Яскраві кольори в дизайні

Зміст
Особливості використання яскравих відтінків в інтер'єрі
Грамотне поєднання відтінків
Про що не варто забувати при оформленні приміщення?

Кольорове рішення в будь-якому інтер'єрі може створити чудовий ефект, а може зіпсувати навіть самі правильні форми. Вміти грамотно використовувати колір - велике мистецтво. Дизайнер інтер'єру обов'язково повинен їм володіти і застосовувати на практиці.

В оформленні приміщення, найчастіше, використовують пастельні тони і приглушені відтінки. Але це не завжди виправдано. Нейтральний фон позбавляє людину сильних емоційних сплесків. У природі ми оточені райдужної палітрою. Жовте сонце, зелена трава, синє море, червоний захід - все це складові нашого життя. Яскраві відтінки викликають у нас характерні асоціації. Допомагають нам виражати почуття і емоції. Тому, вкрай важливо, враховувати колірні характеристики при створенні інтер'єру.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Особливості використання яскравих відтінків в інтер'єрі


Життя - процес активний і рухливий. Вона постійно змінюється, і ми змінюємося разом з нею.

Прийшов час змінити свої переваги і в мистецтві оформлення простору. Пора ризикувати і експериментувати. Для цього слід вводити яскраві живі фарби. Звичайно, підходити до процесу виважено і розумно. Принцип «чим яскравіше - тим ефектніше» не завжди доречний. Перш ніж облаштувати власну спальню в кричущих тонах, варто добре подумати. Адже в такому приміщенні вам, навряд чи вдасться розслабитися і зняти стрес, а ось кухню або вітальню варто пожвавити.

Яскраві кольори надають житлу динамічності. Допомагають розставити акценти.

Приступаючи до процесу оформлення приміщення, слід почати з загальної композиції простору. Якщо ви хочете створити яскравий інтер'єр, то почати необхідно з стін. Вибравши найкращий тон, можна приступати до фарбування. Так, саме фарбування. Соковиті кольори самі по собі дуже колоритні. І не варто їх перевантажувати малюнками і текстурою. До того ж, фарба це - дуже практично.

Наносячи покриття, можна пофарбувати в базовий колір тільки одну стіну або дві. Решта ж залишити білими. Або створити графічний малюнок, наносити фарбу, розділяючи поверхню на ділянки.

Варто враховувати, що в процесі декорування легше працювати з однотонними стінами. Поверхня, забарвлена ​​в різні кольори, сама по собі є складною композицією.

Дизайнери використовують і інші прийоми роботи з яскравими тонами. Можна стіни залишити світлими, а стеля виконати в соковитому відтінку. Такий нестандартний підхід буває дуже цікавий.

Грамотне поєднання відтінків

Вибираючи кольори, можна зупинитися на таких поєднаннях:

  • яскравий + пастельний;
  • яскравий + яскравий;
  • пастельний + пастельний.


При поєднанні кольорів не варто використовувати одночасно кілька яскравих тонів в інтер'єрі. Також, не рекомендується фарбувати все поверхні в один колоритний відтінок. Це «стискає» простір; забирає повітря і світло. У такому приміщенні важко перебувати навіть короткий період часу, не кажучи вже про повноцінний відпочинок.

А ось комбінація насиченого тону з білим дозволить базового кольору краще розкритися. Проявити свою позитивну навантаження.

При виборі аксесуарів слід уважно враховувати палітру інтер'єру. Тут можна піти різними шляхами. Один з варіантів - повторити в предметах декору відтінки, в яких оброблені поверхні кімнати. І тут важливо не переборщити. Все повинно бути точно витримана.

Інший спосіб - відійти від базового кольору і декорувати приміщення предметами інших квітів.

Наприклад, в кімнаті можна поставити білий стіл. І оточити його стільцями в яскравих чохлах. Або покласти килимок в соковитих відтінках. Різнобарвні подушки, текстиль, абажури допоможуть цікаво обіграти приміщення.

Про що не варто забувати при оформленні приміщення?


Одну з найбільш значущих ролей в декоруванні простору грають вікна. Якщо ви плануєте створити певний стиль в приміщенні, то варто вибрати відповідну «одяг» для них. Фірма «Nikoss» представляє вашій увазі широкий асортиментний ролетів і жалюзі. Ці предмети декору допоможуть додати вашому будинку яскравий і нестандартний образ. Обираючи ті чи інші моделі, ви зможете висловити свої емоції і переваги. У такому будинку ви будете почувати себе комфортно.

Задати питання
Опубликавано: 10.04.2020
Комментариев: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Неокласичний стиль в інтер'єрі
При наявності величезного розмаїття сучасних функціональних і мінімалістичний стилів в інтер'єрі, все частіше замовники звертаються до стилів помпезним, насиченим декоративними елементами, в тому числі - стилю бароко, рококо, класичного
Детальніше
Ефект триплексу на вікна або триплекс?
Ефект триплексу на вікна або триплекс?
Застосування у вікнах і фасадах скла виготовленого за триплекс технології дозволить зробити ваше приміщення більш безпечним. Його буде складно розбити як зсередини так і зовні. Але, навіть при розбитті, скло не розлетиться в різні боки завдаючи при цьому пошкодження людині
Сам собі дизайнер: 6 програм для створення інтер'єру мрії
Сам собі дизайнер: 6 програм для створення інтер'єру мрії
Перед облаштуванням реальної квартири або будинку багатьом хочеться спробувати сили в дизайнерському мистецтві. Сучасні програми і додаток дозволяють зробити цією сидячи в улюбленому кріслі з кухлем чаю. Не потрібно вчитися, здобувати навички. Є програма і ви. Можна починати творити. Велика кількість додатків - це не тільки простір для можливостей, але і для того, щоб в них загубитися.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наши менеджеры свяжутся с Вами в кратчайшие сроки и ответят на все вопросы.

Щодня з 9:00 до 21:00
Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень