Захисні ролети в Києві

Захисні ролети в Києві

Київ - прекрасний своєю архітектурою, старовинними і новітніми будівлями, які заслуговують дбайливого ставлення до кожної деталі фасаду. Оскільки всі двері і вікна, особливо перших поверхів, потребують захисту від злому, так чи інакше вони повинні бути обладнані захисними системами. Раніше це були міцні металеві та чавунні решітки, які хоч і виконувалися в художньому стилі, але все ж не могли прикрасити вікна, а тільки порушували огляд. Поява захисних ролет в Києві набагато поліпшило зовнішній вигляд фасадів, позбавивши їх не тільки від решіток на вікнах, але і від громіздких важких металевих дверей.
 
Вікна відкрили всю свою площину, тільки на ніч закрився міцної захисної ролетами. Прекрасні двері маленьких кафе і ресторанчиків, витончені двері бутиків красуються днем, знаючи, що вночі їх надійно сховають під міцні захисні ролети.
 
Захисні ролети, що складаються з спеціальним чином з'єднаних горизонтальних сталевих або алюмінієвих ламелі, піднімаючись і опускаючись, рухаються по бічних напрямних. Відкриваючи отвір, вони згортаються в рулон, який закріплюється в металевому контейнері, встановленому над вікном або дверима.
 
Купити захисні ролети в Києві можна різних кольорів. Оскільки профілі, з яких складаються захисні ролети, фарбують в кольори, потрібні замовнику, вони гармонійно вписуються в колірну гаму фасадів будівель.
 
Сталеві і алюмінієві профілі використовують у виготовленні біліше легких захисних ролет, там же, де необхідна особлива міцність, використовують захисні ролети з екструдованого алюмінію з наповнювачем, до того ж, ролети з алюмінію не схильні до корозії, це сприяє їх більшій популярності.
 
Київ оновлюється, Київ будується, тому захисні ролети стають все більш затребуваними. І наша компанія не тільки задовольняє всі зростаючий попит на ролети в Києві, а й дає гарантії на їх тривалу експлуатацію.
 
Автор: Микола Пунько
Задати питання
Опубликавано: 17.03.2019
Комментариев: 1
Коментарі
Витков Ю
01.09.2019 в 14:43
new comment
Так же наслышан, что в Киеве появилось предприятие по изготовлению подобных ролетов в Киеве и Киевской области. Ролеты просто не заменимы, отличная наружная защита, да и цена на них не такая уж и высокая!
Отменить
Додати коментар
Все про сантехнічних рольставнях
Здавалося б, про які рольставнях можна говорити, коли мова йде про звичайний туалеті, тобто приміщенні без вікон. Ми всі звикли бачити рольставні на вікнах і дверях квартир, приватних будинків, магазинів і установ, де на них покладається захисна функція. В туалеті ж вони необхідні, щоб приховати масу непривабливих комунікацій.
Детальніше
Чи можна встановити жалюзі самостійно?
Чи можна встановити жалюзі самостійно?
В сучасних кліматичних умовах, якісна сонцезахисна система - це просто маст-хев. Сонце, особливо влітку - настільки спекотне, що звичайними шторами або портьєрами тут вже не врятуватися.
Стиль онто-арт
Стиль онто-арт
Онто-арт - це стиль в інтер'єрі, який є настільки особливим і самобутнім, що про нього вкрай мало хто чув. Безумовно, про нього знають поціновувачі мистецтва і дизайнери інтер'єрів, але для обивателів ці два слова, як правило, говорять украй мало.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наши менеджеры свяжутся с Вами в кратчайшие сроки и ответят на все вопросы.

Щодня з 9:00 до 21:00
Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень