Як вибрати тканинні ролети

Як вибрати тканинні ролети

Сучасний міржалюзіуже неможливо уявити без тканинних ролет. Акуратні рами металопластикових та дерев'яних вікон прикрашають тканинні ролети різних кольорів. Іноді вони прикріплені над віконним прорізом і закривають підвіконня, іноді вони монтуються безпосередньо над віконною рамою, відкриваючи підвіконня, але все частіше тканинні ролети кріплять впритул до склопакету, тоді, закриваючи скло, тканинна ролета зливається з рамою, складаючи як би одне ціле.
 
Популярність тканинних ролет пояснюється ще й тим, що вони дуже вдало можуть вписатися в уже готовий інтер'єр. Залежно від розташування кімнати (сонячна сторона або тіньова) вибирають і тканину для ролети. Для кімнат тіньової сторони можна купити тканинні ролети з напівпрозорої тканини, яка створить м'яку освітленість, злегка приглушити зовнішній світ. Сонячна сторона вимагає установки більш щільних тканинних ролет, а якщо вам потрібні ролети в домашній кінотеатр, для цього існує тканину black out, ролети з якої створять в приміщенні абсолютну темряву
 
Тканинні ролети не тільки виконують сонцезахисну функцію, вони є прекрасним стильним прикрасою вікон, замінивши гардини і важкі штори. Не виключено і спільне застосування тканинних ролет в оздобленні вікон разом з легкими гардинами або прозорою тюлью.
 
В дитячу кімнату краще замовити тканинні ролети з щільної тканини, а якщо ви підберете малюнок з красивими квітами або казковими героями, ваша малеча порадують вас своїм веселим настроєм.
 
Купуючи тканинні ролети оптом, ви економите значні кошти, оскільки оптова ціна тканинних ролет значно нижче за роздрібну.
 
Купити тканинні ролети можна в Дніпропетровську і Києві, викликавши замірника для точних вимірів, які необхідні для виготовлення ролет, або вказавши точні розміри тканинних ролет при замовленні з сайту виробника.
 
Автор: Микола Пунько
0/ 5 (0)
Опубликавано: 10.06.2019
Просмотрено: 380 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору