• Головна
  • Блог
  • Жалюзі і ролети (ролети, рулонні штори) в Рівному

Жалюзі і ролети (ролети, рулонні штори) в Рівному

Жалюзі і ролети (ролети, рулонні штори) в Рівному

У старовинному красивому місті Рівне жалюзі з'явилися дуже давно, оскільки це місто з давніми європейськими традиціями, ще в 1492 році отримав Магдебурзьке право, швидко розвивався за рахунок міжнародної торгівлі та самоврядування. Вважають, що перші дерев'яні жалюзі прийшли в Європу з Персії ще в XVIII столітті.
 
Зараз в Рівному вільно можна купити жалюзі та тканинні ролети будь-яких видів і модифікацій. І компанія Nikoss - одна з провідних компаній, яка виробляє жалюзі і ролети вже більше 15 років, пропонує рівнянам свою якісну продукцію з тривалими гарантіями на експлуатацію.
 
Горизонтальні і вертикальні жалюзі всіляких моделей з пластика, алюмінію, тканин і дерева, а також рулонні штори з тканин, бамбука, джутового полотна, римські штори і штори Бриз, ролокасети та ролети для захисту дверей, гаражні ворота - всі ці системи виготовляються з матеріалів високої якості, які компанія отримує безпосередньо від світових виробників з Європи, Малайзії, Туреччини.
 
Власне виробництво, прямі поставки матеріалів, кваліфікований професіонал - все це зумовлює низьку ціну на жалюзі та ролети, вироблені компанією Nikoss.
 
Замовити жалюзі і ролети в Рівному можна прямо з нашого сайту, або зателефонувавши за допомогою одного з телефонів, зазначених в контактах. Наші менеджери уточнять замовлення, завжди проконсультують по будь-яких питань. Виготовлення та монтаж жалюзі і ролет відбувається в точні терміни, згідно з домовленістю. Компанія гарантує якість своєї продукції, а також її тривалу експлуатацію.
 
Автор: Микола Пунько
Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 15.02.2021
Коментарів: 3
Коментарі
Ксения 02.12.2020 в 20:37
new comment
Всегда считала, что жалюзи появились относительно недавно, а оказывается они имеют такую продолжительную историю.
Алина 29.10.2020 в 12:49
new comment
Ну мне больше подходят именно рулонные шторы, хорошо, что в Ровно их начале продавать по доступным ценам.
Света 28.10.2020 в 19:54
new comment
Ну лично мне нравятся все же больше рулонные шторы, они смотрятся оригинально, да и стоят при этом совершенно недорого, по сравнению с обыкновенными гардинами. А что касается жалюзи, так они уже менее актуальны.
Отменить
Додати коментар
Штори блекаут
Різних варіацій на тему сонцезахисних систем сьогодні існує досить багато. Різні матеріали, різні конструкції, функціонал, вартість, ми впевнені, що абсолютно кожен може знайти варіант, що ідеально підходить як смаку, так і гаманцю.
Детальніше
Як вибрати штори на кухню?
Як вибрати штори на кухню?
Щоб інтер'єр кухні виглядав стильно і мав закінчений зовнішній вигляд, слід підібрати штори. Як вибрати штори для кухні? Головне їхнє завдання - створювати затишок, домашню атмосферу, візуально додавати легкості і простору, захищати від сторонніх очей, підкреслювати форму вікна, маскувати всі недоліки. Тому традиційні штори, мають безліч декоративних елементів, тут недоречні.
Чи можна прасувати жалюзі?
Чи можна прасувати жалюзі?
Вертикальні, текстильні жалюзі - це прекрасне рішення для всіх, хто хоче оптимально захистити свою квартиру від надлишку сонячного світла, додати яскравий акцент в свій інтер'єр.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00