Як вивести плями з тканинних жалюзі?

Як вивести плями з тканинних жалюзі?

Тканинні жалюзі - це один з найбільш поширених варіантів сонцезахисних систем, вони дуже функціональні, екологічні, дуже естетичні, прості в управлінні, підходять для абсолютно будь-яких варіантів інтер'єрів. Але є одне але: текстильні жалюзі, хоч і мають, зазвичай, грязе- і пиловідштовхуючими покриттям, проте, від плям ніхто не застрахований. Якщо рулонні штори висять у вас на кухні, то бажано їх збирати на час готування. Але часто ми забуваємо про це і тоді на шторах з'являються плями жиру, плями від ягід і овочів, від кави. Також часто плями на жалюзі з'являються в дитячій кімнаті. Отже, що ж робити, якщо на ваших улюблених жалюзі з'явилися плями?

Як вивести плями з тканинних жалюзі?

Для початку можна скористатися канцелярським ластиком. Спробуйте просто потерти пляма їм, абсолютна більшість забруднень можна вивести саме таким чином. Якщо цей спосіб не допоміг, то використовувати спеціальні засоби для виведення плям. Для цього існують в продажу спеціальні щадні чистячі засоби на натуральній основі, за допомогою яких вам буде легше позбутися від складних забруднень і плям. Головне уважно вивчити інструкцію, а перед самою пранням протестувати засіб на непомітній ділянці тканини, щоб переконатися, що воно не вплине на колір і структуру тканини. Такі засоби, як правило, підходять як для вологого, так і для сухої прання. Крім цього, ви завжди можете віддати жалюзі в хімчистку: тільки не забудьте перед цим снть ламелі, тільки максимально акуратно, щоб не пошкодити конструкцію.

Також для видалення плям можна скористатися перекисом водню або нашатирним спиртом, але дуже акуратно, щоб не зіпсувати тканину.

Для особливо забруднених ділянок допускається застосування спеціальних засобів для чищення на основі натуральних речовин, а також використання сухого порошку або нейтральних миючих засобів.

Якщо забруднення все ж досить сильні, ви можете спробувати попрати жалюзі. Дуже важливо перед цим ознайомитися з рекомендаціями виробника, принциповий момент - з'ясуйте, чи можна прати ламелі в пральній машині, адже деякі тканини не дозволяють цього робити.

Прання жалюзі: простий алгоритм

  1. Акуратно знімаємо ламелі;
  2. При необхідності, замочуємо їх в прохолодній воді з легким розчином миючого засобу, приблизно на пару годин. В цей же момент на особливо сильні забруднення можна нанести засіб для виведення плям;
  3. Якщо ваші жалюзі можна прати в пральній машині, то по закінченні двох годин замочування, завантажуємо їх, додаємо ще трохи прального порошку. Обов'язково вимкніть всі зайві режими, такі, як додаткове полоскання або віджимання. Можна включити делікатний режим, якщо така функція є у вашої пральної машини. Температура прання не повинна перевищувати 30 градусів. При замочуванні допустимі 40 градусів. Але навіть в цьому випадку все-таки не варто ризикувати.
  4. Якщо жалюзі протипоказана прати у пральній машині, то стираємо вручну: максимально обережно. Ніяких агресивних впливів бути не повинно.
  5. Дуже важливо сушити ламелі в строго розправленому вигляді, без додаткових засобів на кшталт фенів, прасок, сушарок та іншого. На сонці їх сушити також вкрай небажано, тканина може вигоріти і вид буде дуже неестетичний.

В цілому, прання жалюзі - це не так складно і проблематично, як може здатися на перший погляд. Якщо ж плями не відійшли ні після ручного прання, ні після машинної, ні після хімчистки, то жалюзі все-таки доведеться поміняти. Але це не так вже й погано, це відмінно освіжить ваш інтер'єр.

Якісні жалюзі: де можна купити?

Якщо виявилося, що прання сонцезахисних систем і виведення з них плям - це не ваша історія, то нові, якісні жалюзі ви можете без проблем замовити у фахівців компанії Nikoss. Ми вже багато років працюємо з різного роду сонцезахисними системами, розробляємо індивідуальні рішення, консультуємо, виготовляємо якісні жалюзі, - вертикальні, горизонтальні, тканинні, пластикові, джутові, - будь-які. З нами, якісний захист від сонця - це доступно, просто і швидко!

0/ 5 (0)
Опубликавано: 11.06.2019
Просмотрено: 1124 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору