Як встановлювати тканинні ролети

Тканинні ролети інакше називають тканинні штори. Обидва визначення виконують одну і ту ж функцію - захист приміщення від проникнення світла, плюс до всього служать в якості декору. Популярність ролети здобули за рахунок своєї простий функціональності, і вони практично не вимагають особливого догляду. Є два варіанти, як встановити тканинні ролети - власноруч або звернутися в спеціалізовану компанію.

Типи ролетів

Існує два типи ролетів.

 1. Механічні - це ті, що регулюються за допомогою рук. Також поділяються на ще два типи - відкриті і закриті. Дизайн вибирає сам покупець.
 2. За допомогою електромеханіки - регулювати такі ролети набагато простіше, ніж в першому варіанті, так як для цього вам знадобиться всього лише пульт. Не встаючи з ліжка або дивана, ви можете закрити або відкрити ролети.

власноруч монтаж ролетів

Не виключений варіант, що ви віддасте перевагу встановлювати їх самостійно. Спочатку потрібно взяти інструменти, які знадобляться для цього:

 • маркер або ручка;
 • звичайний рівень;
 • рулетка;
 • ножиці;
 • шуруповерт.

Спочатку потрібно розташувати всю комплекцію на рівній і гладкій поверхні. Незважаючи на те, що є присутнім волосінь в ролети чи ні, незамінний інструмент для першого і другого варіанту - це рівень. Якщо не дотримуватися цього простого правила, то довго вони вам не прослужать, а тканину стане втрачати свою міцність. Прикладайте рулонну штору до вікна і відзначайте рівень, на якому вона буде кріпитися. Не забувайте про те, що глухе і робоче вікно - це дві різні речі, і установка для кожного різна. Після того, як розмітка зроблена, переходите до самих так званим штор. Зберіть механізм і направте його на ціль (в разі, якщо цього не було зроблено виробниками). Далі необхідно прикріпити кронштейн, відрегулювати довжину чіпкі і з'єднати два краї. Після потрібно надіти на прикріплений кронштейн і відзначити точки, де будуть вкручені саморізи. Так само відзначаємо фіксатори кріплення, тільки вже нижні. В кінці закріпити волосінню і саморізами.

Слушні поради

Існує кілька важливих рекомендацій, завдяки яким ви полегшите собі роботу.

 1. Вірно змонтувати кронштейни можна за допомогою скотча, але не звичайного, а двостороннього.
 2. Важливо дотримуватися інструкції, так як у кожного виробу свій механізм і характеристика. Якщо за підсумком ви зробите все правильно, ролети прослужать довгі роки.
 3. Один маленький лайфхак: можливо, влітку скотч відпаде через спеку. Тому потрібно підкріпити саморізами
 4. Переконайтеся в тому, що в стіні біля вікна немає вм'ятин, для того щоб шуруп міцно увійшов і тримався.

Виходячи з цього, можна зробити висновок, що встановити ролети без допомоги кваліфікованих працівників більш ніж реально. Для цього не потрібно багато працювати, а просто не лінуватися і з першого разу поставитися до виконання роботи уважно. Ще важливим фактором є послідовність дій: дотримуючись її, у вас вийде все якісно і міцно.

На замітку цікавим - ні в якому разі не прати ролети в пральній машинці, рекомендується, не знімаючи їх з вікон, протирати вологою ганчіркою. Якщо ж вони сильно забруднилися, то можна прочистити щіткою з миючим засобом. Завдяки своїй красі і простоті вони отримали таку популярність. Тим більше величезним плюсом є нехитра техніка установки, що буде на руку будь-якому починаючому господареві.

0/ 5 (0)
Опубликавано: 11.06.2019
Просмотрено: 560 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору