Японський стиль в інтер'єрі кухні

Зміст
Особливості японського стилю
Кухонні меблі і техніка
Декоративні елементи на кухні

Кухня в Японії - це одночасне красиве і функціональне простір. Якщо ви хочете облаштувати кухню в японському стилі, то потрібно знати традиційний підхід, важливі елементи і етапи облаштування кухні. Цим ми і поділимося сьогодні.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Особливості японського стилю

Для початку вивчимо детальніше питання особливостей японського стилю, щоб перенести досвід японців на сучасні реалії.

Для кухні в Японії характерні такі риси:

  • Використання натуральних матеріалів. Японці - це народ, які поважає історію і традиції. З давніх-давен в побуті використовувалися натуральні матеріали, це ж зустрічається в сучасних кухнях. До того ж жителі Японії намагаються усамітнюватися з природою таким способом. Сьогодні це може бути бамбук, камінь, дерево, скло.
  • Природні кольори. На кухня не використовують викликають, яскраві, агресивні кольори. По можливості вибирайте світлі відтінки.
  • Геометричні форми. Симетричність - важлива риса японської кухні. Раніше це було питання безпеки і практичності, а зараз горизонтальні балки, екранні штори залишаються автентичним декором і доповненням.
  • Мінімалізм. Японський стиль не передбачає наявності на кухні зайвих елементів. Тому спочатку потрібно визначитися з тим, що потрібно в цій кімнаті, а що варто залишити на полиці в магазині.
  • Якісне освітлення. Світло на кухні повинен бути теплим, м'яким. Для цього використовують лампи з матовим напиленням, яке сприяє розсіюванню світла.

Кухонні меблі і техніка

Перед покупкою меблів обміркуйте зберігання речей, якими користуєтеся щодня. Напевно до ремонту або прибирання на кухні є безліч посуду, техніки, яка лежить і припадає пилом. Так ось, це неприпустимо для японського стилю. Визначте те, що дійсно потрібно: посуд на сім'ю (+ додатково для гостей), техніка, яка потрібна для готування. Абсолютно нелогічно облаштовувати кухню без знання того, що хочеться бачити там.

Меблі в першу чергу повинна бути практичною, а не декоративної. Тому віддавайте перевагу якісним матеріалам. Шафки вибирайте немассівние, без декоративних деталей. Стільці і стіл повинні бути пропорційними. Підберіть квадратні або прямокутні стільниці та сидіння.

Для готування потрібно багато вільного простору. Це допоможе не захаращувати будинок. Комфортніше працювати за просторій стільницею. Плиту, раковину, посудомийну машину краще вбудувати в інтер'єр. Це можна організувати так: при покупці кухонних меблів вибирайте моделі, які передбачають наявність посудомийні машини, плити і т.д. Сіра плита в поєднанні з темною посудомийній машиною на тлі кавового кольору решти меблів виглядають дивно.

Декоративні елементи на кухні

Мінімалізм передбачає обмежену кількість елементів декору. Але цей стиль не ідентичний аскетизму, тому декору - бути. Розмістіть статуетки, вази, картини біля кухонного столу, на вході в кімнату. На підвіконнях розташуйте улюблені квіти. Часто для декору залишають нішу в стіні. Це одночасно функціонально і красиво.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 21.10.2020
Коментарів: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Штори блекаут
Різних варіацій на тему сонцезахисних систем сьогодні існує досить багато. Різні матеріали, різні конструкції, функціонал, вартість, ми впевнені, що абсолютно кожен може знайти варіант, що ідеально підходить як смаку, так і гаманцю.
Детальніше
Стиль бідермейер в інтер'єрі
Стиль бідермейер в інтер'єрі
Не можна назвати стиль бідермейер досить популярним сьогодні: ми впевнені, що більшість обивателів навіть не чули донедавна такого слова. Насправді, навіть шкода, що сьогодні стиль бідермейер не отримав належного поширення.
Що таке жалюзі
Що таке жалюзі
Жалюзі - це пристрої, основне призначення яких аналогічно штор: захист приміщень від попадання сонячних променів і огорожу мешканців від цікавих поглядів через вікна.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00