Японські панелі

В останні роки стало дуже популярним використовувати при оформленні вікон в квартирах і будинках, стильні штори, які прийшли з азіатських країн. На даний момент японські панелі або японські штори можна придбати за цілком доступною ціною, а сучасний ринок пропонує величезний вибір моделей і забарвлень цього елементу декору.

Японські панелі не є чимось новим у світі декору, адже вони вже дуже давно відомі на Заході під назвою “ Сьодзі &rdquo ;. Спочатку це були дерев'яні решітки обтягнуті папером, а зараз – це каркас, обтягнутий тканиною. Однак, по суті, принцип аналогічний.

Японські панелі

Особливості конструкції

Японські панелі являють собою акуратні і привабливі гратчасті рамки (зазвичай, ширина рами не перевищує 64 см.), Які виготовляють з легких і простих планочек, що обтягують спеціальним папером або тканиною. При виготовленні може використовуватися будь-яка тканина, що використовується при виробництві рулонних штор, в тому числі льон і бавовна. Рамки складаються з декількох панелей, які кріпляться на напрямні деталі – карниз, прикріплений до стелі або стінки, на якій потім встановлюються екрани з тканиною – аналогія жалюзі. Необхідно відзначити, що кожен екран переміщається в окремому жолобі карниза, тому всі деталі можуть рухатися самостійно.

Розрахунку розміру

Щоб правильно підібрати штори, слід зробити вимір простору, яке буде перекриватися панелями.

Для наочного прикладу можна взяти вікно, шириною в 2 метри. Це значення слід розділити на ширину стандартної панелі – 64 см. Виходить приблизно 3 панелі по 64 см. Для перекриття такого вікна. Цей варіант розрахунку підходить, якщо панелі будуть висуватися впритул один до одного. Якщо же перекриття буде проводитися внахлест, то збільшуємо кількість панелей до 4-5 штук.

З розрахунком довжини справи йдуть ще простіше. Необхідно заміряти відстань від підлоги до карниза і додати 10 см., Які будуть потрібні для припуску. Це число множимо на кількість панелей і отримуємо необхідну кількість матеріалу.

Переваги та сфери використання

Серед головних переваг японських панелей варто виділити наступні:

  • Такі штори дозволяють облагородити будь-яке приміщення.
  • Панелі можна використовувати в якості перегородки для відділення одного простору в кімнаті від іншого.
  • Різноманіття забарвлень і стилів дозволяє панелям вписатись у будь-який інтер'єр.
  • Є можливість використовувати полотно в якості запнутих штор в сонячну погоду, або у вигляді відкритих панелей в похмурий день.

Універсальність представленої конструкції дає можливість встановлювати японські штори в будь-якому місці, тому вони можуть служити і для декорації віконних прорізів, і для розмежування великих просторів виступаючи в ролі ширми.

Зазвичай, такі панелі роблять від стелі до самої підлоги, що дозволяє повністю закрити стінку з вікнами або необхідну зону кімнати. Однак покупці можуть заказать і укорочений варіант. Найбільш ефектною і цікавою комбінацією вікон і штор вважається варіант, коли віконні прорізи дуже великі, практично на всю стіну. Крім цього, замовники мають можливість комбінувати тканини, кольору і светопропускная можливості.

Для тих, хто віддає перевагу екологічний стиль в інтер'єрі, є можливість придбати японські панелі з бамбуковою соломи, органзи, джуту і так далі.

Найбільшого поширення японські штори знайшли при декорації вікон в квартирах, будинках, офісах, фотостудії та готелях.

5/ 5 (1)
Опубликавано: 17.07.2019
Просмотрено: 316 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору