Жалюзі і ролети (ролети, рулонні штори) в Рівному

Жалюзі і ролети (ролети, рулонні штори) в Рівному

У старовинному красивому місті Рівне жалюзі з'явилися дуже давно, оскільки це місто з давніми європейськими традиціями, ще в 1492 році отримав Магдебурзьке право, швидко розвивався за рахунок міжнародної торгівлі та самоврядування. Вважають, що перші дерев'яні жалюзі прийшли в Європу з Персії ще в XVIII столітті.
 
Зараз в Рівному вільно можна купити жалюзі та тканинні ролети будь-яких видів і модифікацій. І компанія Nikoss - одна з провідних компаній, яка виробляє жалюзі і ролети вже більше 15 років, пропонує рівнянам свою якісну продукцію з тривалими гарантіями на експлуатацію.
 
Горизонтальні і вертикальні жалюзі всіляких моделей з пластика, алюмінію, тканин і дерева, а також рулонні штори з тканин, бамбука, джутового полотна, римські штори і штори Бриз, ролокасети та ролети для захисту дверей, гаражні ворота - всі ці системи виготовляються з матеріалів високої якості, які компанія отримує безпосередньо від світових виробників з Європи, Малайзії, Туреччини.
 
Власне виробництво, прямі поставки матеріалів, кваліфікований професіонал - все це зумовлює низьку ціну на жалюзі та ролети, вироблені компанією Nikoss.
 
Замовити жалюзі і ролети в Рівному можна прямо з нашого сайту, або зателефонувавши за допомогою одного з телефонів, зазначених в контактах. Наші менеджери уточнять замовлення, завжди проконсультують по будь-яких питань. Виготовлення та монтаж жалюзі і ролет відбувається в точні терміни, згідно з домовленістю. Компанія гарантує якість своєї продукції, а також її тривалу експлуатацію.
 
Автор: Микола Пунько
0/ 5 (0)
Опубликавано: 10.06.2019
Просмотрено: 336 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору