• Головна
  • Блог
  • Жалюзі і ролети (ролети, рулонні штори) в Дніпропетровську

Жалюзі і ролети (ролети, рулонні штори) в Дніпропетровську

Жалюзі і ролети (ролети, рулонні штори) в Дніпропетровську

Філія компанії Nikoss - виготовлювача жалюзі і ролет (ролет, рулонних штор) - успішно функціонує в Дніпропетровську вже досить довго. За цей час багато дніпропетровців оцінили якість нашої продукції і швидкість виконання замовлень.
 
Маючи власне виробництво жалюзі і працюючи безпосередньо з постачальниками комплектуючих і аксесуарів для виготовлення жалюзі і ролет (ролет, рулонних штор), ми можемо запропонувати своїм клієнтам продукцію найвищої якості і, в той же час, за низькими цінами, Усі комплектуючі для виготовлення жалюзі і ролет (ролет, рулонних штор) мають сертифікати якості і виробляються на кращих фабриках Європи, Туреччини, Малайзії, Китаю.
 
У Дніпропетровську ви можете замовити будь-який вид сонцезахисних систем, вибравши з численних моделей горизонтальних і вертикальних жалюзі, тканинних і бамбукових рулонних штор, захисних ролет або рольставней.
 
Також в нашій філії в Дніпропетровську ви зможете купити штори Бриз, римські штори, вибравши з широкого асортименту квітів і матеріалів.
 
Наближається зима, тому своєчасно зробивши замовлення захисних ролет (ролет, рулонних штор), ви вбережете свій будинок від холоднечі, хуртовин та завірюх. Замовити в Дніпропетровську ворота для гаража - значить убезпечити свій транспорт як від природних катаклізмів, так і від будь-яких посягань.
 
Викликати майстра - замірника жалюзі і ролет (ролет, рулонних штор) - ви можете в будь-який зручний для вас, час. І не ламайте голову над проблемою захисту вікон і дверей - надайте це професіоналам! Наші менеджери і дизайнери завжди підберуть для вас кращий варіант захисту як від сонця, так івід будь-якого неприємного вам уваги з боку.
 
Виконати замовлення швидко і якісно, ​​виготовити жалюзі і ролети в Дніпропетровську так, щоб доставити радість клієнтові і задоволення від експлуатації нашої продукції - ось завдання колективу нашої компанії!
 
Вигідні умови співпраці з продажу жалюзі і ролет (ролет, рулонних штор) привертають до нас багатьох бізнесменів. Ми завжди раді надати допомогу в створенні і розвитку вашого бізнесу!
 
Оптовий продаж жалюзі і ролет (ролет, рулонних штор) в Дніпропетровську за низькими цінами!
Задати питання
Опубликавано: 16.03.2019
Комментариев: 2
Коментарі
Настя
04.08.2019 в 00:13
new comment
Фирма очень хорошая, я рада, что такая фирма есть в Днепре! Делают свою работу качественно и оперативно. Консультанты всегда помогают в любых вопросах, касаемых штор и жалюзей. Очень довольна, что обратилась именно в эту фирму.
Катя
13.08.2019 в 14:00
new comment
Вот и я из Днепропетровска, а до этого не знала, что имеется такая фирма, которая занимается изготовлением и поставкой рулонных штор и жалюзей. Теперь будем знать у кого заказывать!
Отменить
Додати коментар
Москітні сітки
З настанням теплої пори року проблема комах стає все більш і більш актуальною. Літо, сонце, спека - хочеться відкрити вікно навстіж і насолоджуватися свіжим повітрям. Але при цьому є ризик того, що приміщення наповниться комарами, мухами, осами.
Детальніше
Навіщо вікна заклеюють фольгою
Навіщо вікна заклеюють фольгою
Заклеювання вікон фольгою є одним зі старих способів захисту приміщення від нагрівання сонцем. У зв'язку зі зміною клімату, все частіше в літню пору року градусники фіксують аномальні показники температури. Плюси і мінуси цього методу. Сучасні методи захисту від спеки
Стиль функціоналізму в інтер'єрі
Стиль функціоналізму в інтер'єрі
Якщо ви втомилися від підкреслено естетичних стилів інтер'єру, де кожна деталь підпорядковується красі, то можливо, стиль функціоналізм стане для вас ідеальним рішенням. Функціональний дизайн - це рух, в якому форма безпосередньо підпорядкована меті і призначенню, а не естетики.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наши менеджеры свяжутся с Вами в кратчайшие сроки и ответят на все вопросы.

Щодня з 9:00 до 21:00
Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень