Яскравий стиль інтер'єру від Каріма Рашид

Дизайнер єгипетського походження Карим Рашид відомий у всьому світі як людина, яка продумує і втілює дизайни інтер'єрів для ресторанів, готелів та готелів. На окрему увагу заслуговують його ідея для житлових комплексів. Незалежно від проекту, Рашид підходить до реалізації кожної ідеї з точки зору вишуканості і практичності. Додатково, в процесі реалізації робиться наголос на використання синтетичних матеріалів. В результаті виходить барвистий і практичний інтер'єр, який по кишені кожному.

Яскравий стиль інтер'єру від Каріма Рашид

Основні поради

При облаштуванні будь-якого інтер'єру, дизайнер намагається уникнути похмурих тонів. Упор в кольоровій гамі робиться на рожевий і білий. Це не означає, що варто обмежуватися виключно цими квітами - жовтий, бірюзовий, зелений, фіолетовий і синій ідеально доповнюють цю гамму.

Серед основних моментів варто виділити:

  • в інтер'єрі повинні бути тільки ті предмети, якими ви користуєтеся;
  • купуючи нові речі, перевірте кому ви зможете віддати старі;
  • вітається простір і лаконічність;
  • на увазі має бути якомога менше предметів декору;
  • використовується мінімальна кількість джерел світла.

Необхідно заздалегідь продумати систему зберігання з закритими поличками. Згідно Каріму Рашиду, не варто виставляти на огляд речі, які не несуть ніякого функціонального користі.

Як облаштувати інтер'єр

В процесі меблювання зверніть увагу на готові гарнітури в світлих тонах. В такому випадку вам не варто переживати щодо сполучуваності предметів між собою. Ідеальний варіант - IKEA. Шведський бренд заздалегідь складає мінімалістичні композиції для кожної кімнати, а вам необхідно просто підібрати найбільш оптимальний.

Окрему увагу необхідно приділити і облаштування вікон. Найкраще використовувати римські штори - ці компактні системи захисту від сонця стануть справжньою окрасою, додатково вони не відрізають вікно від загального простору кімнати. Не рекомендується використовувати штори та гардини, тільки якщо це одношарова летюча тканину, світлих відтінків. В іншому випадку загубиться відчуття свободи і легкості.

Ідеальний варіант - створення глянцевого натяжної стелі. Обов'язково яскравого відтінку. В такому випадку ви не тільки домагаєтеся візуального розширення простору, але і реалізуєте основна порада дизайнера - більше глянцю в інтер'єрі.

Розподіл на зони краще реалізовувати за допомогою спеціальних пластикових перегородок, які додадуть привабливості будь-якій кімнаті і прослужать дійсно довго.

Спробуйте також використовувати систему «розумного будинку». Чим простіше буде управління будь-якого приладу, тим комфортніше буде проживання саме для вас.

Не так важко дотримуватися основних рекомендацій дизайнера, але в підсумку ви отримуєте інтер'єр, в якому комфортно перебувати і легко переробляти під себе при першій необхідності.

0/ 5 (0)
Опубликавано: 03.03.2020
Просмотрено: 276 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору