• Головна
  • Блог
  • Жалюзі і ролети (ролети, рулонні штори) в Рівному

Жалюзі і ролети (ролети, рулонні штори) в Рівному

Жалюзі і ролети (ролети, рулонні штори) в Рівному

У старовинному красивому місті Рівне жалюзі з'явилися дуже давно, оскільки це місто з давніми європейськими традиціями, ще в 1492 році отримав Магдебурзьке право, швидко розвивався за рахунок міжнародної торгівлі та самоврядування. Вважають, що перші дерев'яні жалюзі прийшли в Європу з Персії ще в XVIII столітті.
 
Зараз в Рівному вільно можна купити жалюзі та тканинні ролети будь-яких видів і модифікацій. І компанія Nikoss - одна з провідних компаній, яка виробляє жалюзі і ролети вже більше 15 років, пропонує рівнянам свою якісну продукцію з тривалими гарантіями на експлуатацію.
 
Горизонтальні і вертикальні жалюзі всіляких моделей з пластика, алюмінію, тканин і дерева, а також рулонні штори з тканин, бамбука, джутового полотна, римські штори і штори Бриз, ролокасети та ролети для захисту дверей, гаражні ворота - всі ці системи виготовляються з матеріалів високої якості, які компанія отримує безпосередньо від світових виробників з Європи, Малайзії, Туреччини.
 
Власне виробництво, прямі поставки матеріалів, кваліфікований професіонал - все це зумовлює низьку ціну на жалюзі та ролети, вироблені компанією Nikoss.
 
Замовити жалюзі і ролети в Рівному можна прямо з нашого сайту, або зателефонувавши за допомогою одного з телефонів, зазначених в контактах. Наші менеджери уточнять замовлення, завжди проконсультують по будь-яких питань. Виготовлення та монтаж жалюзі і ролет відбувається в точні терміни, згідно з домовленістю. Компанія гарантує якість своєї продукції, а також її тривалу експлуатацію.
 
Автор: Микола Пунько
Опубликавано: 16.03.2019
Комментариев: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Журнальний столик у якості елементу декору
Журнальний столик можна використовувати для чого завгодно. На нього можна ставити напої, проводячи час у вітальні, складати журнали і книги і навіть зробити головною прикрасою кімнати
Детальніше
Стиль кітч в інтер'єрі
Стиль кітч в інтер'єрі
Якщо вам набридли стандартні інтер'єрні рішення на кшталт тих, що можна легко знайти в будь-якому меблевому каталозі або портфоліо дизайнера інтер'єрів, то варто звернутися до того варіанту, який більш вдало висловить вашу індивідуальність.
Стиль прованс: настрій Французької Рив'єри в інтер'єрі
Стиль прованс: настрій Французької Рив'єри в інтер'єрі
Прованс - це про затишок, ніжність і сентиментальність. Стиль прованс виглядає ніжно і трохи наївно, це додає йому більшого шарму і вишуканості. Чимось нагадує сільський стиль або квартиру літніх людей в гірській французькому селі.
Ваше питання
Потрібна допомога?
Наш відразу-ж менеджер зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень