Як зібрати захисні ролети на вікна?

Для захисту свого будинку або офісу від зловмисників прості жалюзі не підійдуть. Ідеальним рішенням буде встановити спеціальні ролети, які завойовують величезну популярність. Вони відрізняються міцністю, прийнятною ціною, довговічністю, надійністю, легкістю в експлуатації і привабливістю.

Як зібрати захисні ролети на вікна?

Монтаж захисних ролетів

Монтаж може бути виконаний 4 способами:

 1. Вбудований зовнішній і внутрішній.
 2. Накладний зовнішній.
 3. З вбудованим коробом.

Всі ці способи монтажу мають певні переваги, а значить, що при виборі ролетів необхідно брати до уваги чинники, які будуть найголовнішими в певній ситуації.

Коли будівля тільки будується, то спосіб вбудовування до є найкращим для монтажу роллета.

Даний вид монтажу заощаджує і зберігає естетичний вигляд отвору вікна як всередині, так і зовні, а монтаж з вбудованим коробом дає можливість захистити приміщення від злому. Цей спосіб установки демонструє ролет лише тоді, коли він закритий.

Так як площа ламелей та інших складових набагато менше, на відміну від інших способів установки для такого ж отвору, вартість виходить в рази дешевше.

Коли будівлі вже побудовані, і в них було проведено ремонт, вибирають накладної спосіб, так як він не потребує виконання додаткових робіт. Також, цей вид ролет дозволяє розмірами отвору зберегтися, і допомагає уникнути труднощів при закритті вікон через встановлення захисних коробів   в отворі або напрямних шин.

Установка ролет

 1. Висвердлити отвори на всю довжину направляючих шин, внизу і вгорі від 10 до 15 см від обріза шини, а інші отвори розподіляються на всю довжину (через 45-50 см); свердлити отвори потрібно наскрізь стіни.
 2. Відштовхуючись від способу установки, потрібно висвердлити на відбортовці зверху або ззаду отвори, потім вставити заклепки і закріпити ролети до отвору вікна.
 3. Вивести елементи приводу через отвори.
 4. Змонтувати напрямні пристрої.
 5. На стіні зробити мітки, для виведення керуючого елемента.
 6. Просвердлити отвір, щоб вивести стрічку і кабель керуючого елемента, і встановити пружини захисту.
 7. Змонтувати каркас роллета. Висвердлити отвори і вставити дюбелі.
 8. Ретельно з'єднати кабель двигуна і клеми між собою.
 9. Скріпити ламелі за допомогою заклепок, і вставити в пази готове полотно.
 10. ролетних полотно зібрати з тяговими елементами, і зафіксувати в отворах.
 11. Поставить обмежувач висоти підйому, т. Е. Просвердлити в фінальному профілі отвори наскрізь.
 12. Приєднати пружини, заздалегідь приєднавши їх за допомогою обертання валу, потім затиснути скобами. Сховати все в отворах вала. Скоби зняти.
 13. Провести перевірку плавності ходу роллета, якщо є дефекти, то відрегулювати пружинний механізм. Якщо після ручної перевірки все працює, необхідно перевірити роботу, підключивши весь механізм до мережі. Якщо все в нормі, то потрібно надіти захисну кришку короба.
 14. Декоративними, технологічними заглушками закрити всі отвори, закрити і ізолювати всі зазори.

Вивчивши тонкощі монтажу, ви зможете зробити установку ролетів на високому рівні, не вдаючись до виклику майстрів або спеціально навчених людей.

0/ 5 (0)
Опубликавано: 11.06.2019
Просмотрено: 964 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору