Японський стиль в інтер'єрі

Зміст
Японський стиль в інтер'єрі: його основні риси і особливості
Японський стиль в інтер'єрі: основні відтінки
Які сонцезахисні системи найкраще підійдуть для японського стилю?

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Вибір стилю інтер'єру власної квартири - це завжди досить непросто. Серед величезного різноманіття загубитися досить складно. Але сьогодні ми розповімо вам трохи докладніше про японський стиль в інтер'єрі та, цілком можливо, що саме він стане вашим фаворитом.

Японський стиль в інтер'єрі: його основні риси і особливості

Японський стиль в інтер'єрі - це вивірений, дуже пропорційний концепт з нальотом етніки, а ще - легкої театральності. Японський автентичний стиль можна віднести як до мінімалістичним, так і етнічним. Японське простір зонується, використовується і сприймається в зовсім інших, відмінних від європейських координатах. Ви можете відтворити японський інтер'єр в чистому вигляді, інакше кажучи, влаштувати місця для сну і прийому їжі на підлозі, а можете обмежитися стилізацією, об'єднавши японські риси зі звичними зручностями. Останній варіант, звичайно ж, надзвичайно зручний: адже вдома все ж не варто виходити зі звичної зони комфорту.

Японський стиль в інтер'єрі: основні відтінки

Насправді, вибір тут досить великий. Традиційна японська палітра - непомітні кольори стримано-рябої осіннього в'янення, проте стилізація дозволяє контраст двох-трьох насичених теплих кольорів, один з яких неодмінно - червоний. В цілому, червоного в інтер'єрі може бути досить багато, але червоний не повинен бути надто насиченим, краще - злегка приглушеним, можна з ухилом в бордовий. Важливо, щоб очі не втомлювалися.

Найважливіші риси японського стилю в інтер'єрі:

  1. Чи не найважливіший момент - зонування і оформлення дверних прорізів. Прозоро-матові розсувні гармошки з легкого невагомого матеріалу і переносні ширми з дрібно декорованого світлого натурального текстилю - улюблені прийоми зонування японського стилю в інтер'єрі. Найкраще, звичайно ж, японський стиль виглядає в квартирах-студіях, де є можливість реалізувати зонування подібного роду. У квартирах з великою кількістю кімнат цей прийом може виглядати зайвим.
  2. Нечисленна функціональні меблі розташована біля стін, можливий легкий світлий пластик, нівелює кількістю скляних фасадів. У центрі приміщення - група для чайної церемонії (низький столик, подушки, відповідний посуд). Важливо, щоб вся меблі не була високою.
  3. Дерево - це найважливіший матеріал в обробці: як статі, так і стін, так і стелі.
  4. Меблі краще всього вибирати дерев'яну з традиційними японськими мотивами.
  5. Декор також повинен бути виконаний в традиційному японському стилі. Відмінно підійде бонсай - традиційне японське рослина в горщиках. Абажур і люстри з рисового паперу, японський посуд на кухні, ієрогліфи на стінах, - все це відмінно вписується. Особливо важливо збалансувати традиційними японськими деталями той інтер'єр, який включає в себе техніку.
  6. Пропорції повинні бути ідеально збалансовані, а декор не можна додавати "на око". Він повинен бути продуманий вже на етапі проектування.

Які сонцезахисні системи найкраще підійдуть для японського стилю?

Варіант текстильних штор, звичайно ж, варто відкинути відразу. Краще за все будуть виглядати, звичайно ж, ролети, а особливо - ролети день-ніч. На відміну від абсолютної більшості ролет, вони зроблені не з цілісного шматка матерії, а з двох видів - прозорого і непрозорого. По-перше, така конструкція відмінно вписується в японський стиль інтер'єру, як мінімум, з естетичних міркувань, по-друге, такі ролети надзвичайно функціональні, з їх допомогою можна оптимально регулювати рівень освітленості в приміщенні. Саме такі ролети ви без проблем знайдете у Nikoss, а заодно - отримаєте установку "під ключ", якісну, за чесною ціною і від самих досвідчених фахівців!

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 22.10.2020
Коментарів: 5
Коментарі
Зоя 02.12.2020 в 17:43
new comment
Для нас японский стиль слишком экзотический. Думаю, такой интерьер будет сильно на любителя.
Fima 29.10.2019 в 14:19
new comment
Именно Японский стиль в интерьере делает квартиру необычно просторной и при этом красивой, такой стиль создать очень легко.
Каритта 15.10.2019 в 19:33
new comment
Если использовать Японский стиль в интерьере, нужно будет как минимум придерживаться минимализма и использовать множество деталей из дерева и тростника. Но общее впечатление положительное, когда наблюдаю Японский стиль.
Ульяна 03.10.2019 в 03:34
new comment
Японский стиль всегда нравился, особенно низкая кровать столы и пуфики. Можно даже самостоятельно оформить свою квартиру в таком стиле без дополнительных затрат. Главное использовать правильную цветовую гамму и придерживаться минимализма.
Lidia 04.10.2019 в 17:51
new comment
Ульяна, интересно во сколько приблизительно вам обошелся такой стиль, если брать в учет и покупку мебели?
Отменить
Додати коментар
Як облаштувати домашній спортзал
Важливий не стільки розмір домашнього тренувального залу, скільки його правильна організація. Пошук мотивації і натхнення для занять спортом, часом, грають дуже важливу роль, тому потрібно оформити зал так, щоб вам хотілося проводити в ньому час з користю. Є кілька умов, при дотриманні яких ви зможете правильно облаштувати свою тренувальну зону.
Детальніше
Чи потрібен сервісний догляд для механізму рулонних штор
Чи потрібен сервісний догляд для механізму рулонних штор
Про механізм рулонних штор теж не слід забувати: стежить за його станом, ви зможете запобігти різного роду несправності і продовжити термін експлуатації ролет.
Штори для спальні
Штори для спальні
Ни одно из помещений в квартире не должно обходиться без штор, и спальня не исключение. Тут требования к оформлению окна особые, поскольку нужно создать спокойную атмосферу, но, в то же время, позаботиться о том, чтобы шторы выполняли свое прямое предназначение: защищали от посторонних глаз, если это первый этаж, от солнца, уличного шума и т.д. Очень важно правильно подобрать модель, цвет и рисунок штор, ведь часто именно шторы способны преобразить интерьер, а в случае неправильного выбора – испортить его
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00