Жалюзі для офісів

Жалюзі для офісів

У будь-якому офісі без жалюзі не обійтися. Оскільки зараз весь персонал працює з комп'ютерами, яскраве сонце є великою перешкодою, створюючи відблиски, відсвічуючи від екрану монітора, а влітку ще й нестерпно нагріваючи приміщення.
 
Які ж краще вибрати жалюзі? Безсумнівно, фаворитом офісних приміщень є стандартні горизонтальні жалюзі. Це можуть бути і пластикові, і алюмінієві, і дерев'яні жалюзі, - все залежить від інтер'єру офісу і переваг його мешканців. Якщо в офісі - нові металопластикові вікна, то їх прекрасно доповнять спеціальні горизонтальні жалюзі Venus, призначені саме для вікон, які відкриваються в усіх площинах. Вони міцно кріпляться до стулки вікна і не провисають, в якій би площині ви ні відкрили вікно.
 
Жалюзі можна замовити і купити в інших містах України: Жалюзі в Дніпропетровську, жалюзі в Одесі, жалюзі в Харкові, жалюзі в Києві.
 
Не завжди фірма або підприємець мають свій доглянутий офіс, часто доводиться орендувати приміщення для роботи. І що тут поробиш, якщо орендодавець не поміняв вікна, вони не дуже привабливі, а взимку від них ще йде і моторошний холод. В цьому випадку, якщо встановити вертикальні жалюзі, вони виявляться багатофункціональними. По-перше, це регулювання сонячного потоку, по-друге, офіс закривається від цікавих очей, особливо, якщо він на першому поверсі, третє - вертикальні жалюзі прикрасять офіс, приховавши дефекти вікон, і, звичайно ж, в зимові холоди закриті вертикальні жалюзі збережуть тепло в офісі, перекривши шлях холодного потоку від вікон.
 
Я думаю, можна ще придумати багато корисних властивостей не тільки вертикальних жалюзі, а й інших моделей, але ясно одне - жалюзі в офісі просто необхідні.
 
 
 
Автор: Микола Пунько
Опубликавано: 16.03.2019
Комментариев: 6
Коментарі
Сергей
21.08.2019 в 23:39 # Ответить
new comment
У нас в офисе были стандартные металлопластиковые жалюзи, но то, что каждый хотел открыть окно, не поднимая их, привело к тому, что начали они быстро ломаться. Лучше все же тканевые.
Славик
06.08.2019 в 13:46 # Ответить
new comment
Думаю заменить вертикальные жалюзи которые уже потеряли свой вид на горизонтальные в офисе. Вертикальные были до пола длиной, новые хочу с креплением к раме заказать. Теперь нужно определится с цветом.
Владлена
01.08.2019 в 21:27 # Ответить
new comment
Мы еще пока не использовали жалюзи для нового офиса, так как пока идут ремонтные работы в помещении. Но уже сейчас начали присматривать именно такой вариант, так как смотрятся они очень оригинально.
Alena
07.08.2019 в 05:50 # Ответить
new comment
Когда будите выбирать жалюзи, обратите внимание на качество. Вообще оригинально смотрятся жалюзи из дерева, не рассматривали ли вы именно такой вариант? Знаю, что стоят они не дорого.
Ярик
19.08.2019 в 02:10 # Ответить
new comment
Alena, а мне наоборот кажется, что деревянные жалюзи для офиса не совсем подойдут, учитывая офисный интерьер. Как по мне будет отлично смотреться белый пластик, ну вообще можно также и тканевые ролеты.
Svetik
17.08.2019 в 21:33 # Ответить
new comment
Alena, ну в офис мы точно деревянные жалюзи не рассматриваем, это исключено! А вот светлые пластиковые, будет лучшим из-вариантов, чтобы они подчеркивали офисную обстановку.
Отменить
Додати коментар
Де на жалюзі ціна найнижча?
Великий вибір декору для вікон пропонує компанія Nikoss. Представлений асортимент тут дозволяє знайти жалюзі ціна, функціональність і дизайн яких будуть ідеально відповідати очікуванням клієнта. Ми працюємо з кожним замовником індивідуально,
Детальніше
Рольставні Київ
Рольставні Київ
Рольставні зараз - найбільш затребуваний вид жалюзі в Києві. Безліч офісів, магазинів і бутиків, як в центрі Києва, так і в мікрорайонах, потребують постійного захисту, і це, звичайно, міцні і надійні рольставні.
Рольставні для касової зони магазина
Рольставні для касової зони магазина
Захист касової зони магазинів від зловмисників сприяє збереження грошових коштів. З метою забезпечення безпеки можна використовувати міцні алюмінієві або сталеві рольставні, ціна на які залежить від габаритів і характеристик конструкції.
Ваше питання
Потрібна допомога?
Наш відразу-ж менеджер зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень