Яким жалюзі віддати перевагу

Яким жалюзі віддати перевагу

Завдяки сонцезахисним системам, можна не тільки сховатися від палючого сонячного світла, а й створити мінімалістичний стиль в дизайні, в якому кожен елемент інтер'єру буде відповідати своєму призначенню. Жалюзі - це сама практична, функціональна і зручна в застосуванні система. Жалюзі бувають горизонтальні і вертикальні. Далі розглянемо плюси і мінуси кожного з цих видів.
Для приміщень з високими і широкими вікнами найбільше підходять вертикальні жалюзі, наприклад, офісні приміщення, медичні установи, столові. Також за допомогою вертикальних жалюзі можна візуально зробити більше висоту отвору вікна, отже, якщо потрібно змінити в сприйняття висоту вікон, то цей вид конструкцій ідеально підійде для цієї мети.
 
Вертикальних жалюзі володіють такими перевагами:
- Їх можна встановлювати на вікна, які мають максимальну ширину 3 м і довжину - 6 м;
- Стійкість ламелей при експлуатації;
- У результаті вертикального обертання ламелей, можливість перегляду приміщення сторонніми люди зменшується;
- Заміна ламелі;
- Величезний вибір фактур, кольорів і візерунків, завдяки цьому підібрати жалюзі можна під будь-який інтер'єр і висловити його «неповторність. Також є кутові карнизи, каскади, поєднання різнокольорових ламелей.
 
У вертикальних жалюзі є один недолік - це те, що жалюзі у відкритому стані збирають ламелі в стопку, займаючи при цьому місце.
 
Другий вид - це горизонтальні жалюзі, трохи менш популярні, ніж вертикальні. Вони підходять для кімнат з невеликими вікнами. Але на цьому їх застосування не обмежується, так як ці жалюзі використовують і як двері в комору або в якості перегородок.
Горизонтальні жалюзі мають такі плюси:
- Підвіконня залишається відкритим, завдяки цьому він не вигоряє;
- Можливість відкриття тієї частину вікна, яка необхідна;
- Дуже прості в догляді, легко знімаються;
- Доступна вартість.
 
Основними недоліками горизонтальних жалюзі є:
1. Тонкий метал ламелей може легко ушкоджуватися і деформуватися;
2. Не підходить для прорізів вікна шириною більше 1 м і довжиною 1,7 м;
3. Цілісна конструкція. У разі необхідності заміни однієї ламелі нічого не вийде. Необхідно змінювати конструкцію повністю.
0/ 5 (0)
Опубликавано: 10.06.2019
Просмотрено: 243 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору