Як захистити будинок від поганих людей

Як свідчать статистичні дослідження, близько 80% злодіїв і зломщиків проникають в приміщення через віконний отвір. Захист житла включає в себе комплекс ефективних заходів, які дозволяють істотно збільшити безпеку і звести до мінімуму можливість попадання в будинок поганих людей.

Спеціальні пристосування

Багато власників будинків і мешканці квартир, розташованих на нижніх поверхах, зміцнюють шибки за допомогою наклейки спеціальних плівок. Вони здатні витримувати удари і великі механічні навантаження, оскільки здатні поглинати значну частину енергії від ударної хвилі.

Також існують різноманітні антивандальні скла, які встановлюють із зовнішнього боку віконного отвору.

Популярні захисні механізми

Відчуття безпеки і захищеності створюють захисні механізми, які монтуються зовні прорізу або всередині нього.

Розглянемо найбільш поширені з них.

Як захистити будинок від поганих людей

Віконні решітки

Представляють собою найпоширеніший спосіб для захисту віконних прорізів від проникнення ззовні. За способом виготовлення решітки діляться на два види:

  • зварні;
  • ковані.

Перший варіант решіток виготовляється методом холодної зварювання. Такі вироби більш доступні за вартістю, однак менш надійні.

Ковані граткових конструкції виготовляються методом роботи з розпеченим металевим матеріалом. За допомогою механічного впливу металу надається заздалегідь задана форма. Даний вид грат характеризується підвищеною міцністю.

В залежності від типу кріплення, вироби підрозділяються на знімні і стаціонарні. Знімні конструкції кріпляться до стін за допомогою міцних болтів. При необхідності, їх можна зняти. Дану захист часто використовують як тимчасовий варіант.

Постійний захист здійснюється за допомогою стаціонарних решіток, які монтуються безпосередньо до отвору вікна. Надалі зняти такі конструкції досить проблематично.

Як захистити будинок від поганих людей

Ролети і рольставні

Дані елементи широко використовуються для захисту житла від проникнення поганих людей.

ролети виготовляються зі сталі, тому характеризуються більшою надійністю, ніж ролети. Останні бувають двох видів – пластикові або металеві.

Обидві системи встановлюються зовні вікон і надійно захищають будинок і квартиру. Основна перевага конструкцій полягає в тому, що при бажанні їх легко можна зняти.

Додаткові способи

Захисна фурнітура – надійний спосіб забезпечити безпеку і запобігти проникненню в кімнату через вікно. Елементи, які застосовуються для щільного прилягання віконних стулок, захистять будинок від випадкових зломщиків, у яких немає в наявності спеціального інструменту. Більш надійні пристосування – противовзломная фурнітура та спеціальні віконні ручки, що замикаються на ключ. Замок в ручці блокує її поворот в разі пошкодження склопакета і не дає можливість злодію забратися в будинок.

Фурнітура проти зломів виготовляється з дуже міцних, надійних сплавів. Вона встановлюється на функціональних, ключових елементах вікна. Додаткові пристосування – сталеві планки, запірно-регулювальні конструкції, металеві накладки.

Також на вікно можна встановити спеціальну сигналізацію у вигляді ручки з датчиками. Пристрій працює від батарейки, а проводка розташована таким чином, що злодій не зможе її дістати. Тому при спробі проникнення в житло зломщика « обрадує » звук истошной сирени.

0/ 5 (0)
Опубликавано: 11.06.2019
Просмотрено: 281 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору