні з вітальні може змінити вигляд колись невеликої квартири до невпізнання. Кількість вільного простору і повітря збільшується в рази, і ця свобода дає масу нових можливостей для оформлення.
Детальніше
Простота в інтер'єрі: позбавляємося від зайвих речей
Простота в інтер'єрі: позбавляємося від зайвих речей
Наше житло - відображення нас самих. Не завжди корисно збирати втратили актуальність предмети і речі. Тому все популярнішим стає напрям мінімалістичного стилю в оформленні інтер'єрів: тільки те, що потрібно і нічого зайвого
Італійський стиль в інтер'єрі
Італійський стиль в інтер'єрі
Італійський стиль в інтер'єрі - це ідеальне рішення для тих, хто цінує легкі, естетичні, неперевантаженість зайвим декором інтер'єрні рішення, але при цьому, не аскетичні. Італійський стиль в інтер'єрі - це дуже хороший баланс між функціональністю і естетикою, між контрастами і мохоромностью.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00