Яскравий стиль інтер'єру від Каріма Рашид

Зміст
Основні поради
Як облаштувати інтер'єр

Дизайнер єгипетського походження Карим Рашид відомий у всьому світі як людина, яка продумує і втілює дизайни інтер'єрів для ресторанів, готелів та готелів. На окрему увагу заслуговують його ідея для житлових комплексів. Незалежно від проекту, Рашид підходить до реалізації кожної ідеї з точки зору вишуканості і практичності. Додатково, в процесі реалізації робиться наголос на використання синтетичних матеріалів. В результаті виходить барвистий і практичний інтер'єр, який по кишені кожному.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Основні поради

При облаштуванні будь-якого інтер'єру, дизайнер намагається уникнути похмурих тонів. Упор в кольоровій гамі робиться на рожевий і білий. Це не означає, що варто обмежуватися виключно цими квітами - жовтий, бірюзовий, зелений, фіолетовий і синій ідеально доповнюють цю гамму.

Серед основних моментів варто виділити:

  • в інтер'єрі повинні бути тільки ті предмети, якими ви користуєтеся;
  • купуючи нові речі, перевірте кому ви зможете віддати старі;
  • вітається простір і лаконічність;
  • на увазі має бути якомога менше предметів декору;
  • використовується мінімальна кількість джерел світла.

Необхідно заздалегідь продумати систему зберігання з закритими поличками. Згідно Каріму Рашиду, не варто виставляти на огляд речі, які не несуть ніякого функціонального користі.

Як облаштувати інтер'єр

В процесі меблювання зверніть увагу на готові гарнітури в світлих тонах. В такому випадку вам не варто переживати щодо сполучуваності предметів між собою. Ідеальний варіант - IKEA. Шведський бренд заздалегідь складає мінімалістичні композиції для кожної кімнати, а вам необхідно просто підібрати найбільш оптимальний.

Окрему увагу необхідно приділити і облаштування вікон. Найкраще використовувати римські штори - ці компактні системи захисту від сонця стануть справжньою окрасою, додатково вони не відрізають вікно від загального простору кімнати. Не рекомендується використовувати штори та гардини, тільки якщо це одношарова летюча тканину, світлих відтінків. В іншому випадку загубиться відчуття свободи і легкості.

Ідеальний варіант - створення глянцевого натяжної стелі. Обов'язково яскравого відтінку. В такому випадку ви не тільки домагаєтеся візуального розширення простору, але і реалізуєте основна порада дизайнера - більше глянцю в інтер'єрі.

Розподіл на зони краще реалізовувати за допомогою спеціальних пластикових перегородок, які додадуть привабливості будь-якій кімнаті і прослужать дійсно довго.

Спробуйте також використовувати систему «розумного будинку». Чим простіше буде управління будь-якого приладу, тим комфортніше буде проживання саме для вас.

Не так важко дотримуватися основних рекомендацій дизайнера, але в підсумку ви отримуєте інтер'єр, в якому комфортно перебувати і легко переробляти під себе при першій необхідності.

Опубликавано: 01.01.1970
Комментариев: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Вибрати жалюзі в Кіровограді
Підбір правильних жалюзі - це надзвичайно відповідально. Найчастіше, саме вони задають тон інтер'єру, виконують декоративну функцію, захищають від сонця, забезпечують шумо- і теплоізоляцію, деякі - навіть захищають від злому.
Детальніше
Чи можна прати тканинні жалюзі?
Чи можна прати тканинні жалюзі?
Як прати жалюзі вертикальні тканинні в домашніх умовах? - Питання багатогранний. Розглянемо основні моменти. Але перш, ніж ви приступите до прання, хочу вам дати кілька рекомендацій, які допоможуть продовжити термін експлуатації жалюзі
Способи догляду за вертикальними жалюзі
Способи догляду за вертикальними жалюзі
Які є способи чистки вертикальних штор, як вибрати і де купити якісні вертикальні жалюзі для вікон. Догляд за вертикальними жалюзі набагато складніше, ніж за жалюзі будь-якого іншого типу. При дотриманні цих нескладних рекомендацій, вертикальні жалюзі будуть радувати Вас довгі роки.
Ваше питання
Потрібна допомога?
Наш відразу-ж менеджер зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень