Японський стиль в інтер'єрі квартири

Японський стиль поєднує в собі мінімалізм, бездоганне і лаконічне з'єднання гам, а також нестандартне оформлення. Багато шанувальників Японії і її традицій мріють створити своє житло з урахуванням всіх традицій. Після виходить красиве, просторе приміщення з мінімальною кількістю меблів.

Японський стиль в інтер'єрі квартири

Головні відмінності квартири виконаної в японському стилі

Під час створення приміщення в японському стилі необхідно пам'ятати:

  • що традиційне житло не має стін;
  • вікна мають великі розміри, так як є продовженням інтер'єру;
  • під час розміщення меблів зони поділяються за допомогою: фіранок або ширм.

Завдяки легкості ширм або фіранки кімната виглядає акуратною і незаповненою. Також потрібно пам'ятати, що в японському стилі має перебувати мінімум речей і меблів. У будинку розміщуються тільки необхідні предмети меблів, декору або побуту. Всі дрібні речі, а також побутова техніка повинні бути приховані від сторонніх очей в шафах.

Якщо немає коштів на придбання дерев'яних ширм, тоді можна замінити їх більш дешевим аналогом. Жалюзі - це відмінний варіант перегородки, який розділить приміщення на зони. Замовити і купити жалюзі різного розміру, а також будь-якого забарвлення можна в інтернет-магазині «Nikoss».

Контрастність кольорів в інтер'єрі виконаному в японському стилі

У японській культурі постійно йде пошук балансу між добром і злом, вогнем і водою. Тому навіть під час створення інтер'єру використовуються контрастні кольори. Найчастіше можна зустріти кімнати, в яких поєднуються білий і чорний колір або венге і молочний. Завдяки поєднанню гам, кімната набуває нотки легкості і величі.

Використання натуральних меблів для доповнення стилю

В інтер'єрі квартири слід використовувати:

  • натуральне дерево;
  • бамбук;
  • солому;
  • рисовий папір.

Завдяки простому інтер'єру, а також натуральним матеріалам володар квартири зможе розслабитися і зануритися у власний світ.

Всі меблі повинна бути однотонною і лакованої. Також вона повинна бути невисокою і багатофункціональною. Кожна зона повинна бути наповнена певним світлом, досягти цього результату можна за допомогою світильників і штор. Також можна вибрати жалюзі день-ніч, які відмінно будуть пропускати світло, але при цьому робити його більш тьмяним і ніжним. Великий асортимент жалюзі є в магазині «Nikoss» за доступною ціною.

Світло і декор в японському стилі

У кімнаті має бути багато розсіяного світла, цього ефекту можна домогтися за допомогою маленьких світильників, які мають залізний каркас, а зверху матовий плафон. Завдяки використанню світильників вийде гарний, романтичний і незвичайний приглушене світло.

Не варто забувати про японському дереві бонсай, яке знаходиться в кожному будинку Японії. Також для доповнення інтер'єру можна використовувати ієрогліфи, які можуть бути нанесені на картини, штори, постільна білизна, жалюзі.

висновок
Людина бажаючий створити квартиру в японському стилі має можливість і бажання возз'єднатися з природою і знаходити з нею гармонію. Тому створюючи інтер'єр своєї мрії, слід використовувати натуральні матеріали, прості форми і безліч вільного простору.

0/ 5 (0)
Опубликавано: 03.03.2020
Просмотрено: 430 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору