Японський мінімалізм в інтер'єрі

Зміст
Прості світильники
Тільки потрібне приладдя
Футон або тати замість ліжка
Ванна кімната без надмірностей
Плюси відмови від зайвого в інтер'єрі

Бездушне споживання речей породило культуру - суспільство споживання. Але не всі народи піддалися цьому явищу. Японці здавна прагнули до скорочення кількості речей, яке їх оточує. Мінімальний набір речей допомагає краще мислити і не відволікатися на дрібнички. Ми не будемо загальними фразами розповідати про настільки популярному явище мінімалізму, а на конкретних прикладах доведемо, що Японія - праматір цього напрямку в інтер'єрі.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Прості світильники

Відсутність масивних ламп і люстр - одна з особливостей японського інтер'єру. Прості і нехитрі світильники зустрічаються в будинках і квартирах японців. Вони легко миються і чистяться. Більш того, це економний варіант, який кожному доведеться по кишені.

Тільки потрібне приладдя

Великою мірою це відноситься до робочого простору. Наприклад, на кухні не заставлено місце сервізами, який можна діставати тільки у свята. Тут також неможливо знайти пристосування, які використовуються рідко. Необхідні речі знаходяться на своїх місцях, не доводиться шукати по кухні потрібну річ.

Футон або тати замість ліжка

Футон і тати - це зручні мати, подушки. Раніше їх робили з соломи, а зараз це тканинні матраци, які замінюють звичну ліжко. Знову ж таки, це набагато економічніше в матеріальному плані. Більш того, тати можна стелити тільки на ніч, а вдень кімната абсолютно вільна для роботи, прийому гостей.

Ванна кімната без надмірностей

Багато хто звик примушувати мало не бортики ванній гелями, скрабами, шампунями. Але так чи потрібні всі кошти, які в кількох примірниках продубльовані на різних кінцях ванній? Японці залишають тільки потрібні для догляду за собою речі. Нехай це і не частина інтер'єру, але велика кількість речей створює не найкращу картину.

Плюси відмови від зайвого в інтер'єрі

Хтось може подумати, що японські примхи і мінімалізм - це культура Сходу, яка нам не підходить. Хибна думка спробуємо змінити за допомогою простих, але точних аргументів на користь мінімалізму у всьому:

  • Можливість підтримувати чистоту і порядок за кілька хвилин. Часом важко зібратися з думками і почати расхламленіе, коли не знаєш з чого почати. А коли залишається три полки, один гардероб і скромний комод - проблема зникає. Більш того, прості геометричні предмети легко помити і протерти ганчіркою.
  • Чистота в домі відбивається на мисленні. Велика кількість непотребу не дає сконцентруватися. «Творчі безлад!», - скаже хтось. «Неорганізованість», - наша відповідь. Безумовно, творчі професії допускають створення навколо себе хаосу. Робота залишається роботою, а домашній простір не повинно бути в безладді, згідно ідеям японського мінімалізму.
  • Пряма пропорційність. Чим більше у людини речей, тим більше йому хочеться купувати, отримувати нових. Тому ланцюг потрібно розірвати. Як підсумок: усвідомлене споживання, яке допоможе створити затишну домашню атмосферу.
  • Естетика. Прості меблі, рівні форми і пропорції створюють неймовірно атмосферну середу. Людині, крім функціональності, від речей потрібна краса. А вона - в дрібницях.
Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 21.10.2020
Коментарів: 3
Коментарі
Лиза 03.12.2020 в 13:26
new comment
С японским стилем нужно, чтобы работали профессионал, иначе от его минимализма и символизма нечего не останется.
Леона 02.12.2020 в 21:09
new comment
Японский стиль в дизайне встречаю редко, в основном в тематических кафе. Но в квартире смотрится оригинально.
Дина 29.10.2020 в 23:42
new comment
Отсутствие ненужных, захламляющих вещей — это один из главных плюсов такого стиля. Порядок и правда благотворно сказывается на мыслях, нужно привнести в свой интерьер элементы японского минимализма.
Отменить
Додати коментар
Як правильно фарбувати пластикові вікна
Стандартний білий колір вікон може швидко набриднути. За допомогою домашнього фарбування можна заощадити кошти і освіжити інтер'єр. Але важливо дотримувати правильну технологію і розуміти, як правильно фарбувати пластикові вікна, щоб не пошкодити матеріал.
Детальніше
Стиль еклектика в інтер'єрі
Стиль еклектика в інтер'єрі
Поняття еклектика саме по собі - досить широке і стосується воно, в принципі, не тільки інтер'єрних стилів. Як правило, поняття еклектики ставлять в один ряд з синтезом і симбіозом, і якщо ці поняття, зазвичай, позначають злиття деяких сутностей хоч скільки-небудь схожих.
Оздоблення балконів всередині: фото, що ілюструють ідеї прикраси приміщення
Оздоблення балконів всередині: фото, що ілюструють ідеї прикраси приміщення
Процес обробки балконів забирає не менш сил і часу, ніж при облаштуванні всієї квартири. Дуже важливо підібрати матеріал при обробці всередині, який збереже початкові якості балкона, стане справжньою окрасою і не завдасть клопоту при подальшому використанні.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00