Захисні ролети (ролети) вбережуть від зимової негоди

Захисні ролети (ролети) вбережуть від зимової негоди

Зміна клімату в Україні внаслідок життєдіяльності людей, швидше за все, явище природне. Те аномальне тепло, то різке похолодання, сильні вітри і заледеніння призводить до швидкого зношування віконних рам, особливо, якщо вони з дерева. Також від хуртовин та завірюх, штормових вітрів можуть постраждати і скла.

Захистити вікна від пошкодження допоможуть міцні захисні ролети. Закриваючи вікна вночі, коли зазвичай максимально знижується температура повітря, захисні ролети не тільки затримують проникнення холоду в приміщення, а й захищають віконні рами від руйнування.

Звичайно, установка захисної ролети проводиться з метою захисту приміщення від злому, і це головна її функція. Але цим позитивні властивості захисних ролет не обмежуються.

Зручне й легке керування захисною ролетою, яке можна здійснювати, не виходячи з дому, забезпечить ваш комфорт і безпеку!

Автор: Микола Пунько

5/ 5 (1)
Опубликавано: 10.06.2019
Просмотрено: 189 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору