Японська меблі

Зміст
Основні нюанси
Особливості вибору меблів

Якщо ви бажаєте в своїй квартирі відпочивати від стресів навколишнього життя, бажаєте поринути в атмосферу спокою і комфорту, варто звернути увагу на можливість облаштування кімнати в японському стилі. Японська меблі дозволяє по новому поглянути на звичне приміщення. Адже в такому випадку ви отримуєте кімнату з мінімальною кількістю аксесуарів, декору і предметів меблів як таких. Японці вважають за краще природні колірні поєднання і мінімалістичний форм при виборі меблів. Саме на це варто звернути увагу і вам, якщо зважитеся облаштувати квартиру в японському стилі.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Основні нюанси

Найголовніший принцип підбору меблевого ансамблю для кожної кімнати, незалежно від її призначення - увага не повинно перевантажуватися, нічого не повинно тиснути, ні колір, ні кількість меблів. Тому при облаштуванні інтер'єру використовується мінімальну необхідну кількість меблів. При виборі в пріоритеті світлі і натуральні відтінки, в тому числі при обробці поверхонь.

Це правило актуально і для вікон. Для захисту від сонячних променів найкраще використовувати бамбукові жалюзі або тканинні ролети, виконані в кремових, бежевих або білих тонах.

Окрема родзинка японського інтер'єру, яку ви також можете сміливо використовувати - ієрогліфи, які можна наносити на різні поверхні:

  • стіни;
  • меблі;
  • текстиль і т.п.

Всього кілька акцентів дозволить точно визначити, що меблі в приміщенні підібрана саме в японському стилі. Найголовніше - використовувати мінімальну кількість предметів, самі меблі повинна виконуватися з природних матеріалів, в пріоритеті дерево світлих порід.

Додаткова особливість японського стилю - вільний простір. Японці прихильники інтер'єру, в якому стіни як такі практично не використовуються. Функціональний простір розділяються між собою легкими фіранками, ширмами, різними розсувними конструкціями. Вони можуть виконуватися як з бамбука, так і ущільненої тканини. Найчастіше подібна схема реалізується в приватних будинках.

Особливості вибору меблів

Якщо ви вибираєте меблі в японському стилі, в першу чергу варто звернути увагу на варіанти з гладкою поверхнею, без фактурної обробки. Сама меблі переважно повинна бути дерев'яною, а ось колір її може бути як світлої, так і темною. В якості основи кращі тик або венге. Вони дуже міцні і готові витримувати тривалі навантаження, без будь-якого збитку для свого зовнішнього вигляду.

При виборі дерев'яних меблів варто вибирати розпили, на якій відсутній чіткий деревний малюнок, подібні варіанти не вітаються. Оптимально використання меблів з модрини, так як на її розпилі відсутній чіткий малюнок. Додатково рекомендується уникати шоколадних і червоних відтінків. Навіть використовувана фурнітура повинна бути в першу чергу функціональної, а ще краще малопомітною з першого погляду.

Як спального місця варто вибрати низьку компактну ліжко. У деяких випадках її може замінити подушка-трансформер. Інша меблі також повинна бути минималистичной і практичною. Найголовніше - використання при обробці і оббивці натуральних матеріалів.

Японська культура підійде всім тим, хто практикує в першу чергу практичність, мінімалізм і комфорт. Всього кілька днів життя в подібній атмосфері допоможе змінити погляд на деякі речі.

Задати питання
Опубликавано: 01.01.1970
Комментариев: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Інтер'єр квартири на мансарді
Такий термін, як мансарда, вперше був використаний у Франції 17-го століття. З тих пір мансарда все частіше використовувалася в якості житлового приміщення, але в основному для студентів і людей, які не могли собі дозволити більш дорогий варіант.
Детальніше
Який матеріал вибрати для будівництва дерев'яного будинку
Який матеріал вибрати для будівництва дерев'яного будинку
Будівництво дерев'яних будинків досі не втрачає своєї актуальності, незважаючи на популярність багатьох інших будівельних матеріалів на будівельному ринку. Але, щоб отримати в результаті якісне дерев'яна будівля, необхідно докласти трохи зусиль, в тому числі вибрати якісний будівельний матеріал.
Жалюзі в вітальню
Жалюзі в вітальню
Вибір якісної і надійної сонцезахисної системи - це дуже важливий крок, адже часто саме цей фактор забезпечує максимальний комфорт життя в вашому домі чи квартирі.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наши менеджеры свяжутся с Вами в кратчайшие сроки и ответят на все вопросы.

Щодня з 9:00 до 21:00
Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень