Жалюзі, тканинні ролети в Одесі!

Жалюзі, тканинні ролети в Одесі![sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Курортне місто Одеса як завжди радує жителів і відпочиваючих теплою морською водою і жарким сонечком. Так, погрітися на пляжі, позасмагати, поплавати в чудовій морській воді чудово! Але прийшовши додому, хочеться відпочити в затіненому прохолодному приміщенні, то це квартира, то чи санаторій, пансіонат, готель. Не треба забувати і про те, що багато жителів Одеси навіть в спекотні літні місяці повинні проводити в офісах, на виробництвах, в кондитерських цехах, виконуючи різну необхідну роботу.
 
Сонцезахисні системи в Одесі просто необхідні як вдома, так і в офісі!
 
Компанія Nikoss пропонує вам допомогу у вирішенні цієї проблеми. Ми виробляємо сонцезахисні системи найвищої якості з матеріалів кращих виробників Європи, Малайзії, Туреччини, Китаю. Отримуючи комплектуючі для виготовлення жалюзі безпосередньо від виробника, ми маємо можливість представити своїм покупцям мінімальні ціни на жалюзі та ролети, вироблені нашою компанією.
 
Купити жалюзі та рулонні штори в Одесі можна, зателефонувавши за телефонами +38 (048) 709 08 10, +38 (099) 703 10 82, +38 (093) 598 93 55. Також замовити жалюзі і ролети в Одесі можна прямо з нашого сайту.
 
Жалюзі можна замовити і купити в інших містах України: Жалюзі в Дніпропетровську, жалюзі в Одесі, жалюзі в Полтаві, жалюзі в Харкові, жалюзі в Києві.
 
Запрошуємо до співпраці дилерів та компанії, що спеціалізуються на виготовленні вікон. Вигідні умови співпраці! Низькі оптові ціни на жалюзі та комплектуючі!
 
Автор: Микола Пунько
Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 21.09.2021
Коментарів: 2
Коментарі
Инна 02.08.2019 в 22:16
new comment
На кухне у нас красивые тканевые роллеты, очень практично и симпатично, намного лучше обычных занавесок, по-моему. А в офисе у нас обычные белые жалюзи, как на фотографии сверху.
Юра 29.10.2020 в 12:47
new comment
А если не секрет, во сколько вот вам обошлись такие тканевые роллеты, и какие лучше всего выбрать?
Отменить
Додати коментар
Азіатський стиль в інтер'єрі
Якщо ви зараз перебуваєте на стадії підбору стилю для свого інтер'єру і при цьому, є цінителем азіатської культури, то цілком можливо, що варто звернути увагу саме на азіатський стиль в інтер'єрі. Безумовно, різновидів азіатського інтер'єру існує досить багато.
Детальніше
Чи можна прасувати жалюзі?
Чи можна прасувати жалюзі?
Вертикальні, текстильні жалюзі - це прекрасне рішення для всіх, хто хоче оптимально захистити свою квартиру від надлишку сонячного світла, додати яскравий акцент в свій інтер'єр.
Дворівневі квартири: 3 особливості розробки дизайн проекту для двоповерхової квартири
Дворівневі квартири: 3 особливості розробки дизайн проекту для двоповерхової квартири
Двоповерхові квартири є широкий простір діяльності для дизайнерів. Необхідно докласти зовсім небагато зусиль і в результаті можна отримати просторе і комфортне приміщення, яке не поступається за своїми габаритами приватних будинків. І це проживаючи в місті, не відмовляючи собі в звичному способі життя. Облаштовуючи двоярусну квартиру, необхідно враховувати кілька важливих моментів.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00