• Головна
  • Блог
  • Жалюзі і ролети (ролети, рулонні штори) в Рівному

Жалюзі і ролети (ролети, рулонні штори) в Рівному

Жалюзі і ролети (ролети, рулонні штори) в Рівному

У старовинному красивому місті Рівне жалюзі з'явилися дуже давно, оскільки це місто з давніми європейськими традиціями, ще в 1492 році отримав Магдебурзьке право, швидко розвивався за рахунок міжнародної торгівлі та самоврядування. Вважають, що перші дерев'яні жалюзі прийшли в Європу з Персії ще в XVIII столітті.
 
Зараз в Рівному вільно можна купити жалюзі та тканинні ролети будь-яких видів і модифікацій. І компанія Nikoss - одна з провідних компаній, яка виробляє жалюзі і ролети вже більше 15 років, пропонує рівнянам свою якісну продукцію з тривалими гарантіями на експлуатацію.
 
Горизонтальні і вертикальні жалюзі всіляких моделей з пластика, алюмінію, тканин і дерева, а також рулонні штори з тканин, бамбука, джутового полотна, римські штори і штори Бриз, ролокасети та ролети для захисту дверей, гаражні ворота - всі ці системи виготовляються з матеріалів високої якості, які компанія отримує безпосередньо від світових виробників з Європи, Малайзії, Туреччини.
 
Власне виробництво, прямі поставки матеріалів, кваліфікований професіонал - все це зумовлює низьку ціну на жалюзі та ролети, вироблені компанією Nikoss.
 
Замовити жалюзі і ролети в Рівному можна прямо з нашого сайту, або зателефонувавши за допомогою одного з телефонів, зазначених в контактах. Наші менеджери уточнять замовлення, завжди проконсультують по будь-яких питань. Виготовлення та монтаж жалюзі і ролет відбувається в точні терміни, згідно з домовленістю. Компанія гарантує якість своєї продукції, а також її тривалу експлуатацію.
 
Автор: Микола Пунько
Задати питання
Опубликавано: 16.03.2019
Комментариев: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Особливості інтер'єру в чорно-білому кольорі
Якщо ви хочете створити мінімалістичний дизайн, щоб квартира виглядала стильно й лаконічно, то можна використовувати чорно-білу гаму в інтер'єрі
Детальніше
Простота в інтер'єрі: позбавляємося від зайвих речей
Простота в інтер'єрі: позбавляємося від зайвих речей
Наше житло - відображення нас самих. Не завжди корисно збирати втратили актуальність предмети і речі. Тому все популярнішим стає напрям мінімалістичного стилю в оформленні інтер'єрів: тільки те, що потрібно і нічого зайвого
Як зняти горизонтальні жалюзі
Як зняти горизонтальні жалюзі
Один з популярних методів оформлення віконного отвору - горизонтальні жалюзі. Такі вироби користуються попитом, особливо у власників пластикових вікон, і це зовсім не випадково, так як жалюзі є зручними і практичними в експлуатації. Їх не потрібно регулярно поправляти, та й прати їх не потрібно так часто, як звичайні гардини і штори. Але, все-таки, періодично мити жалюзі необхідно, але для цього потрібно знати, як зняти горизонтальні жалюзі правильно. Це не дуже складно, але якщо ви освоїте технологію самостійно, зможете заощадити кошти на оплату послуг клінінгової компанії.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наши менеджеры свяжутся с Вами в кратчайшие сроки и ответят на все вопросы.

Щодня з 9:00 до 21:00
Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень