Японська меблі

Якщо ви бажаєте в своїй квартирі відпочивати від стресів навколишнього життя, бажаєте поринути в атмосферу спокою і комфорту, варто звернути увагу на можливість облаштування кімнати в японському стилі. Японська меблі дозволяє по новому поглянути на звичне приміщення. Адже в такому випадку ви отримуєте кімнату з мінімальною кількістю аксесуарів, декору і предметів меблів як таких. Японці вважають за краще природні колірні поєднання і мінімалістичний форм при виборі меблів. Саме на це варто звернути увагу і вам, якщо зважитеся облаштувати квартиру в японському стилі.

Японська меблі

Основні нюанси

Найголовніший принцип підбору меблевого ансамблю для кожної кімнати, незалежно від її призначення - увага не повинно перевантажуватися, нічого не повинно тиснути, ні колір, ні кількість меблів. Тому при облаштуванні інтер'єру використовується мінімальну необхідну кількість меблів. При виборі в пріоритеті світлі і натуральні відтінки, в тому числі при обробці поверхонь.

Це правило актуально і для вікон. Для захисту від сонячних променів найкраще використовувати бамбукові жалюзі або тканинні ролети, виконані в кремових, бежевих або білих тонах.

Окрема родзинка японського інтер'єру, яку ви також можете сміливо використовувати - ієрогліфи, які можна наносити на різні поверхні:

  • стіни;
  • меблі;
  • текстиль і т.п.

Всього кілька акцентів дозволить точно визначити, що меблі в приміщенні підібрана саме в японському стилі. Найголовніше - використовувати мінімальну кількість предметів, самі меблі повинна виконуватися з природних матеріалів, в пріоритеті дерево світлих порід.

Додаткова особливість японського стилю - вільний простір. Японці прихильники інтер'єру, в якому стіни як такі практично не використовуються. Функціональний простір розділяються між собою легкими фіранками, ширмами, різними розсувними конструкціями. Вони можуть виконуватися як з бамбука, так і ущільненої тканини. Найчастіше подібна схема реалізується в приватних будинках.

Особливості вибору меблів

Якщо ви вибираєте меблі в японському стилі, в першу чергу варто звернути увагу на варіанти з гладкою поверхнею, без фактурної обробки. Сама меблі переважно повинна бути дерев'яною, а ось колір її може бути як світлої, так і темною. В якості основи кращі тик або венге. Вони дуже міцні і готові витримувати тривалі навантаження, без будь-якого збитку для свого зовнішнього вигляду.

При виборі дерев'яних меблів варто вибирати розпили, на якій відсутній чіткий деревний малюнок, подібні варіанти не вітаються. Оптимально використання меблів з модрини, так як на її розпилі відсутній чіткий малюнок. Додатково рекомендується уникати шоколадних і червоних відтінків. Навіть використовувана фурнітура повинна бути в першу чергу функціональної, а ще краще малопомітною з першого погляду.

Як спального місця варто вибрати низьку компактну ліжко. У деяких випадках її може замінити подушка-трансформер. Інша меблі також повинна бути минималистичной і практичною. Найголовніше - використання при обробці і оббивці натуральних матеріалів.

Японська культура підійде всім тим, хто практикує в першу чергу практичність, мінімалізм і комфорт. Всього кілька днів життя в подібній атмосфері допоможе змінити погляд на деякі речі.

0/ 5 (0)
Опубликавано: 03.03.2020
Просмотрено: 216 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору