Японський стиль в інтер'єрі квартири

Зміст
Головні відмінності квартири виконаної в японському стилі
Контрастність кольорів в інтер'єрі виконаному в японському стилі
Використання натуральних меблів для доповнення стилю
Світло і декор в японському стилі

Японський стиль поєднує в собі мінімалізм, бездоганне і лаконічне з'єднання гам, а також нестандартне оформлення. Багато шанувальників Японії і її традицій мріють створити своє житло з урахуванням всіх традицій. Після виходить красиве, просторе приміщення з мінімальною кількістю меблів.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Головні відмінності квартири виконаної в японському стилі

Під час створення приміщення в японському стилі необхідно пам'ятати:

  • що традиційне житло не має стін;
  • вікна мають великі розміри, так як є продовженням інтер'єру;
  • під час розміщення меблів зони поділяються за допомогою: фіранок або ширм.

Завдяки легкості ширм або фіранки кімната виглядає акуратною і незаповненою. Також потрібно пам'ятати, що в японському стилі має перебувати мінімум речей і меблів. У будинку розміщуються тільки необхідні предмети меблів, декору або побуту. Всі дрібні речі, а також побутова техніка повинні бути приховані від сторонніх очей в шафах.

Якщо немає коштів на придбання дерев'яних ширм, тоді можна замінити їх більш дешевим аналогом. Жалюзі - це відмінний варіант перегородки, який розділить приміщення на зони. Замовити і купити жалюзі різного розміру, а також будь-якого забарвлення можна в інтернет-магазині «Nikoss».

Контрастність кольорів в інтер'єрі виконаному в японському стилі

У японській культурі постійно йде пошук балансу між добром і злом, вогнем і водою. Тому навіть під час створення інтер'єру використовуються контрастні кольори. Найчастіше можна зустріти кімнати, в яких поєднуються білий і чорний колір або венге і молочний. Завдяки поєднанню гам, кімната набуває нотки легкості і величі.

Використання натуральних меблів для доповнення стилю

В інтер'єрі квартири слід використовувати:

  • натуральне дерево;
  • бамбук;
  • солому;
  • рисовий папір.

Завдяки простому інтер'єру, а також натуральним матеріалам володар квартири зможе розслабитися і зануритися у власний світ.

Всі меблі повинна бути однотонною і лакованої. Також вона повинна бути невисокою і багатофункціональною. Кожна зона повинна бути наповнена певним світлом, досягти цього результату можна за допомогою світильників і штор. Також можна вибрати жалюзі день-ніч, які відмінно будуть пропускати світло, але при цьому робити його більш тьмяним і ніжним. Великий асортимент жалюзі є в магазині «Nikoss» за доступною ціною.

Світло і декор в японському стилі

У кімнаті має бути багато розсіяного світла, цього ефекту можна домогтися за допомогою маленьких світильників, які мають залізний каркас, а зверху матовий плафон. Завдяки використанню світильників вийде гарний, романтичний і незвичайний приглушене світло.

Не варто забувати про японському дереві бонсай, яке знаходиться в кожному будинку Японії. Також для доповнення інтер'єру можна використовувати ієрогліфи, які можуть бути нанесені на картини, штори, постільна білизна, жалюзі.

висновок
Людина бажаючий створити квартиру в японському стилі має можливість і бажання возз'єднатися з природою і знаходити з нею гармонію. Тому створюючи інтер'єр своєї мрії, слід використовувати натуральні матеріали, прості форми і безліч вільного простору.

Опубликавано: 01.01.1970
Комментариев: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Чи можна прати тканинні жалюзі?
Як прати жалюзі вертикальні тканинні в домашніх умовах? - Питання багатогранний. Розглянемо основні моменти. Але перш, ніж ви приступите до прання, хочу вам дати кілька рекомендацій, які допоможуть продовжити термін експлуатації жалюзі
Детальніше
Де на жалюзі ціна найнижча?
Де на жалюзі ціна найнижча?
Великий вибір декору для вікон пропонує компанія Nikoss. Представлений асортимент тут дозволяє знайти жалюзі ціна, функціональність і дизайн яких будуть ідеально відповідати очікуванням клієнта. Ми працюємо з кожним замовником індивідуально,
Футон що це таке
Футон що це таке
Спочатку футон позначав постіль, що включають в себе тонке ковдру і матрац. Вперше визначення «футон» почали використовувати в Японії.
Ваше питання
Потрібна допомога?
Наш відразу-ж менеджер зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень