Захисні ролети (ролети)

Захисні ролети (ролети)

Широке поширення в даний час отримали захисні ролети. Цей різновид жалюзі також захищає вікна від сонця, але основна їх функція - захист від вторгнення в приміщення. Захисні ролети представляють собою міцні металеві горизонтальні смуги, з'єднані між собою таким чином, що можуть згортатися в щільний рулон і ховатися в металевий контейнер, укріплений над захищається прорізом, то це двері, вікно або ворота.
 
Захисні ролети замінили собою незграбні решітки, які не тільки псували зовнішній вигляд будівлі, але і утруднювали огляд з вікон. До того ж, решітки необхідно було постійно фарбувати для уникнення корозії, захисні же ролети оброблені таким чином, що в цьому не мають потреби.
 
Залежно від застосування захисні ролети виготовляють зі сталі, алюмінію або екструдованого алюмінієвого профілю. Найбільш міцними є ролети з екструдованого алюмінієвого профілю з пінним наповнювачем. Захисні ролети з алюмінієвого профілю краще сталевих, оскільки абсолютно не схильні до корозії, а спектр фарбування дозволяє гармонійно вписати захисні ролети в будь-який екстер'єр фасаду.
 
Практичність і корисність захисних ролет вже ні кого не викликає сумніву, але все ж уточнимо їх функціональні переваги. Використовуючи ролети для захисту вікон, ми не тільки позбавляємося від неестетичних решіток, а й отримуємо: надійний захист стекол, надійний захист приміщення від злому, захист від проникнення пилу і бруду, захист від катаклізмів навколишнього середовища, а також отримуємо додаткову термоізоляцію. Захисні ролети на дверях дозволяють встановити гарні двері найвишуканішої конструкції, а на ніч надійно захистити їх від злому.
 
Купити захисні ролети, замовивши їх у надійного виробника, це означає, забезпечити себе спокоєм, а приміщення надійною охороною.
 
Автор: Микола Пунько
Популярні питання наших клієнтів
Захисні ролети і захисні жалюзі - це не одне і теж?

Звичайно одне і теж. Це захисна одяг на вікна, яка застосовується зазвичай із зовнішнього боку будівлі для огорожі приміщення від вандалів і сонячних променів.

Як краще встановлювати захисну ролету: коробом всередину або коробом назовні?

Звичайно коробом всередину. Це виключає непередбачене пошкодження короба, доступ до нього зовні води і шкідників. Недолік у цього виду монтажу тільки один - зменшення площі огляду з вікна на висоту короба.

Чи можна зробити так, щоб короб взагалі не виділявся?

Так можна. Для цього необхідно замовити установку ролет з коробом всередину і направляючими, які будуть кріпитися по периметру прорізу не виступаючи за поверхню стіни.

Які у захисних ролет недоліки?

Ролети схильні до сезонних неприємностей у вигляді: полою, обмерзання. В цьому випадку можна з проблемою впоратися самостійно. Не виняток і вихід з ладу приводу управління. Щоб усунути такий недолік, краще звернутися до фахівця.

Як вибрати потрібний профіль для захисної ролети?

Вибирайте профіль виходячи з вітрових навантажень, розмірів вікна, антивандальних вимог. Надійніше за все, спочатку отримати інформацію у менеджерів, для створення повної картини майбутнього виробу.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 17.05.2021
Коментарів: 5
Коментарі
Erika 15.10.2019 в 17:17
new comment
У нас пока еще не было защитных ролетов, но они намного практичней жалюзей, да и внешний вид у них будет получше. Так же вот такие ролеты можно использовать для магазинов, расцветок очень много.
Серена П 01.09.2019 в 17:37
new comment
Инга, главное правильно подобрать роллеты, потому что они должны создавать не только красивый наружный образ, а также быть надежными, так как для вора может быть приманкой. Поэтому выбирать стоит только качественные!
Витория 17.08.2019 в 23:21
new comment
По моему все же они исключительно для так называемых официальных помещений - конторы, офисы, магазины и прочее. Я как-то не представляю их в домашней обстановке. Пусть даже и на даче...
Руслан 05.08.2019 в 18:40
new comment
Вещь и правда очень удобная в отличии от решеток. Хотя я к примеру на даче все же не снимаю решетчатую дверь, но защитную роллету установил. Такая дополнительная защита лишней не будет.
Инга 02.08.2019 в 23:23
new comment
Не могу не согласиться, по сравнению с решетками защитные роллеты смотрятся намного эстетичнее, при этом по надежности не только не уступают им, но и превосходят, на мой взгляд.
Отменить
Додати коментар
З чого почати ремонт в квартирі
Ремонт в квартирі, незалежно від його масштабів, повинен проводитися максимально відповідально. Важливо вибирати якісні матеріали, продумувати етапи виконання і враховувати безліч дрібниць. Головне завдання - складання стратегії, дотримуючись якої ви зможете провести той ремонт, який буде радувати вас протягом тривалого часу
Детальніше
Шумоізоляція вікон в квартирі та будинку
Шумоізоляція вікон в квартирі та будинку
При плануванні ремонту в квартирі, або ж будівництва власного будинку, дуже важливо ретельно продумувати не тільки все естетичні функції, але і чисто утилітарні.
Чи можна демонтувати захисні ролети
Чи можна демонтувати захисні ролети
Демонтаж і зворотна установка може встановлюватися в будь-який зручний момент. Подібна процедура ніяк не позначиться ні на якості роботи установки, ні на зовнішньому вигляді самої будівлі.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00