Який ширини бувають рулонні штори?

Який ширини бувають рулонні штори?

Рулонні штори стали універсальним способом декорування вікна   захисту приміщення від сонячних променів і вуличного світла. Різноманітність варіантів дозволяє з легкістю підібрати оптимальну систему для будь-якої кімнати — кухні, вітальні, офісу або лекційної зали. Тому при виборі рулонних штор в першу чергу необхідно звернути увагу на ширину. На відміну від жалюзі, рулонні штори повністю закривають вікно і можуть як повністю захистити від сонця, так і створити легкий напівтемрява. Все залежить від того, наскільки якісно підібрані штори.

Яка повинна бути ширина рулонних штор

Щоб конструкція оптимально справлялася з поставленим завданням, важливо підібрати штори, які будуть повністю закривати склопакет. Вибравши відповідний розмір полотна, ролл штори стануть справжньою окрасою приміщення. Залежно від самого вікна різниться і ширина конструкції штор. Для приватного будинку або квартири максимальний показник ширини не повинен перевищувати 150 см.

Для офісів, лікарень, навчальних заклад та інше ширина підбирається індивідуально, так як в таких приміщеннях вікна рідко встановлюються стандартні конструкції. В такому випадку робиться особливий замовлення для виготовлення.

Як визначитися з параметрами

Перш ніж підбирати необхідні параметри, варто ознайомитися з технологією виробництва рулонних штор. Цілісне полотно, найчастіше з тканини, двома кінцями закріплюється на валу, діаметр якого коливається від 1,9 до 4,5 см. Від діаметра вала залежить ширина штори. У нижній частині полотна розміщується металева планка, яка виконує роль вантажу. Ролик тканини з валом встановлюються на верхню частину віконного отвору.

Щоб дізнатися, який саме розмір полотна необхідний у вашому випадку, необхідно виміряти відстань між внутрішніми штапиками (або рейками). Ширина готового виробу тканинних штор повинна як мінімум відповідати вимірами або не набагато перевищувати їх. В іншому випадку, послу установки конструкції з боків залишаться смужки, які будуть пропускати світло з вулиці.

Після вимірювання вікна необхідно відповідально підійти до вибору вироби. Якщо ви купуєте готову конструкцію, варто пам'ятати про те, що розмірна сітка у різних виробників буде змінюватися. Тому необхідно враховувати тільки ширину полотна. Найчастіше параметри коливається в межах 30-90 см. Але, в деяких випадках, ширина тканинної рулонної штори може досягати 155-160 см. В інших випадках, штори необхідно замовити індивідуально.

Якщо покупки стало зрозуміло, що ширина рейки і полотна ширше вікна, довжину як конструкції, так і тканини можна відрегулювати за допомогою ножиць по металу.

Висновок

Проведення вимірів перед покупкою дозволить з чіткістю підібрати ідеальні рулонні штори. Необхідно тільки максимально провести вимір і записати їх. При проведенні замірів рекомендується використовувати рулетку з металевою стрічкою, яка не розтягується в процесі використання. В результаті ви зможете отримати максимально точні показники, які допоможуть визначитися з показниками штор саме для вашого вікна.

0/ 5 (0)
Опубликавано: 12.06.2019
Просмотрено: 751 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору