Захисні ролети в Києві

Захисні ролети в Києві

Київ - прекрасний своєю архітектурою, старовинними і новітніми будівлями, які заслуговують дбайливого ставлення до кожної деталі фасаду. Оскільки всі двері і вікна, особливо перших поверхів, потребують захисту від злому, так чи інакше вони повинні бути обладнані захисними системами. Раніше це були міцні металеві та чавунні решітки, які хоч і виконувалися в художньому стилі, але все ж не могли прикрасити вікна, а тільки порушували огляд. Поява захисних ролет в Києві набагато поліпшило зовнішній вигляд фасадів, позбавивши їх не тільки від решіток на вікнах, але і від громіздких важких металевих дверей.
 
Вікна відкрили всю свою площину, тільки на ніч закрився міцної захисної ролетами. Прекрасні двері маленьких кафе і ресторанчиків, витончені двері бутиків красуються днем, знаючи, що вночі їх надійно сховають під міцні захисні ролети.
 
Захисні ролети, що складаються з спеціальним чином з'єднаних горизонтальних сталевих або алюмінієвих ламелі, піднімаючись і опускаючись, рухаються по бічних напрямних. Відкриваючи отвір, вони згортаються в рулон, який закріплюється в металевому контейнері, встановленому над вікном або дверима.
 
Купити захисні ролети в Києві можна різних кольорів. Оскільки профілі, з яких складаються захисні ролети, фарбують в кольори, потрібні замовнику, вони гармонійно вписуються в колірну гаму фасадів будівель.
 
Сталеві і алюмінієві профілі використовують у виготовленні біліше легких захисних ролет, там же, де необхідна особлива міцність, використовують захисні ролети з екструдованого алюмінію з наповнювачем, до того ж, ролети з алюмінію не схильні до корозії, це сприяє їх більшій популярності.
 
Київ оновлюється, Київ будується, тому захисні ролети стають все більш затребуваними. І наша компанія не тільки задовольняє всі зростаючий попит на ролети в Києві, а й дає гарантії на їх тривалу експлуатацію.
 
Автор: Микола Пунько
Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 15.02.2021
Коментарів: 1
Коментарі
Витков Ю 01.09.2019 в 14:43
new comment
Так же наслышан, что в Киеве появилось предприятие по изготовлению подобных ролетов в Киеве и Киевской области. Ролеты просто не заменимы, отличная наружная защита, да и цена на них не такая уж и высокая!
Отменить
Додати коментар
Стилі в інтер'єрі для маленьких квартир
Розробка дизайну інтер'єру для невелікої квартири - це Ціла справа. Насправді, дизайн малогабаритного житла Досить просто зіпсуваті - например, если обставіті его безліччю різніх декоративних елементів, Великої меблів, что створі Відчуття недоладності.
Детальніше
Індустріальний стиль в інтер'єрі
Індустріальний стиль в інтер'єрі
Індустріальний стиль - це ідеальний варіант інтер'єрного стилю для справжніх цінителів міського способу життя. Цей стиль явно не підходить для завзятих дачників і всіх тих, хто в кожен вихідний прагне якнайшвидше виїхати на природу.
Пошиття римської штори своїми руками
Пошиття римської штори своїми руками
Давно мріяли зшити римські штори своїми руками, але сумнівалися в своїх здібностях? Покрокова інструкція вам в помощь! Дійсно, римські штори не такі прості, як здаються. Щоб домогтися бездоганної якості виконання, важливо знати пару хитрощів, якими ми з вами охоче поділимося.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00