• Головна
  • Блог
  • Жалюзі і ролети (ролети, рулонні штори) в Рівному

Жалюзі і ролети (ролети, рулонні штори) в Рівному

Жалюзі і ролети (ролети, рулонні штори) в Рівному

У старовинному красивому місті Рівне жалюзі з'явилися дуже давно, оскільки це місто з давніми європейськими традиціями, ще в 1492 році отримав Магдебурзьке право, швидко розвивався за рахунок міжнародної торгівлі та самоврядування. Вважають, що перші дерев'яні жалюзі прийшли в Європу з Персії ще в XVIII столітті.
 
Зараз в Рівному вільно можна купити жалюзі та тканинні ролети будь-яких видів і модифікацій. І компанія Nikoss - одна з провідних компаній, яка виробляє жалюзі і ролети вже більше 15 років, пропонує рівнянам свою якісну продукцію з тривалими гарантіями на експлуатацію.
 
Горизонтальні і вертикальні жалюзі всіляких моделей з пластика, алюмінію, тканин і дерева, а також рулонні штори з тканин, бамбука, джутового полотна, римські штори і штори Бриз, ролокасети та ролети для захисту дверей, гаражні ворота - всі ці системи виготовляються з матеріалів високої якості, які компанія отримує безпосередньо від світових виробників з Європи, Малайзії, Туреччини.
 
Власне виробництво, прямі поставки матеріалів, кваліфікований професіонал - все це зумовлює низьку ціну на жалюзі та ролети, вироблені компанією Nikoss.
 
Замовити жалюзі і ролети в Рівному можна прямо з нашого сайту, або зателефонувавши за допомогою одного з телефонів, зазначених в контактах. Наші менеджери уточнять замовлення, завжди проконсультують по будь-яких питань. Виготовлення та монтаж жалюзі і ролет відбувається в точні терміни, згідно з домовленістю. Компанія гарантує якість своєї продукції, а також її тривалу експлуатацію.
 
Автор: Микола Пунько
Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 15.02.2021
Коментарів: 3
Коментарі
Ксения 02.12.2020 в 20:37
new comment
Всегда считала, что жалюзи появились относительно недавно, а оказывается они имеют такую продолжительную историю.
Алина 29.10.2020 в 12:49
new comment
Ну мне больше подходят именно рулонные шторы, хорошо, что в Ровно их начале продавать по доступным ценам.
Света 28.10.2020 в 19:54
new comment
Ну лично мне нравятся все же больше рулонные шторы, они смотрятся оригинально, да и стоят при этом совершенно недорого, по сравнению с обыкновенными гардинами. А что касается жалюзи, так они уже менее актуальны.
Отменить
Додати коментар
Стиль манга в інтер'єрі
Правильний вибір дизайну інтер'єру - це надзвичайно важливо. Адже саме інтер'єр - це відображення естетичного смаку господарів квартири, відображення їх хобі, захоплень, навіть, в якомусь сенсі - світогляду. Безумовно, про функціональну, практичну частину також забувати не потрібно.
Детальніше
Футон що це таке
Футон що це таке
Спочатку футон позначав постіль, що включають в себе тонке ковдру і матрац. Вперше визначення «футон» почали використовувати в Японії.
Штори Бриз
Штори Бриз
Бриз - легкий вітерець, який народжується там, де зустрічається велика вода і суша, вдень він йде від води, приносячи прохолоду, а вночі прагне до води від охолодженої землі. Повітряні штори Бриз недарма отримали таку назву, вони колишуться, як ніжний вітерець, при цьому вільно пропускаючи потоки повітря.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00