Які бувають види замків для ролет

Самі рольставні сконструйовані таким чином, щоб забезпечити надійний захист дверних і віконних прорізів від навмисного злому. Незалежно від того, з якого матеріалу виготовляють ролети, від ціни і якості виробника, обраного рівня надійності, додаткового обладнання гратами і т. Д., Конструкція не буде повноцінно функціонувати, якщо не оснастити її надійним замком.

Замикаючий механізм & ndash; це може бути різноманітна система, що забезпечує необхідний рівень безпеки. Розглянемо, які бувають види замків для ролет, їх специфіку і правила вибору.

Ригельна Блокада

Які бувають види замків для ролет Цей механізм просто незамінний у випадку з автоматизованими ролетами. Конструктивно складається з особливих блокуючих ригелів, які розміщені на спеціальному валу і монтуються всередині захисного короба. Кількість ригелів може бути різним, залежно від ширини того отвору, який повинні закрити рольставні.

В середньому, на кожних півметра необхідний один ригель. Зламати такий захист буде складно, так як вся система розміщується всередині спеціального короба і захищена від сторонніх очей. Щоб зламати цей короб і дістатися до самих ригелів, потрібні не просто особливі інструменти і час, а й спеціальні знання про будову системи. Ціна ригелів буде відрізнятися, в залежності від типажу вироби, розмірів, особливостей монтажу і обраного профілю ролетів.

Нижній замок ригеля

Які бувають види замків для ролет Цей елемент є одним з комплектуючих конструкції на ручному управлінні. Для його функціонування в останню планку віконниць врізають замок, який працює за такою системою:

  • При повороті замку віконниці розсуваються.
  • Рух полотна блокується пластинами, які входять в напрямні.
  • Щоб зняти блокування, потрібно просто вставити ключ.

Замок може бути виконаний в одностороннім або двостороннім установці. Управління може здійснюватися як з однієї, так і з двох сторін.

Бічні засувки ручного типу

Це простий і зрозумілий варіант ригельного замку. Зовнішні засувки дуже прості, їх управління не викличе ніяких труднощів. Але від цього конструкція зовсім не менш надійна.

Коли йде зсув засувок в центральну частину, полотно можна легко регулювати, а коли засувки розсуваються в протилежні сторони, пластини чітко фіксують положення полотна.

Засувки бічного типу встановлюють з внутрішньої частини приміщення, а якщо виникає потреба установки зовнішнього захисту, конструкція доповнюється ригельним замком. Ці засувки коштують недорого, при цьому забезпечують відмінний захист.

Вимикач замкового типу

Цей елемент монтується в стіну і використовується в конструкціях з автоматичним приводом. Щоб підняти полотно віконниць, потрібно просто вставити ключ в свердловину, це замкне електричну ланцюжок і запустить електропривод.

Замок розташовується як із зовнішнього, так і з внутрішньої частини. Функціональність цього пристрою може блокувати полотно з рольставней і виступати як пусковий пристрій.

Амбарний замок

Для підвищення захисту часто використовують навісний амбарний замок. Це простий і доступний спосіб, рівень захисту якого дуже невисокий, тому як зрізати дужку можна без особливих проблем усього за пару хвилин. Але, не дивлячись на те, що амбарний замок не відрізняється високою надійністю, багато хто вибирає його з-за низької вартості. Найчастіше подібні фіксатори застосовують в закритих павільйонах і торгових точках.

Тепер у вас не повинно виникнути питань на рахунок того, які бувають види замків для ролет!

0/ 5 (0)
Опубликавано: 11.06.2019
Просмотрено: 474 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору