Яскравий стиль інтер'єру від Каріма Рашид

Зміст
Основні поради
Як облаштувати інтер'єр

Дизайнер єгипетського походження Карим Рашид відомий у всьому світі як людина, яка продумує і втілює дизайни інтер'єрів для ресторанів, готелів та готелів. На окрему увагу заслуговують його ідея для житлових комплексів. Незалежно від проекту, Рашид підходить до реалізації кожної ідеї з точки зору вишуканості і практичності. Додатково, в процесі реалізації робиться наголос на використання синтетичних матеріалів. В результаті виходить барвистий і практичний інтер'єр, який по кишені кожному.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Основні поради

При облаштуванні будь-якого інтер'єру, дизайнер намагається уникнути похмурих тонів. Упор в кольоровій гамі робиться на рожевий і білий. Це не означає, що варто обмежуватися виключно цими квітами - жовтий, бірюзовий, зелений, фіолетовий і синій ідеально доповнюють цю гамму.

Серед основних моментів варто виділити:

  • в інтер'єрі повинні бути тільки ті предмети, якими ви користуєтеся;
  • купуючи нові речі, перевірте кому ви зможете віддати старі;
  • вітається простір і лаконічність;
  • на увазі має бути якомога менше предметів декору;
  • використовується мінімальна кількість джерел світла.

Необхідно заздалегідь продумати систему зберігання з закритими поличками. Згідно Каріму Рашиду, не варто виставляти на огляд речі, які не несуть ніякого функціонального користі.

Як облаштувати інтер'єр

В процесі меблювання зверніть увагу на готові гарнітури в світлих тонах. В такому випадку вам не варто переживати щодо сполучуваності предметів між собою. Ідеальний варіант - IKEA. Шведський бренд заздалегідь складає мінімалістичні композиції для кожної кімнати, а вам необхідно просто підібрати найбільш оптимальний.

Окрему увагу необхідно приділити і облаштування вікон. Найкраще використовувати римські штори - ці компактні системи захисту від сонця стануть справжньою окрасою, додатково вони не відрізають вікно від загального простору кімнати. Не рекомендується використовувати штори та гардини, тільки якщо це одношарова летюча тканину, світлих відтінків. В іншому випадку загубиться відчуття свободи і легкості.

Ідеальний варіант - створення глянцевого натяжної стелі. Обов'язково яскравого відтінку. В такому випадку ви не тільки домагаєтеся візуального розширення простору, але і реалізуєте основна порада дизайнера - більше глянцю в інтер'єрі.

Розподіл на зони краще реалізовувати за допомогою спеціальних пластикових перегородок, які додадуть привабливості будь-якій кімнаті і прослужать дійсно довго.

Спробуйте також використовувати систему «розумного будинку». Чим простіше буде управління будь-якого приладу, тим комфортніше буде проживання саме для вас.

Не так важко дотримуватися основних рекомендацій дизайнера, але в підсумку ви отримуєте інтер'єр, в якому комфортно перебувати і легко переробляти під себе при першій необхідності.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 21.10.2020
Коментарів: 1
Коментарі
Кристи 29.10.2020 в 15:42
new comment
Вот такой бы яркий стиль скорее всего подошел бы в какую-нибудь студию или салон красоты. Для квартирного варианта, я все же бы не решилась использовать отделку в таких ярких тонах.
Отменить
Додати коментар
Чи можна мити жалюзі пароочищувачем?
Для регулярного прибирання, досить протирати жалюзі сухою ганчіркою. Але якщо знадобитися «важка артилерія» - зверніть увагу на таке пристосування, як пароочищувач. Це - хороший спосіб очистити завіси, витративши мінімум часу.
Детальніше
Лаконічний дизайн - копія мінімалізму або унікальний стиль?
Лаконічний дизайн - копія мінімалізму або унікальний стиль?
Домашній відпочинок необхідний кожному з нас. Вдома ми розслабляємося, забуваємо про турботи і тривоги зовнішнього світу, відчуваємо себе захищеними. Є багато стилів оформлення інтер'єру. Виберіть той, який дозволить вам відчувати комфорт і спокій. Зараз дуже популярний простий, лаконічний стиль облаштування житла. Все більше людей проявляє до нього інтерес. Його можна назвати втіленням аскетичною краси.
Рулонні штори на кухні
Рулонні штори на кухні
Протягом багатьох років штори є одним з основних елементів оформлення приміщень. Крім основної своєї мети, а саме - регулювання ступеня проникнення і інтенсивності сонячного світла штори виконують не менш важливу задачу, яка полягає в створенні в кожному
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00
Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень