Як зняти розсувні вікна на балконі

Кожен, хто коли-небудь приймав рішення провести повноцінний ремонт, знає, як це непросто. Практично в кожному старому будинку або квартирі потрібна заміна старих віконних конструкцій на нові. Демонтаж можна довірити професіоналам, а можна провести самостійно, попередньо вивчивши дане питання.

У наш час все більша перевага віддається відкритого простору. Розсувні вікна допомагають вирішити проблему нестачі місця на будь-якому балконі, лоджії або терасі. Вони практичні в догляді і мають відмінний зовнішній вигляд.

Як зняти розсувні вікна на балконі

Види

Розсувні вікна можуть бути з пластику, дерева або алюмінію і поділяються на кілька видів:

  • паралельні;
  • похилі;
  • вертикальні.

Принцип установки і демонтажу таких вікон практично однаковий, змінюється тільки матеріал для рами.

Підготовка до зняття

Перше, що потрібно зробити перед зняттям розсувних вікон & mdash; очистити простір. У порожньому приміщенні вам самим буде легше і вільніше пересуватися і працювати. У процесі ремонту утворюється купа пилу і побутового сміття, який набагато простіше прибрати, коли немає чого-небудь зайвого в кімнаті.

Підлоги на балконі і в суміжній кімнаті краще заклеїти професійної плівкою. Також варто завісити вікно і двері на балкон. Це допоможе уникнути зайвих пошкоджень вже встановлених нових поверхонь.

Заздалегідь підготуйте необхідні інструменти.

Не нехтуйте технікою безпеки. На час робіт зі зняття розсувних вікон, захистіть простір у дворі під балконом спеціальної яскравою стрічкою. Тим самим ви захистите доступ до потенційно небезпечної території та привернете увагу оточуючих.

Не забувайте подивитися прогноз погоди. Проведення робіт в сильну спеку або холод може доставити дискомфорт майстру і негативно вплинути на якість виконання.

Демонтаж краще проводити з напарником. Поки одна людина знімає вікно, другий його страхує. Запасіться страхувальними тросами. Вони стануть в нагоді і для вас, і для віконної рами, вона може вислизнути в будь-який момент і привести до неприємних наслідків.

Демонтаж розсувних конструкцій

Знімаючи вікна з розсувною системою, спочатку потрібно демонтувати мобільні стулки. Інструменти не знадобляться, це робиться вручну. Досить підняти вікно і потягнути нижню частину на себе.

Потім розбирається або розпилюється рама і знімаються всі інші скла. Прибравши з'єднувальний шток, на регульованих петлях знімаються накладки і вони поділяються на половинки. Всю процедуру необхідно повторити з верхніми і нижніми петлями.

Щоб зняти склопакети, скористайтеся шпателем. Вдавивши штапик в раму, проведіть шпателем по всій довжині. Утворився великий зазор дасть можливість дістати штапик руками.

Якщо вікна потрібно зберегти для подальшого використання на дачі або продажу як б/у, то відокремте рамку від кріплень. Пройдіться по області рами із зовнішнього боку, перерізавши кріплення. Завдяки цьому, рами збережуть свою цілісність і зовнішній вигляд.

Якщо ж старі вікна планується утилізувати, то зняття розсувних конструкцій можна виробляти без особливої ??акуратності - потрібно розпиляти раму, спиляти перехрестя і винести на смітник.

На завершальному етапі очистіть місце зняття за допомогою шпателя або кельми, і тим самим підготуйте місце для подальшої установки.

0/ 5 (0)
Опубликавано: 11.06.2019
Просмотрено: 574 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору