Як правильно прати вертикальні тканинні жалюзі?

Як правильно прати вертикальні тканинні жалюзі?

Вертикальні жалюзі сьогодні неймовірно популярні. Вони зручні, вони дуже добре, естетично виглядають, вони дозволяють оптимально захищати приміщення, в якому вони встановлені від надлишку сонячного світла. Текстиль на вікнах виглядає дуже елегантно: і, найчастіше, набагато більш вдало, ніж вже набив оскому тюль або масивні портьєри. Втім, в догляді за вертикальними жалюзі є один момент: з огляду на те, що вони виготовлені саме з текстилю, доглядати за ними може бути досить складно: мова йде про прання. Як випрати вертикальні ламелі так, щоб вони не тільки пережили процедуру прання, але і не втратили свій привабливий первісний вигляд? Запам'ятайте кілька важливих правил, і завжди їм випливайте. І в цій статті ми б хотіли більш детально поговорити саме про це.

Як правильно прати вертикальні жалюзі? Що потрібно знати про правильну пранні вертикальних жалюзі?

По-перше, треба розуміти, що прати і сушити їх потрібно максимально дбайливо. Крок вліво, крок вправо, - і ваші вертикальні жалюзі зіпсовані і потрібно терміново замовляти нові. Перед тим, як почати прати ламелі, їх спочатку потрібно зняти, робити це потрібно максимально акуратно. Без попередньої підготовки, відразу ж відправляти в пральну машину їх ні в якому разі не можна. Спочатку кожен з ламелей скрутіть в акуратний рулон і закріпіть його так, щоб він не розвернувся в ході прання. Для цього можна скласти ламелі в окремі мішечки, які використовуються, наприклад, для делікатного прання нижньої білизни. Кожен з рулонів варто попередньо замочити в ледве теплій воді, зі слабким мильним розчином. Тільки після цього можна відправляти їх в пральну машину.

До речі, багато хто задається питанням: а чи можна взагалі прати текстильні жалюзі в пральній машині? В цілому, можна, якщо ви застосовуєте для цього максимально делікатні режими, а також делікатні засоби для прання, то можна. Ручне прання краще, але процес цей надзвичайно трудомісткий.

Правила прання вертикальних жалюзі в пральній машині: основні аспекти

Як правильно прати вертикальні тканинні жалюзі?

  • Перед тим, як випрати ламелі з вертикальних жалюзі в пральній машині, завжди відключайте режим сушки і полоскання. Агресивна механічний вплив може пошкодити жалюзі. Необхідно відключити всі наявні додаткові режими крім тих, що забезпечують, наприклад, делікатне прання. Віджимати ламелі ні в якому разі не можна.
  • Температура прання не повинна перевищувати 30 градусів. При замочуванні допустимі 40 градусів. Але все ж, чим більше прохолодної буде вода - тим краще.
  • Якщо ваша машинка не підтримує відключення віджиму, перед тим, як прати жалюзі з тканини, зменшіть вручну швидкість віджимання до мінімального значення. 500 оборотів в хвилину досить. І то, відверто кажучи, цього буде дуже багато.
  • Вимикайте всі додаткові функції в пральній машині перед тим, як випрати жалюзі. Знову ж таки, крім тих, що мають на увазі делікатне прання.

Після прання, акуратно дістаємо наші вже чисті ламелі, звільняємо від мішечків для прання. Настільки ж акуратно розправляємо і просушують. Ні в якому разі не можна сушити ламелі на прямих сонячних променях, вони ризикують вигоріти. Крім цього, гладити ламелі праскою навіть ледь теплим, категорично не можна.

Також варто враховувати, що спосіб прання може відрізнятися в залежності від того, з якої тканини виготовлені ваші жалюзі. Наприклад, жалюзі з жаккарда на увазі виключно ручне прання. Якщо ж в складі тканини для ламелей є поліестер, то прання в пральній машині більш, ніж можлива. З того, що робити точно не потрібно: прати жалюзі відразу після зняття їх з карниза, користуватися занадто сильними отбеливающими або просто занадто агресивними засобами для прання, не можна терти ламелі ніякими жорсткими щітками: таким чином, ви можете просто видалити наявний захисний шар. Сушити ламелі потрібно виключно природним шляхом, неможливо прискорюйте цей процес. Вони повинні сушитися в виключно рівному стані, слідкуйте, щоб не було ніяких заломів.

Що краще: випрати жалюзі або купити нові?

Насправді, в абсолютній більшості випадків, оптимальним варіантом буде все-таки купити нові жалюзі. По-перше, тому, що прання - це реально довгий, трудомісткий процес. По-друге, ризик пошкодити жалюзі все-таки досить великий, та й не всі забруднення з жалюзі можна нормально відіпрати.

Якісні жалюзі: де можна купити?

Якісні, вертикальні текстильні жалюзі ви можете без проблем знайти в асортименті Nikoss. Приємні ціни, відмінна якість, грамотна установка від наших майстрів, можливість виготовити будь-які жалюзі на замовлення, - все це ви знайдете у нас!

5/ 5 (1)
Опубликавано: 11.06.2019
Просмотрено: 1869 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору