Захисні ролети (ролети)

Захисні ролети (ролети)

Широке поширення в даний час отримали захисні ролети. Цей різновид жалюзі також захищає вікна від сонця, але основна їх функція - захист від вторгнення в приміщення. Захисні ролети представляють собою міцні металеві горизонтальні смуги, з'єднані між собою таким чином, що можуть згортатися в щільний рулон і ховатися в металевий контейнер, укріплений над захищається прорізом, то це двері, вікно або ворота.
 
Захисні ролети замінили собою незграбні решітки, які не тільки псували зовнішній вигляд будівлі, але і утруднювали огляд з вікон. До того ж, решітки необхідно було постійно фарбувати для уникнення корозії, захисні же ролети оброблені таким чином, що в цьому не мають потреби.
 
Залежно від застосування захисні ролети виготовляють зі сталі, алюмінію або екструдованого алюмінієвого профілю. Найбільш міцними є ролети з екструдованого алюмінієвого профілю з пінним наповнювачем. Захисні ролети з алюмінієвого профілю краще сталевих, оскільки абсолютно не схильні до корозії, а спектр фарбування дозволяє гармонійно вписати захисні ролети в будь-який екстер'єр фасаду.
 
Практичність і корисність захисних ролет вже ні кого не викликає сумніву, але все ж уточнимо їх функціональні переваги. Використовуючи ролети для захисту вікон, ми не тільки позбавляємося від неестетичних решіток, а й отримуємо: надійний захист стекол, надійний захист приміщення від злому, захист від проникнення пилу і бруду, захист від катаклізмів навколишнього середовища, а також отримуємо додаткову термоізоляцію. Захисні ролети на дверях дозволяють встановити гарні двері найвишуканішої конструкції, а на ніч надійно захистити їх від злому.
 
Купити захисні ролети, замовивши їх у надійного виробника, це означає, забезпечити себе спокоєм, а приміщення надійною охороною.
 
Автор: Микола Пунько
Задати питання
Опубликавано: 16.03.2019
Комментариев: 5
Коментарі
Erika
15.10.2019 в 17:17
new comment
У нас пока еще не было защитных ролетов, но они намного практичней жалюзей, да и внешний вид у них будет получше. Так же вот такие ролеты можно использовать для магазинов, расцветок очень много.
Серена П
01.09.2019 в 17:37
new comment
Инга, главное правильно подобрать роллеты, потому что они должны создавать не только красивый наружный образ, а также быть надежными, так как для вора может быть приманкой. Поэтому выбирать стоит только качественные!
Витория
17.08.2019 в 23:21
new comment
По моему все же они исключительно для так называемых официальных помещений - конторы, офисы, магазины и прочее. Я как-то не представляю их в домашней обстановке. Пусть даже и на даче...
Руслан
05.08.2019 в 18:40
new comment
Вещь и правда очень удобная в отличии от решеток. Хотя я к примеру на даче все же не снимаю решетчатую дверь, но защитную роллету установил. Такая дополнительная защита лишней не будет.
Инга
02.08.2019 в 23:23
new comment
Не могу не согласиться, по сравнению с решетками защитные роллеты смотрятся намного эстетичнее, при этом по надежности не только не уступают им, но и превосходят, на мой взгляд.
Отменить
Додати коментар
Жалюзі і ролети (ролети, рулонні штори) в Дніпропетровську
Філія компанії Nikoss - виготовлювача жалюзі і ролет (ролет, рулонних штор) - успішно функціонує в Дніпропетровську вже досить довго. За цей час багато дніпропетровців оцінили якість нашої продукції і швидкість виконання замовлень.
Детальніше
Ліжко в японському стилі
Ліжко в японському стилі
Японський стиль завойовує все більшу популярність на наших просторах. Пояснюється це просто, він чудово відповідає сучасним концепціям в оформленні приміщень і при цьому виглядає дуже свіжо. Він цілком лаконічний, легкий і в ньому відсутня перевантаженість.
Сірі шпалери для спальні
Сірі шпалери для спальні
Серые обои прекрасно подходят для спальни, поскольку способствуют расслаблению и создают атмосферу спокойствия. Они могут быть самостоятельным украшением комнаты или служить фоном для ...
Щодня з 9:00 до 21:00

Наши менеджеры свяжутся с Вами в кратчайшие сроки и ответят на все вопросы.

Щодня з 9:00 до 21:00
Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень