Захисні ролети в Києві

Захисні ролети в Києві

Київ - прекрасний своєю архітектурою, старовинними і новітніми будівлями, які заслуговують дбайливого ставлення до кожної деталі фасаду. Оскільки всі двері і вікна, особливо перших поверхів, потребують захисту від злому, так чи інакше вони повинні бути обладнані захисними системами. Раніше це були міцні металеві та чавунні решітки, які хоч і виконувалися в художньому стилі, але все ж не могли прикрасити вікна, а тільки порушували огляд. Поява захисних ролет в Києві набагато поліпшило зовнішній вигляд фасадів, позбавивши їх не тільки від решіток на вікнах, але і від громіздких важких металевих дверей.
 
Вікна відкрили всю свою площину, тільки на ніч закрився міцної захисної ролетами. Прекрасні двері маленьких кафе і ресторанчиків, витончені двері бутиків красуються днем, знаючи, що вночі їх надійно сховають під міцні захисні ролети.
 
Захисні ролети, що складаються з спеціальним чином з'єднаних горизонтальних сталевих або алюмінієвих ламелі, піднімаючись і опускаючись, рухаються по бічних напрямних. Відкриваючи отвір, вони згортаються в рулон, який закріплюється в металевому контейнері, встановленому над вікном або дверима.
 
Купити захисні ролети в Києві можна різних кольорів. Оскільки профілі, з яких складаються захисні ролети, фарбують в кольори, потрібні замовнику, вони гармонійно вписуються в колірну гаму фасадів будівель.
 
Сталеві і алюмінієві профілі використовують у виготовленні біліше легких захисних ролет, там же, де необхідна особлива міцність, використовують захисні ролети з екструдованого алюмінію з наповнювачем, до того ж, ролети з алюмінію не схильні до корозії, це сприяє їх більшій популярності.
 
Київ оновлюється, Київ будується, тому захисні ролети стають все більш затребуваними. І наша компанія не тільки задовольняє всі зростаючий попит на ролети в Києві, а й дає гарантії на їх тривалу експлуатацію.
 
Автор: Микола Пунько
0/ 5 (0)
Опубликавано: 10.06.2019
Просмотрено: 56 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору