Як відремонтувати жалюзі горизонтальні

Горизонтальні жалюзі дуже міцні: якщо дбайливо до них ставитися і правильно експлуатувати, то вони прослужать не один рік без усіляких поломок. Погана заводська збірка або неправильна експлуатація стають причиною поломки певних деталей. Спробуємо розібратися, як відремонтувати жалюзі горизонтальні самому.

Визначаємо причину

Найбільш часто зустрічаються проблеми з горизонтальними конструкціями:

 • ламелі не круто навколо осі;
 • порвався шнурок;
 • зламалися самі планки;
 • перестав нормально працювати підйомно-поворотний блок.

Ламелі не круто навколо осі

Якщо більше не крутяться ментальні стулки & ndash; це означає, що зламалися їх фіксатори. Щоб замінити зламані пластикові деталі, потрібно купити нові, заздалегідь подивившись розмір. Щоб не прорахуватися, захопіть з собою зламаний елемент деталі і попросіть консультанта, щоб він підібрав точно такий же.

Заміна проводиться так:

 • забирається зламаний гачок і знімається фіксатор;
 • лівою рукою дотримується механізм, щоб він не повертався, а правою вставляється куплений новий гачок;
 • в гачок входить спеціальна тростину;
 • також замінюється і нижній тип фіксатора.

Розірвано шнур

Перед тим як купити новий елемент, треба заміряти жалюзі, за розмірами консультант підбере довжину шнурка. Для заміни візьміть голку, пінцет, ножиці.

Порваний шнурок замініть новим, провівши його через спеціальний механізм, який відповідає за підйом стулок. Розраховуйте, щоб він пройшов точно між пластиковим валом і циліндром. Шнур протягніть в місце для кріплення драбинки. Другий кінець шнурка протягніть точно так же, як і перший, тільки вже пропустіть його через найближчу пробивання ламелей.

Шнур заселите в голку і протягують таким чином, щоб він обвив драбинку, немов змійка. Знизу шнурок протягніть через заглушку і зав'яжіть на щільний вузол.

Як відремонтувати жалюзі горизонтальні

Зламаний поворотно-підйомний механізм

Якщо конструкція не працює, як потрібно, причина може критися в поломці поворотно-підйомного блоку. Робота із налагодження роботи цієї деталі досить складна, тому спочатку оцініть свої можливості і подумайте, чи зможете ви провести заміну своїми силами. Важливо запам'ятати, як розташовані деталі в механізмі, а після вже приступати до заміни пошкодженого елемента конструкції.

Спочатку потрібно зняти боковину заглушки, розтиснути край карниза і витягнути назовні вал, надійно закріплює весь механізм, який відповідає за поворот жалюзі. Роз'єднати цей механізм і вал, зняти підйомно-поворотний блок.

Протягніть кінець витягненого шнура між новим валом і циліндром. Після того як нова деталь займе своє місце, зробіть збірку в зворотному порядку.

Якщо зламані ламелі

Горизонтальні смужки жалюзі, які називаються ламелі, часто страждають від механічних пошкоджень. Відремонтувати поламану деталь неможливо, так як, не дивлячись на випрямлення, функціональність конструкції все одно буде порушена. Найпростіше замінити погнуті елементи новими. & Nbsp;

Заміна проводиться так:

 • знизу видавлюється заглушка і шнур;
 • видаляються зламані планки і замінюються новими;
 • шнур акуратно протягується в призначені для цього отвори, а далі - в заглушку і планку;
 • в кінці слід зав'язати шнур тугим вузлом, а заглушку вставити в відповідну планку.

Як бачите, відремонтувати горизонтальні жалюзі можна і не вдаючись до послуг & nbsp; професіоналів. Трохи старань, старанності, підручних інструментів - і все буде виконано на вищому рівні.

0/ 5 (0)
Опубликавано: 11.06.2019
Просмотрено: 843 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору