Захисні ролети (ролети)

Захисні ролети (ролети)

Широке поширення в даний час отримали захисні ролети. Цей різновид жалюзі також захищає вікна від сонця, але основна їх функція - захист від вторгнення в приміщення. Захисні ролети представляють собою міцні металеві горизонтальні смуги, з'єднані між собою таким чином, що можуть згортатися в щільний рулон і ховатися в металевий контейнер, укріплений над захищається прорізом, то це двері, вікно або ворота.
 
Захисні ролети замінили собою незграбні решітки, які не тільки псували зовнішній вигляд будівлі, але і утруднювали огляд з вікон. До того ж, решітки необхідно було постійно фарбувати для уникнення корозії, захисні же ролети оброблені таким чином, що в цьому не мають потреби.
 
Залежно від застосування захисні ролети виготовляють зі сталі, алюмінію або екструдованого алюмінієвого профілю. Найбільш міцними є ролети з екструдованого алюмінієвого профілю з пінним наповнювачем. Захисні ролети з алюмінієвого профілю краще сталевих, оскільки абсолютно не схильні до корозії, а спектр фарбування дозволяє гармонійно вписати захисні ролети в будь-який екстер'єр фасаду.
 
Практичність і корисність захисних ролет вже ні кого не викликає сумніву, але все ж уточнимо їх функціональні переваги. Використовуючи ролети для захисту вікон, ми не тільки позбавляємося від неестетичних решіток, а й отримуємо: надійний захист стекол, надійний захист приміщення від злому, захист від проникнення пилу і бруду, захист від катаклізмів навколишнього середовища, а також отримуємо додаткову термоізоляцію. Захисні ролети на дверях дозволяють встановити гарні двері найвишуканішої конструкції, а на ніч надійно захистити їх від злому.
 
Купити захисні ролети, замовивши їх у надійного виробника, це означає, забезпечити себе спокоєм, а приміщення надійною охороною.
 
Автор: Микола Пунько
0/ 5 (0)
Опубликавано: 10.06.2019
Просмотрено: 265 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору