Жалюзі, тканинні ролети в Харкові

Жалюзі, тканинні ролети в Харкові

У розпал літа спека стає нестерпною, яскраве сонце сліпить очі, ми не виходимо на вулицю без очок. Так само як і ми, наші будинки і квартири потребують захисту від палючих сонячних променів. Тим більше, що захист від сонця в наш час стала актуальною як влітку, так і в інші пори року. Жалюзі, рулонні штори, ролети - найнадійніший захист квартири, будинку, офісу, виробничого приміщення від яскравих променів сонця, які не тільки сліплять очі, а й значно нагрівають приміщення в такі спекотні літні дні.

Замовити жалюзі і ролети в Харкові можна декількома способами:

  • замовити жалюзі і тканинні ролети за телефонами +38 (057) 781 48 42, +38 (099) 703 10 82, +38 (093) 598 93 55;
  • замовити жалюзі прямо на сайті нашого інтернет-магазину;
  • замовити жалюзі і ролети в нашому офісі.
  • Жалюзі можна замовити і купити в інших містах України: Жалюзі в Дніпропетровську, жалюзі в Луганську, жалюзі в Одесі, жалюзі в Полтаві, жалюзі в Харкові, жалюзі в Донецьку, жалюзі в Києві.

У будь-якому випадку наші менеджери врахують всі ваші побажання і допоможуть вибрати модель сонцезахисної системи. Компанія Nikoss виробляє горизонтальні і вертикальні жалюзі, рулонні тканинних штори, римські штори, бамбукові рулонні і римські штори, ролети.

Сонцезахисні системи Nikoss мають такі переваги:

  • стабільну якість всієї продукції;
  • європейська якість всіх комплектуючих для жалюзі, ролет;
  • низькі ціни на жалюзі на ринку України.

 


Автор: Микола Пунько

5/ 5 (1)
Опубликавано: 10.06.2019
Просмотрено: 334 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору