Як встановлювати тканинні ролети

Тканинні ролети інакше називають тканинні штори. Обидва визначення виконують одну і ту ж функцію - захист приміщення від проникнення світла, плюс до всього служать в якості декору. Популярність ролети здобули за рахунок своєї простий функціональності, і вони практично не вимагають особливого догляду. Є два варіанти, як встановити тканинні ролети - власноруч або звернутися в спеціалізовану компанію.

Типи ролетів

Існує два типи ролетів.

 1. Механічні - це ті, що регулюються за допомогою рук. Також поділяються на ще два типи - відкриті і закриті. Дизайн вибирає сам покупець.
 2. За допомогою електромеханіки - регулювати такі ролети набагато простіше, ніж в першому варіанті, так як для цього вам знадобиться всього лише пульт. Не встаючи з ліжка або дивана, ви можете закрити або відкрити ролети.

Як встановлювати тканинні ролети

власноруч монтаж ролетів

Не виключений варіант, що ви віддасте перевагу встановлювати їх самостійно. Спочатку потрібно взяти інструменти, які знадобляться для цього:

 • маркер або ручка;
 • звичайний рівень;
 • рулетка;
 • ножиці;
 • шуруповерт.

Спочатку потрібно розташувати всю комплекцію на рівній і гладкій поверхні. Незважаючи на те, що є присутнім волосінь в ролети чи ні, незамінний інструмент для першого і другого варіанту - це рівень. Якщо не дотримуватися цього простого правила, то довго вони вам не прослужать, а тканину стане втрачати свою міцність. Прикладайте рулонну штору до вікна і відзначайте рівень, на якому вона буде кріпитися. Не забувайте про те, що глухе і робоче вікно - це дві різні речі, і установка для кожного різна. Після того, як розмітка зроблена, переходите до самих так званим штор. Зберіть механізм і направте його на ціль (в разі, якщо цього не було зроблено виробниками). Далі необхідно прикріпити кронштейн, відрегулювати довжину чіпкі і з'єднати два краї. Після потрібно надіти на прикріплений кронштейн і відзначити точки, де будуть вкручені саморізи. Так само відзначаємо фіксатори кріплення, тільки вже нижні. В кінці закріпити волосінню і саморізами.

Слушні поради

Існує кілька важливих рекомендацій, завдяки яким ви полегшите собі роботу.

 1. Вірно змонтувати кронштейни можна за допомогою скотча, але не звичайного, а двостороннього.
 2. Важливо дотримуватися інструкції, так як у кожного виробу свій механізм і характеристика. Якщо за підсумком ви зробите все правильно, ролети прослужать довгі роки.
 3. Один маленький лайфхак: можливо, влітку скотч відпаде через спеку. Тому потрібно підкріпити саморізами
 4. Переконайтеся в тому, що в стіні біля вікна немає вм'ятин, для того щоб шуруп міцно увійшов і тримався.

Виходячи з цього, можна зробити висновок, що встановити ролети без допомоги кваліфікованих працівників більш ніж реально. Для цього не потрібно багато працювати, а просто не лінуватися і з першого разу поставитися до виконання роботи уважно. Ще важливим фактором є послідовність дій: дотримуючись її, у вас вийде все якісно і міцно.

На замітку цікавим - ні в якому разі не прати ролети в пральній машинці, рекомендується, не знімаючи їх з вікон, протирати вологою ганчіркою. Якщо ж вони сильно забруднилися, то можна прочистити щіткою з миючим засобом. Завдяки своїй красі і простоті вони отримали таку популярність. Тим більше величезним плюсом є нехитра техніка установки, що буде на руку будь-якому починаючому господареві.

0/ 5 (0)
Опубликавано: 11.06.2019
Просмотрено: 1640 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору