• Головна
  • Блог
  • Жалюзі і ролети (ролети, рулонні штори) в Києві

Жалюзі і ролети (ролети, рулонні штори) в Києві

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Філія компанії Nikoss в Києві - якісне виготовлення та встановлення жалюзі і ролет (ролет, рулонних штор) в найкоротші терміни!

Літо закінчилося, і тепер ми не ховаємося від сонця, а, навпаки, хочемо поніжитися в його ласкавих променях. Хтось подумає, от можна і відкласти покупку жалюзі до наступного літа. Але, насправді, проблема регулювання світла, що надходить в наші вікна, актуальна цілий рік.

Уявіть, ще хвилину тому вам так приємно було сидіти на сонячній кухні за чашкою ранкової кави, розглядаючи жовті крони дерев за вікном, і ось тепер за комп'ютером ви не знаєте, як повернути екран, щоб врятувати зображення від нав'язливих сонячних відблисків. Так & hellip; все в світі відносно. І щоб не злитися даремно на Сонце, променям якого ви тільки що раділи, або на Місяць, світло якої не дає заснути вночі, бажано встановити жалюзі, не чекаючи кращих часів. Тим більше, що купити жалюзі в Києві тепер набагато простіше, ніж влітку, оскільки все ж виробники жалюзі влітку просто з ніг падали, виконуючи термінові замовлення бажаючих скоріше сховатися від пекучого сонця. Тепер наші фахівці можуть працювати більш спокійно і розмірено, а наша компанія швидше виконувати ваші замовлення.

Прийшла осінь, і як приємно закрити на ніч вікна, опустивши зовнішні захисні ролети (ролети, рулонні штори), особливо якщо холодний осінній вітер так і жбурляє потоки дощу в скло. А адже скоро зима, і снігові хуртовини, завиваючі за вікном, зовсім не додадуть затишку вашої оселі, тут і прийдуть на виручку міцні  рольставні , які не тільки закриють вікна від поривів холодного вітру, але і   позбавлять від шуму вулиці. Тепло і затишно в домі, коли вікна та двері міцно захищені зовні ролетами (ролетами, рулонними шторами) від природних катаклізмів.  

Якщо ви ще не визначилися з дизайном вікон   для вашої вітальні, спальні або дитячої, консультанти нашої компанії допоможуть вам вибрати не тільки найкрасивіші жалюзі, найбільш точно підходять до інтер'єру вашої квартири, але і оптимально практичні, що стосується експлуатації та догляду. Ми виготовимо для вас горизонтальні або вертикальні жалюзі , тканинні ролети (ролети, рулонні штори), бамбукові штори, штори Бриз, москітні сітки будь-яких розмірів і кольорів.

Замовити в Києві можна і рулонні тканинні жалюзі, джутові і  бамбукові ролети (ролети, рулонні штори), римські штори. Фахівці нашої компанії виготовлять їх, а також встановлять швидко і якісно.

Для того, щоб ціна жалюзі і ролет (ролет, рулонних штор) в Києві була невисокою, наша компанія докладає багато зусиль. Ми самі здійснюємо повний цикл виготовлення ролет (ролет, рулонних штор) і жалюзі, починаючи від замірів і закінчуючи якісної установкою та гарантією тривалої експлуатації. Комплектуючі матеріали і аксесуари для виготовлення жалюзі і ролет (ролет, рулонних штор) ми набуваємо оптом безпосередньо у відомих і перевірених виробників з Європи, Туреччини, Малайзії.

Автор: Микола Пунько

Задати питання
Опубликавано: 16.03.2019
Комментариев: 2
Коментарі
Борис Кратков
16.08.2019 в 18:57
new comment
Если стал выбор между жалюзями и роллетами для просторного помещения, которое на данный момент находится в стадии проведения ремонтно-отделочных работ, чтобы вы посоветовали выбрать? Помещение будет оборудовано под офис-студию. Так что выбрать жалюзи или роллеты?
Николай
04.08.2019 в 00:08
new comment
Компания надежная, уже не одни знакомые обращались и довольны ее услугами. Теперь настала наша очередь. Идеи уже есть, но помощь дизайнеров все равно понадобится)) В фирме "никос" работают только профессионалы.
Отменить
Додати коментар
Вікна по фен-шуй
У вченні Фен шуй вікна і двері займають дуже важливе місце і заслуговують на пильну увагу. Найкраще і правильне вікно, згідно з ученням фен-шуй, - це розташоване на сході. Вважається, що вікна - це очі нашого будинку, вони відображають його життя і енергетику.
Детальніше
Шпалери до вітальні
Шпалери до вітальні
Кожен з нас бажає створити затишну атмосферу в своєму будинку і квартирі. На щастя, сьогодні можна знайти абсолютно все, що може втілити всі ваші фантазії в реальність
Горизонтальные жалюзи или Горизонтальні жалюзі або ролети
Горизонтальные жалюзи или Горизонтальні жалюзі або ролети
Сьогодні вибір сонцезахисних систем надзвичайно широкий. І буває так, що визначитися з остаточним варіантом в цьому розмаїтті - вельми непросто. І, якщо ви вагаєтесь між горизонтальними жалюзі і ролетами, то ми з задоволенням розповімо вам про переваги і недоліки обох варіантів.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наши менеджеры свяжутся с Вами в кратчайшие сроки и ответят на все вопросы.

Щодня з 9:00 до 21:00
Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень